Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 5 cze 2010

    To jest chyba najbardziej wyrazisty dowód na to jak kłamie burmiszcz:

    http://www.dziennik.krakow.pl/pl/region/myslenice/1020241-bohaterowie.html

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Cyrku wytrzymajcie jeszcze trochę ,byle do października. Po kolejnych przegranych wyborach trzeba będzie spakować Sedno i koniec.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 5 cze 2010

    Do Pana Cyrk!
    Na sto procemta Pan Arhitekt przerznie zez Panem Burmiszczem Maciejem, gdzie znane jest powszehnie uwielbienie mieskańcuw dla Pana Burmiszcza i jego dokonań. Namawia siem Panuw zez opozycji do nie zastracania czau i wycofania siem zawczas!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Wypowiedź Burmistrza Ostrowskiego, Gazeta Myślenicka, 25.05.2010
    "Bezpieczeństwo mieszkańców jest najważniejszym elementem, za który odpowiada burmistrz– bezpieczeństwo w wielu, szeroko rozumianych aspektach. Gdy tłumaczyłem, że stare drzewa wycinamy ze względu na bezpieczeństwo wyśmiewano mnie, tłumacząc że nie mam innych argumentów i podpieram się bezpieczeństwem – w Dzienniku Polskim, Sednie i forum miasto-info.pl. Dzisiaj wiem, że gdyby nie wycięto drzew na Zarabiu, nie byłoby już kładki, a pozostałe elementy infrastruktury byłyby znacznie bardziej uszkodzone."

    Podobnej demagogii można by długo szukać ze świecą po wszystkich gazetach jakie przeglądam.
    Wypowiedź była tu już komentowana ale wczoraj spacerując po Zarabiu zwróciłem uwagę na kilka szczegółów.
    Pan Burmistrz usunął ostatnio spektakularnie 34 drzewa na placu zabaw na Zarabiu. Z tego lasku ocalały drzewa stojące najbliżej brzegu Raby a więc najbardziej narażone na poderwanie przez nurt.
    Kto uwierzy Panie Burmistrzu, że wycinając drzewa w odległości 50-100 metrów od brzegu a zostawijąc te potencjalnie najbardziej zagrożone na porwanie nurtem chronił Pan kładkę?
    Jakie drzewa usunął Pan jeszcze ratując elementy infrastruktury gminy, bo poza usunięciem drzew z placu zabaw ostatnio wycięto tylko kilka spruchniałych topoli poniżej banderozy w parku, a więc poniżej uratowanej przez Pana kladki?
    Rozumiem, że mogły one złośliwie podpłynąć w górę Raby i jednak zabrać tą kładkę ze sobą?
    Jesli już tak zapobiegawczo udało się Panu usunąć drzewa z placu zabaw, to czemu oszczędził Pan sąsiadujące gaiki, w tym trochę wyżej dość rozległy małpi gaj. Ilość rasnących tam drzew zgodnie z Pańską logiką musi zagrażać wzgórzu wawelskiemu?
    Gmina Myslenice kończy się od południa niedaleko granic miasta. Czy interweniował Pan u wójta Obajtka prosząc go o likwidację drzew rosnących na brzegu Raby na terenie gminy Pcim i wsi Stróża? Przecież to musi być olbrzymie zagrożenie?

    Akurat z drzew stojącycych na Zarabiu chyba żadne nie zostało zabrane. Porwało natomiast budki, na których lokalizację nieustannie wydaje Pan zgodę obok baru Słoń. Czy jako dbający o bezpieczeństwo Burmiszcz nie powinien Pan lokalizować ich nieco dalej od brzegu w miejscu nie zalewanym aż tak intensywnie, albo też zabezpieczyć je przed porwaniem w inny sposób?

    Wracając do samej Pańskiej wypowiedzi, kpi Pan z czytelników Gazety Myślenickiej mówiąc o wycince starych drzew. Niech Pan poda do wiadomości publicznej ile na placu zabaw było drzew rzeczywiście starych a ile młodych?

    Nie chce Pan żeby się z Pana wyśmiewano? Zmierza Pan do tego celu w osobliwy sposób.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Zapomniałem jeszcze o jednym.
    Zawsze Pan uzasadnia wycinanie dorosłych drzew, tym że sadzi Pan nowe Panie Burmistrzu!
    To może sobie przypomnimy gdzie Pan ostatnio posadził młode drzewa?
    No właśnie, wzdłuż chodniczka od Słonia w kierunku placu zabaw, znacznie bliżej brzegu rzeki, niż te które Pan wyciął.
    Gdzie są teraz te świerzo posadzone na koszt miasdta drzewa Panie Burmiszczu?
    Czy jak Pan oglądał szkody na kładce to nie znalazł Pan tam jednej ze swoich sadzonek?
    To co w końcu chroni Pan kładkę czy naraża ją?
    Może Pan powie ile sadzonek porwała ze sobą wzburzona woda i za jaką kwotę?

    hahahahahahahahahahahahahahahahah.................naśmiewano się ze mnie.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 7 cze 2010

    Jeżeli goście mają tzw. jaja to niech "bohatersko" się na forum zalogują w przeciwnym bowiem razie osiąga to znaczny stopień ŻENADY !!!

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Fakt zaloguj się chłopie a nie "pluj" anonimowo chyba ze się boisz.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    co sie stało Tuskowi w warge ??

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Dzięki Gościu ... za powyższy tekst. Bardzo trafnie to opisałeś

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    [quote=Almanzor]Fakt zaloguj się chłopie a nie "pluj" anonimowo chyba ze się boisz.[/quote]

    Almanzor
    Bardzo mnie rozbawił Twój post do trzykropka. Założyłem się o stówkę z kolegą, że jesteś na tyle tchórzliwy, że nie odważysz się przyznać kim jesteś. Kolega twierdzi, że chęć zrobienia mi na złość zmotywuje Cię do podania swojego imienia i nazwiska, ja twierdzę, że emanujesz takim strachem, że to niemożliwe. Żeby Cię trochę ośmielić podpiszę się pod swoim postem ale sądzę, że to nie wystarczy żebyś wyściubił swój trzęsący się nosek zza nicka. Myslę, że jeśli Kielan wygra wybory, to miesiąc po tym fakcie będziesz największym lizusem w jego otoczeniu.
    Między innymi dlatego nie ma chyba siły żebym przegrał tą stówę i już jutro dzięki Twojemu męstwu zjem obiad na koszt mojego kumpla. Życz mi smacznego.
    pozdrawiam
    Rafał Zalubowski

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Do Zenka i Almanzora. Troszkę się spóźniłem, ale nic to. Powiedzcie mi co w tych postach Gościa ... jest takiego, że musi się "bohatersko" odkrywać. Czy tam są jakieś oskarżenia w stylu wy nie wiecie ale ja widziałem, albo wiem ale nie powiem skąd etc? Toż to przecież przedstawienie wszystkim znanej wypowiedzi burmistrza wraz z komentarzem, z którym zresztą trudno się nie zgodzić, a nawet jeśli się ktoś nie zgadza to nie widzę podstaw, żeby taki tekst musiała akurat napisać osoba znana z nazwiska lub chociaż zalogowana. O jakie "jaja" wam chodzi. Jeśli się nie zgadzacie z interpretacją gościa (Cyrka) to napiszcie czemu, podyskutujemy. Moim zdaniem stało się źle, że autor się ujawnił, bo od razu wszyscy zaczną kręcić nosem, że to opozycja się znowu czepia itp. A abstrahując od tego, w którym miejscu gość/cyrk nie ma racji? Czekam na poważne kontrargumenty.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    coś długo nie widać odpowiedzi Analzmora

    Cytuj
  • Filip 7 cze 2010

    Zalubowski lepiej idź pobiegaj a nie wypisuj takich głupot...

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Dokładnie tak, bo ostatnio od tego siedzenia i wypisywaniu takich .... urósł brzuszek, troszkę masz odwrotnie jak PINOKIO :D

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    greta a Ty się podpiszesz pod postem czy sam mam cie podpisać??

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Gościu... przykro mi ale nie otrzymasz żadnej odpowiedzi ponieważ burmistrz nie rozmawia ze społeczeństwem, on wydaje komunikaty. A filozofia jego następująca: stare drzewa trzeba wyciąć bo są brzydkie, twierdzenie to poparte jest pokoleniową tradycją ogrodniczą. Absurdalne co?

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Gilotyna i Filipo
    Nie pomagajcie mu, nie brońcie go. Almanzor nie jest przecież małą dziewczynką.
    To dorosły chłopiec. Wpisał sobie w metryczce 35 lat. Walnął tu posta o odwadze pisania nieanonimowo, więc mamy prawo domagać się przykładu.
    No Almanzor, czekam na dówód męskości.
    ;)

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    zasadźmy drzewa w Korycie Raby :D:D niech rosną duże i zdrowe a żeby ich woda nie porwała, a i zalejmy je betonem :D:D Pokój .\/.:D Im więcej wody w mieście tym więcej miejsca do pływania dla rybek :D Jupiiiiiii :D:D Idę na strażnice się napić :D:D Uruchomię pompę i wpuszczę sobie wodę do piwnicy , i żadna powódź mi już nie zagrozi :D:D BRAWO JA :D:D

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    [quote=Almanzor]Cyrku wytrzymajcie jeszcze trochę ,byle do października. Po kolejnych przegranych wyborach trzeba będzie spakować Sedno i koniec. [/quote]

    To już jest przesądzone przez sponsorów SEdna.

    Jeśli chodzo o wypowiedz CYRKA. Straszna sensacja, że R.Zalubowski to Cyrk-odkrycie miesiąca Ha, ha, ha

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    [quote=cyrk]Gilotyna i Filipo
    Nie pomagajcie mu, nie brońcie go. Almanzor nie jest przecież małą dziewczynką.
    To dorosły chłopiec. Wpisał sobie w metryczce 35 lat. Walnął tu posta o odwadze pisania nieanonimowo, więc mamy prawo domagać się przykładu.
    No Almanzor, czekam na dówód męskości.
    ;)[/quote]

    ...Czekam na dowód męskości... ale jazda Cyrk Almanzora na solo "wyzwał". No to chłopy po razie.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    No proszę jaka nam się merytoryczna dyskusja zrobiła. Zresztą czego się można było spodziewać. Większość forumowiczów nie ma nic do powiedzenia. Tylko pierd pierd, hehe, ale jaja, pierd pierd.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Tak mi się marzy....
    Tak mi się marzy, aby krytycy władzy podali swój sposób na zmianę Myślenic, czy są za zamknieciem ZUO? Czy i za co wybudują dworzec? Jak rozwiążą problem busów? Czy są w stanie naprawć drogi gminne, bo powiatowe to juz nie ich "działka". Jak widzą sprawę rozwoju Myślenic?, Czy sa w stanie wyrugować ze strefy przemysłowej "groźne" zakłady pracy, a jeśli tak to co z ludźmi którzy są w nich zatrudnieni? itd, itd....
    No Greto, Cyrku, Myśleniczanienie07 do dzieła ......

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Szanowny taki_gościu żądasz rzeczy nie możliwej ww forumowicze nie udzielą Ci odpowiedzi gdyż sami nie znają odpowiedzi a ich program to totalna negacja wszystkiego co zrobił Maciej Ostrowski. Robią to z prostej przyczyny po prostu wiedzą że i tak nie ugrają swojego więc wychodzą z założenia że 'po nas choć by potop". Szanowny Cyrku nie denerwuj się bo grozi to nadciśnieniem i wieloma innymi schorzeniami,wiem ze jako człowiek inteligentny zdajesz sobie sprawę z nieuchronnie zbliżającej się porażki i prawdopodobnie dla tego ta histeryczna reakcja ale to zrozumiałe. Natomiast co do jednej kwestii pragnę wyjaśnić że z wieloma władzami współdziałałem ale nigdy lizusem nie byłem i nie zamierzam z prostej przyczyny, mój status społeczny i wykształcenie oraz wykonywana profesja pozwala mi być całkowicie niezależnym. Nie rozdzieraj szat Mój Drogi takie jest życie i nic tu nie pomogą heroiczne gesty :-) typu podpis pod postem.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    Tak jak myślałem Almanzor, jesteś tchórzliwą małą dziewczynką.
    ;)

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    [quote=cyrk]Tak jak myślałem Almanzor, jesteś tchórzliwą małą dziewczynką.
    ;)

    [/quote]
    A może CYRK'u spróbujesz odnieść się do mojego postu. Wierzę w Ciebie, przecież nie jesteś "tchórzliwą, małą dziewczynką" ....

    Cytuj

Odpowiedz