Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 28 lip 2010

    Widzę ,że niewygodne pytania uciszają użytkowników, Luna , Greta itp. fajnie jest się czuć anonimowym na forum ,a mniej fajnie jak ktoś już wie jaka osoba jest po drugiej stronie.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2010

    Gość andrzej k anonimowa osobo na forum Twoje wycieczki personalne nie są na miejscu.
    Zupełnie nie wiem czemu mają służyć? Chcesz w ten taktowny sposób uciszyć świat?

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    nie mam zamiaru uciszać świata Panie adzygmuncie chodzi mi tylko o to ,że niektóre osoby są "MOCNE" na forum przed klawiaturą a w rzeczywistości jest już inaczej

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2010

    Krytykuj problemy, idee, nie ludzi. To bardziej budująca krytyka.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Krytykuje zachowanie "MASY", dwulicowość oraz działania "NA POKAZ" tego chyba też nie popiera Pan adzygmuncie nieprawdaż??

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Andrzeju, krytykujesz, będziesz forumowym kaznodzieją, będziesz ustawiał forumowiczów po kątach, sam sobie dałeś takie prawo.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Mam odmienne zdanie. Prezentując swoje poglądy, dajesz impuls innym, by wzięli je pod uwagę pisząc posty, czy generalnie, tworząc swój ogląd realiów.
    Czy skorzystają z Twoich przemyśleń to już sprawa tego, czy mają:"oczy szeroko otwarte, czy szeroko zamknięte".

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Panie adzygmuncie czy na co dzień w życiu posługuje się Pan wg. innych kryteriów a na forum pisze Pan odmiennie krytykując takie zachowanie ??
    Moje posty nie są atakiem Panie cygnus ani też ustawianiem innych po kątach każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, każdy jest odrębnym człowiekiem. Mam nadzieje ,że moje posty w jakiś sposób przyczynią się do zmiany zachowania niektórych i do działania ,a nie tylko Anonimowej krytyki na forum.
    Życzę udanych wakacji
    Andrzej Kowalik

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    co złego jest w krytyce jeśli dotyczy prawdziwych zdarzeń i jest uzasadniona merytorycznie?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Nie ma nic złego w krytyce, ale nie można tez nagle wskoczyć na forum i dopalić konkretnej osobie czyniąc aluzje do życia prywatnego.

    Pozdrawia zatroskany Cygnus

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Podaje w tej chwili sytuacje zupełnie abstrakcyjną "bohater od godziny 7 do 15 jest bezwzględnym mordercą a po 15 do chwili wyjścia z domu kochającym ojcem i przykładnym mężem" Sytuacja jest zupełnie abstrakcyjna ,lecz niektórzy mają podwójną osobowość.
    KRYTYKUJMY LECZ SAMI NIE POSTĘPUJMY W TAKI SPOSÓB JAK OSOBY PRZEZ NAS KRYTYKOWANE

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Chciałbym jeszcze dodać sprostowanie, nie jestem z "obozu MO" jak to nazywacie drodzy forumowicze, ani też "Pana Wiktora" . Nie mszczę się także prywatnie na innych osobach ,ale drażni mnie sposób zachowania innych. Zmieńmy siebie a później łatwiej nam będzie zmieniać innych.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Podany przez Ciebie przykład nie jest na tyle abstrakcyjny co nieco ekstremalnym choć nie jest odosobnionym przypadkiem. Każdy z nas prowadzi podwójne życie w mniejszym lub większym stopniu. Moi drodzy, nie oszukujmy się tylko niewielka garstka z nas prezentuje ten sam szablon zachowań na forum którym kieruje się w życiu codziennym, a to nota bene daje się zauważyć.

    Zastanówmy się do czego powinno służyć internetowe forum sensus stricte? Czy tylko i wyłącznie do prezentacji siebie jako nazwiska i imienia po którego podaniu czujemy sie bardziej dowartościowani jako forumowicz z krwi i kości? Może i tak. Gratuluję poczucia odwagi i samozadowolenia. Należy się jednak zastanowić nad tym że z forum korzysta również szersze grono urzytkowników których jedyną szansą wypowiedzenia sie na forum jest zachowanie pozornej anonimowości. Z różnych względów, nie będę wnikał, nie jest to celem mojego postu. Chodzi głownie o to że osoby te zajmują pozycje społeczne które uniemożliwiają im swobodę wypowiedzi, tę odrębną opinię w której nie zgadzają sie z przełożonymi/szefami w konkretnych sprawach. Mają informację, znają aspekty sprawy "od podszewki" jednak boją się podjąć inicjatywę w dyskusji w życiu codziennym ze względu na reperkusje.

    Sam czytam wiele opinii nieprzychylnych mojej osobie tu i ówdzie. Jedynym sprawdzianem odzewu na pewne komentarze jest poprawa stanowiska lub własnego stosunku do niektórych spraw podejmowanych nie tylko na tym forum. Swoista refleksja nad przeczytanym problemem. Oczywiście bez wyszukiwania konkretnego autora tekstu, mam na myśli zaadresowanie problemu, jego źródła a nie osoby która o tym problemie informuje. Reasumując, są osoby które nie mają nic do stracenia oprócz kilku nieprzychylnych, zwłowrogich spojrzeń w kolejce po zasiłek, jednak większość z nas prowadzi "podwójny" tryb życia, gdzie odskocznią od stresu dnia codziennego jest możliwość wyrażenia własnej opinii na forum. Bez strachu o konsekwencje ze strony przełożonych, szefów czy nawet własnej żony czy męża. Uszanujmy tę możliwość nie włażąc w butach w czyjeś prywatne życie. Jeżeli ktoś chce poinformować danego urzytkownika o czymkolwiek, istnieją wiadomości prywatne. Personalne najazdy na publicznym forum sa niesmaczne a nawet karalne prawem za naruszenie prywatności. Piszmy i pozwólmy pisać innym, czy też sygnowane imieniem i nazwiskiem czy też z pod avataru, jakikolwiek by nie był.
    M007.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Niesamowite !
    Radny Bisztyga wreszcie wykazał dochody z zajęć na stacji.
    Jego dochód w ub roku wyniósł: UWAGA .............................. 1560zł.
    Brawo Panie Radny i dziękujemy, że czyta Pan Forum.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 31 lip 2010

    A tak właściwie to co z tego?

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Nic z tego ale to pokazuje kto nami rządzi i to że mają nas za idiotów.
    I trzeba przyznać że faktycznie jest duża część idiotów bo ktoś tych ludzi wybrał.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 31 lip 2010

    Łatwo jest ubliżać innym jako gość i wygłaszać morały. Ja akurat Radnego Bisztygę znam osobiście nie od dziś i uważam Go za bardzo porządnego gościa. Na dodatek nie obawiam się powiedzieć tego co myślę jako użytkownik forum.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Zenku, Drogi Zenku
    Jesteś typowym przykładem paranoi panującej w naszym społeczeństwie. Gość, który został wybrany na radnego przez społeczeństwo ma stać na straży prawa. Po mieście chodzi i robi z siebie moralną primadonnę, a sam jest widywany od kilku lat na stacji benzynowej i ani śladu w oświadczeniach majątkowych.
    Moralność Kalego?
    Ja i tak się cieszę, że w oświadczeniu za ostatni rok to się ukazało. Chłopie odpowiedz sobie na pytanie: Czy pracowałbyś za 130 zł - miesięcznie !?!?!?!?
    Zenku nie obraź się, bo bardzo dobrze ćię znam i nawet trochę lubie. Ale do cholery mamy prawo czegoś wymagać od ludzi, którzy reprezentują społęczeństwo. Tak czy nie?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 31 lip 2010

    A czy Paniemce Weronice któren zabroni popracowania na stacji bemzynowy?
    Z literackim talentem Panienki morzna by niejeden hoddog zrobić albo wypisać faktur, miast siem przyrzepiać do Pan Radnego! Zgłosić siem a nie zazrościć i fulstrować na samorzomd!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Nie tylko w Myślenicach władza uważa obywateli za idiotów,dzisiaj minister Rostowski powiedział że podwyżka vatu spowoduje spadek niektórych cen,czyli znowu plusy ujemne jak u klasyka wciskania kitu.
    Czy oni naprawdę uważają wszystkich za idiotów,jeżeli podwyżka nie wpłynie na wzrost wydatków społeczeństwa to po co ją robią.
    A tak wszyscy śmiali się że na PiS głosuje wiocha i niewykształceni,a tym wykształconym zwolennikom PO można wcisnąć największą głupotę i siedzą cicho.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Zajrzałem pod link do " Myślenickiej", i oto co widzę - będzie jakaś nowa forma komunikacji z mieszkańcami - poprzez TVP3. Zastanawiam sie zatem, czy to będzie w formule " Kroniki" - czyli kto i co powiedział, czy tez w formule "Młodzież kontra" że mogli będa sie wypowiedzieć wszyscy zainteresowanie a nie tylko klakierzy:)

    Wybory idą, wieeeelkimi krokami. Czy ktoś wie coś w tym temacie?
    podaje link do czołówki artykułu: http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/archiwum/2010/29/Myslenice-na-antenie-TVP-Krakow.html

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Może ktoś zdradzi ile ten program będzie kosztował Gminę.
    I znowu majstersztyk w wykonaniu MO,kilka miesięcy przed wyborami za pieniądze podatników promocja miasta i gminy czyli MO i jego dworu.
    Ale oczywiście jak wszystko w tym kraju nie ma to nic wspólnego z nadchodzącymi wyborami,to czysty przypadek jak odwiedziny kandydata PO na Prezydenta u rodziny B.Blidy.
    Jednak mają nas za idiotów.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 4 sie 2010

    Dzisiaj powiedziano wew tajemnicy Panu Zdzichó rze Pan radny Czesław obrarzony na Pana Burmiszcza Macieja! Ale nie dano wiary ty plotce.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sie 2010

    Zdichó "nie ważne jak mówio, co mówio, ważne, że mówio"!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 4 sie 2010

    Szanowne Państwo Mieskańcy!
    Słyszy siem tó i uw rze któren nie chce dać głos na Pana Macieja wew czas listopada kiedy nadeńdzie wybur!
    Czy Pan Burmiszcz nie porobił hodnikuw w miast Myślenice?
    Czy nie porobił relitawizacji i termnomodermizacji kolo szkuł?
    Czy nie zezbudował wielki hal sportowo widokowy?
    Czy nie pobudował ty szczelmnicy sportowy?
    Czy siem nie dba rzeby doszło do pobudowania dworca na wyładunek i załadunek mieskańcuw!

    No to rzeby któren nie filozofił wew listopadzie ino mi iś i dać głos Panu Burmiszczu Macieju!

    To siem pisze zwłaszcza d Panuw Amzygmumta i Myśelniczana 07.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz