Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 28 wrz 2010

    W przeciweństwie do "Ligi" tu nie uda im się "ustawić" wyniku. ;)

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Palma (24), radziu1003 (27), ghosty (18), pbaran (30), marcinia (31), fikołek (30), andrzejbasista (62), SZOSTAK (29), cygnus (00), caviarsek (20), Elipsa (03), tomi-RALLY (25), inexa (28), enisia (32), albus_lupus (28), miluśka (22), andzia (26), jack (24), n-bis (26), agnieszkamojeori (23), fruncy (15), ArturC2 (32), siri (26), OLO (29), dimma (65), hedon (27), proscenium (80), aos100 (20). Oto lista do gminy W Kielana

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Cygnus, cicha woda brzegi... Wciąga ;)

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    heheheheh.

    "Więcej takich kandydatów, a życie będzie śmieszniejsze. Gowinowi chodzi o bycie Wiceburmistrzem, a na wygranie wyborów nie ma najmniejszych szans i tu poniesie klęskę ośmieszając PO. Dlatego też wara od Myślenickiej PO bo ta popiera Ostrowskiego i na Gowina głosować nie będzie. Uchwały zjazdu są jednoznaczne i nikt z Sieprawia zmieniał ich nie będzie.
    POwiec z krwi i kości!
    Ciekawe jak odłam PO wytłumaczy poparcie członka LIGI POLSKICH RODZIN w wyborach do sejmiku, także wbrew uchwale zjazdu. To dopiero nowa twarz PO - wygląda jak LIGA, ciekawe czy poglądy też przejęła od LIGI ???????"

    dzielił historyk razy kilka podzielili i historyka...

    heheheheheheeh....

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Niezła! A te cyfry w nawiasie to ilość głosów które dostaną?
    Świetny wynik. Gratuluję!

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Ale się urzędowe starają...
    heheheheh.
    Pewnie Kamilek już skończył robotę to siedzi i klepie a Gosieńka jeszcze z roboty...
    heheheheh...

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Jutro "lista" sie zmieni. Kto inny będzie miał urodziny... ;)

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Do wesołego tumana:
    Każdy wie, że jesteś przydupasem i poplecznikiem Wiktora Kielana !

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    [quote]Do wesołego tumana:
    Każdy wie, że jesteś przydupasem i poplecznikiem Wiktora Kielana ! [/quote]

    Robcio drogi, żeby być przydupasem to trzeba mieć jakąś dupę przy, której się nim jest. Kielan nie jest dupą a nie mam tego przekonania o jego głównym konkurencie. W każdym razie przy nim jest rzeczywiście kilku przydupasów. Ja natomiast popieram Wiktora Kielana, ale od frontu.
    Wiem jednak, że każdy rozumie świat według norm, które narzucił swojemu życiu Robciu. Dlatego pewnie ten przydupas chodzi Ci po główce.
    heheheheheheh...

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    No cóż Robcio ,,kończy Ci się kadencja", wiatr wieje niepewność.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    soraya a mnie jako gościa nie wpisałaś na listę.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Tak czytam to forum i czytam i ku mojemu zadowoleniu zamilkła Greta , Tajger i Cyrk dalej "bija pianę" Myśleniczanin i kilku mniej lub bardziej rozgarniętych "opozycjonistów". A co będzie jak Ostrowski wystartuje i o zgrozo wygra? Czy będzie wam przynajmniej głupio w stosunku do tych ludzi którzy Go wybiorą? Czy będziecie z niedowierzaniem patrzyć jak oni mogli nam to zrobić , nam najmądrzejszym, przecież mówiliśmy. Najbardziej dziwi,śmieszy , tumani i przestrasza mnie fakt że Wiktor Kielan na siłę trzyma się ludzi którzy uzurpują sobie pewne role a zwłaszcza tę do "nawracania" innych widać to szczególnie jaskrawo w Sednie. Nic z tego nie będzie drodzy Panowie i na nic tu wasze niejednokrotnie złośliwe zaczepki jak choćby wesołego tumana. Nie wzruszy mnie też teks że na pewno jestem z urzędu i Burmistrz mi kazał pisać. Zawsze naśmiewałem się i dalej będę z myślenickiej pseudointeligencji która poza wywyższaniem się nad innych nie potrafi nic a dowodem tego będzie wasza wyborcza porażka. Nie ukrywam że z niecierpliwością jej oczekuje.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Dlaczego ma być głupio? Wygrana Ostrego wcale nie jest nieprawdopodobna. Osobiście przyjmuje taki scenariusz choć nie daję mu więcej niż 30% szans. I nie mam zamiaru na nikogo się obrażać. W dość niedalekiej historii dzięki przywilejom demokracji dającym głos byle matołowi na znaczących stanowiskach znajdywali się ludzie tacy jak Wałęsa czy Lepper.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    język Panowie i Panie język!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 28 wrz 2010

    Szanowne mieskańcy!
    Przerarzenie u Pan Zdzich budzi nadeńście ty opozycji!
    Kiedy wiadomo rze jakby nieh remka boska broni zostali to w urzemdzie miast Myślenice zapanywa korumcja, nepozytm, układowanie zez zparzyjażnione przedsiembiorce, zazwłaszczenie gazet Myslenicka na urzytki Pan Arhitekt, zezmarnotrawiennoś piniomdz publiczny, muwio rze siem bemdzie pozywać mieskańcuw do somdu, muwio rze siem bemdzie zazgradzać drug sklepikarzom do sklep popoprzez płot w nocy ustawion, muwio rzez siem bemdzie żnomć miekańcuw na kase popoprzez hamdlowanie grumtami zez filiantropio, muwio rze wyrzeno z roboty urzemdnictwo za niepoparcie, takosz nauczycielstwo, muwio rze naskarżo do prokuratur na karzden co siem ośmieli do zeskrytykowania, muwio rze poburzo dworzec miast Myślenice i insze jeszcze rzeczy godajo o ty opozycji rze strach!
    Ratujcieź siem mieskańcy, zazgłosowujcież na Pana Burmiszcza Macieja!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    "Dlatego też wara od Myślenickiej PO bo ta popiera Ostrowskiego i na Gowina głosować nie będzie."

    taaaa... Wara od tej Myślenickiej PO w liczbie 4 osób (w tym wielcy myśleniccy intelektualiści-myśliciele Panowie Janusz Lenczowski-Kościelniak i Andrzej Żądło). Wydaje mi się, że akurat brak poparcia tych panów projektowi pomoże aniżeli miało by zaszkodzić.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Analizując dzisiejszą porcję szeptanych informacji dochodzę do wniosku, że Pan Burmistrz jest w coraz większych tarapatach. Szeptana kampania ogarnęła już nawet jego tradycyjne środowiska zwłaszcza szkoły. W pokojach nauczycielskich nikt nie puści pary z ust. Ale gdzie indziej mówi się to i owo.
    hhehehehheeheh....
    Oczywiście oficjalnie wszyscy nauczyciele go popierają.
    Wieć spać niby można spokojnie tym bardziej, że Kamil już w trzech wątkach na forum pisze swoje "tylko O.. na burmistrza". Czy to pomoże Maćkowi?
    Oto jest pytanie.
    heheheheheheheheheh.........

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    007, rozumiem że na Twój głos mogę liczyć....tak jak sie umawialiśmy. Wywalę z urzędu powiatowego drogowca Wuja Józefa, i posadę masz jak w banku, a później będziemy brukować, kostkować, kanalizować, rondować, zalewać itp....

    Moje hasło wyborcze i jednocześnie mój program: Obywatelu, głosując na mnie, głosujesz na siebie.

    Pozdrawiam cały elektorat.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    To ja też zagłosuję na siebie. A co!;)

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    I to jest właściwa, obywatelska postawa.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 wrz 2010

    A ja na Cygnusa będę głosował. Robię to od konkursu na debeściaka forumowicza.
    Jak zaletę Cygnusa podam po raz enty. On jest jak enigma
    Nikt mu w kieszeń łapy nie wsadzi, bo nie wiadomo co tam jest!

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Cytat"taaaa... Wara od tej Myślenickiej PO w liczbie 4 osób (w tym wielcy myśleniccy intelektualiści-myśliciele Panowie Janusz Lenczowski-Kościelniak i Andrzej Żądło). Wydaje mi się, że akurat brak poparcia tych panów projektowi pomoże aniżeli miało by zaszkodzić."
    Święta racja.Ci intelektualiści mają takie poglądy jak aktualna władza,z każdym kto ma władzę im po drodze.Kierowca to nie byle kto,jeden był nawet drugą osobą po Prezydencie chociaż niektórzy mówią że pierwszą.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Zjazd PO który poparł Burmistrza Ostrowskiego liczył ponad 100 osób. To znacznie więcej niż cztery (jak ktoś nie umie liczyć). Gowina poparło 12 z nich więc chyba oczywiste jest kogo popiera Myślenickie PO (nie licząc ludzi z Sieprawia).
    Kielan na prezydenta????????????????

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 30 wrz 2010

    Wszystek partie w miast Myślenice w poparciu Pana Burmiszcza Macieja!
    PO, PiS, LOK, OSP, MO, SLD, LSD, PESEL, ZHP!
    Wszyskie głosowujo na Pana Burmiszcza Macieja!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Oczywiscie Zdzichu zapomniałeś dopisać najważniejszych RPGK, MPO, OHP, PCK, WWW.

    Ad, dla Ciebie też znajdę stanowisko;)Oczywiście intratne.

    Cytuj

Odpowiedz