Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 7 gru 2010

    Almazor daj spokój, fajnie, że Sawicki sprawił dzieciakom dużo radości w tym popieprzonym świecie i tyle. Pewnie nie jest to też jego jedyny przykład działalności charytatywnej no i chwała mu za to
    A zwolennikom pana Sawickiego powiem tyle, że niestety jego opinia skądś się wzięła, może od pracowników ??? Może dlatego ludzie boją się jego wpływów na władze lokalne, a może z czystej zawiści której tu wiele.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Faktem jest też to, że panu Sawickiemu nie pasował żaden burmistrz - czyli, że wszyscy byli do ......

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Almanzor
    zmiany są potrzebne,
    pozdrawiam Cię bystrzaku.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    no i muszę zmienić nick bo się jakiś "Almanzor" podczepił
    do zobaczenia pod innym
    ;)

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Wpadł mi w ręce ostatni numer Sedna, a tam prezentacja Wójtów i Burmistrzów. Pod Maciejem znak zapytania, czytam, czytam i co mam myśleć.
    A myślę że nic się jednak nie zmieniło, buta i małostkowość, bo człowiek z klasą na urzędzie nie obraża się jak dziecko w piaskownicy, tym bardziej kiedy dostało się to czego sie chciało. Żenujace zachowanie.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Cygnus nadziejo ty moja wpłyńże jako na komitet pana Kielana coby tak pozabierał już swoje plakaty ze słupów. Może ekipa plakatująca od pana Sawickiego pomogłaby co ?????
    Wisi taki smutny na tych słupach, krajobraz szpeci........ a tu piękna zima wokoło.... żenujące zachowanie.... zresztą przepisy chyba jakoś regulują takie sytuacje, więc Cygnusie kochany powiedz gdzie złożyć wniosek o nakaz posprzątania po wyborach... (bo to chyba obowiązek tylko nie wiem czy RPGK czy komitetów)
    A burmistrza już tyle razy prezentowaliście w Sednie, że nie dziwię mu się, że nie chce z wami gadać...

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Popatrz jakie Ty masz wybiórcze spojrzenie na rzeczywistość. W Twoich oczach zawsze jest bez skazy, ale skoro z "nami"nie chce gadać, to zrób taki eksperyment i sprawdź czy z Toba będzie chciał. Wtedy zejdziesz na ziemie.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    MO mi otworzył ostatnio drzwi jak byłem w UMiG i podał rękę więc Cygnus nasz Maciej nie jest taki zły :) ja już też nie mogę patrzyć na TEGO KIELANA... Na szczęście zgodnie z ordynacją wyborczą mają miesiąc czasu, żeby go posprzątać :) aa jak się spóźnią choć jeden dzień to zawiadomie odpowiednie organy, bo nie mogę znieść tej twarzy jak wracam do domu, po ciężkim dniu pracy!

    Panu Kielanowi trzeba przygotować WYŁADUNEK :D

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    A ja wcale nie twierdzę, że bez skazy wręcz przeciwnie, widzę ich trochę i wolałbym ich dużo mniej. Dlatego mam nadzieję, że w tej kadencji konstruktywna opozycja (mam taką nadzieję!) ZMUSI go do lepszej pracy.
    Panie Cygnus a co zrobić z tymi plakatami ?????

    Cytuj
  • adzygmunt 14 gru 2010

    Robek :) Mam nadzieję, że długo nie będziesz mył ręki?
    Włóż różowe okulary, swiat stanie sie lepszy.
    Przygotuj sobie juz teraz zawiadomienie, byś nie spóźnił sie ani o minutę.
    Plakaty należy spalić - wszystkie na swój sposób i nie każdego jednakowo okłamują.
    Masz rację z tym załadunkiem i wyładunkiem. To znana i propagowana metoda; nie od wczoraj w Myslenicach. Ciekawy jestem prekursora!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Czyli mają czas do 20 grudnia ??? Jak to Ruscy mówią pożyjemy zobaczymy......

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sty 2011

    http://finanse.wp.pl/gid,13000281,galeria.html
    Zacząłem szukać myślenickich długów. Nie znalazłem, a przecież miasto ma zaciągnięte kredyty.
    Pomoże ktoś je znaleźć?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 sty 2011

    Mieskańcy!
    Czy widzo mieskańcy miast Myslenice jak zaknyblowano te opozycje?!
    Telo był rejwah popoprzed wybór kiedy szło siem do stanowisk, a wewczas przegrania zamkniemto siem jak w jaki grub?
    A nie wstydać siem opozycja! A napiszcierz co pozytywmnie opozycjonisty, o jakim dokonaniu Pana Burmiszcza, gdzie w zamiarowaniu pobudowanie parkingu na internatah Liceumu Kościuszka, gdzie siem rozbudowywie kanalizacje w pułnocny gminie, gdzie siem rozbudowywa nowoczesny wysypisk!
    Panowie opozycjonisty czyście pomarły zez wstyda po przegrany?
    zezpowarzaniem
    Zdzichó
    podskryptum: a panienka Greta gdzie na wywczasie jakim czy jak?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Zastanawiam sie czy nasi radni zechcą oświecić nas szaraczków wiedzą o nowym budżecie miasta na rok bierzący. Jest kilka kontrowersji o których słyszałem już przed wyborami, ciekawi mnie czy się sprawdzą. Wiktor? Rafał? Może Greta? :D

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Bieżący pisze się przez "ż". :)

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Widzę że w świetle ważących się losów gminy na kolejne dwanaście miesięcy ważniejszą sprawą wydaje się być poprawność gramatyczna. Jednak diabeł nadal tkwi w szczegółach, odwracając uwagę od meritum. Nie pierwszy i nie ostatni raz. No to jak z tym budżetem?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Dzisiaj Rada uchwaliła budżet na 2011 przy jednym głosie wstrzymującym się - moim. Co Cię konkretnie interesuje?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Drogi Rafale interesuje mnie czy została przegłosowana dotacja na doposażenie obiektów sportowych (Hala Sportowa, Strzelnica itp) Jeżeli tak to w jakich kwotach.

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Szanowny panie Cyrku , z tego wniosek, że nawet panu Kielanowi budżet spodobał się???? Więc po co się wstrzymywałeś ?? To bez sensu, trzeba było głosować przeciw !!!

    A tak poważnie to jakie przewidujecie inwestycje, budowy itp. ???

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    [quote=gość: Puchatek] Bieżący pisze się przez "ż". :) [/quote]
    jak masz pisać takie uwagi to poprawiaj w podstawówce klasówki bo na tym forum nie ortografia się liczy a treść

    Cytuj
  • adzygmunt 26 sty 2011

    Myślę, że wypowiedź z błędami przekierowuje naszą uwagę na dwa tory. Może więc lepiej po napisaniu posta włączyć automat do poprawiania?
    W trosce o to, byśmy lepiej zostali zrozumiani należy się bardziej postarać?
    Ileż to razy edytuję posty, bo brak przecinka, błąd ortograficzny czy składni, zmienia jego treść na niezrozumiały.
    Dbajmy o treść i formę!
    Aby nie być pomawiany o spam.
    Uważam za błąd ekipy opozycji, że nie informuje co robi w radzie. Ba, czy możemy mówić o opozycji?
    Już pierwsze głosowanie w radzie było dla nie sygnałem, że "źle się dzieje w państwie duńskim".
    W którymś z tematów forum pisałem: pracę radnego można poznać po czynach /nic nowego/ Tyle, że jedni pracują całą kadencję inni ostatni rok.
    To może dajmy im ... rok na określenie się po której stronie jest, obywatela-wyborcy czy urzędu?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    A może propozycja budżetu była po prostu rozsądna? Przecież inaczej Kielan by jej nie poparł, w końcu wygląda na rozsądnego gościa.

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Szanowny Mysleniczaninie
    Przyznam, że nie jestem jeszcze oblatany w tych wszystkich zagadnieniach, jednak gmina dotąd nie dotowała spółek i nie wiem czy to jest prawnie możliwe, postaram się to sprawdzić. Zwróć uwagę, na fakt że zazwyczaj wprowadzenie kapitału do spółki gminnej przeprowadza się metodą zwiększenia kapitału zakładowego lub jeśli gmina jest udziałowcem, metodą zwiększenia udziałów. Jako rada nie zwiększaliśmy w ciągu tych trzech miesięcy kapitału spółki Myślenice sport.
    O jej wynik finansowy pytałem już na komisji i takiej informacji ponoć jeszcze nie ma ale zapewniono mnie że zostanie przedstawiona.
    Jak się pojawi to się nią z pewnością podzielę. Są oczywiście inne metody wspomagania spółki sportowej, pośrednio poprzez dotację dla klubów,które potem wynajmują od niej obiekty. Informacji o tym ile z dotacji klubowych jest wydawane w hali i na sztucznych boiskach jednak w budżecie nie znajdziemy. Także tu proszę o cierpliwość.
    Ad
    Ekipa opozycji informuje co robi w radzie. Ja przynajmniej przyjąłem to za zasadę. W SEDNIE jest nowa rubryka temu poświęcona. Bardzo również mi na tym zależy aby do BIP trafiły protokoły z posiedzeń rady i przygotowałem projekt uchwały tego dotyczącej. Nie zależy ode mnie jakie relacje są sporządzane przez inne redakcje. Na dzisiejszej sesji był Piotrek Jagniewski więc może coś będzie w Myślenickiej. Jutro będzie chyba coś w Dzienniku bo mnie pytali, prawdopodobnie rozbite na kilka problemowych odcinków. Oczwiście na sesji była też Kasia Hołuj a pytała mnie tylko o komentarz.
    Drogi strażaku.
    Wiktor uznał w sprawie budżetu, że niekonsekwencją byłoby opiniować go pozytywnie w komisjach a następnie głosować przeciwko. Ja kierowałem się nieco innymi przesłankami. Budżet gminy na 2011 jest skonstruowany poprawnie, słupki się zgadzają ze sobą, mam natomiast wątpliwości co do wynikających z tego budżetu konsekwencji w perspektywie następnych lat.
    Panie Wesoły strażaku. Inwestycje o które Pan pytał to te o których mógł Pan poczytać w materiałach przedwyborczych i niech się Pan przyzwyczaji do czytania o nich jeszcze przez kilka następnych lat. Obawiam się, że nie na wiele nas będzie stać w najbliższym czasie, chyba, że nastąpi jakiś gospodarczy cud.

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Ok. dzięki

    Cytuj

Odpowiedz