Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • Zdzichó Kowal PJN 4 maj 2010

    Wew ten czas Pan Zdzich pohwali jeśli do czego dojdzie, ale nieh nie zapomni siem o przyklemknięciu. A poprzed Pan Kielan nieh remka boska broni samorzomd!
    pozdrawiam
    Zdzichó
    post skriptóm:
    W naszy jednostce ino Pan Prezes Panu Macieju remce na stojomco całuje. Reszta druhy wszystcy wew przyklemknięciu.

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Czy Pan Zdzich podszyty lękiem i nerwem....te majaczące w oddali wybory..... Pozwoliłem sobie na taka małą prywate Zdzichu:)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 4 maj 2010

    Panie Cygnusie
    Pan Burmiszcz Maciej Ostrowski pewny wyboru w wyborach na 101 procemt. Zaczem Pan Zdzich nie podszyty nerwem kiedy nadhodzi pozbycie siem opozycji.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Zdzichu NIE SAMYMI WYBORAMI CZŁOWIEK ŻYJE!!!!

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Zgadzam się z Wieśniakiem w 100%. Niektórzy muszą sie zastanowić CO BĘDĄ ROBIĆ PO WYBORACH...

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    WIEŚNIAK PISZE:

    o godzinie 22.27 - w wątku Myślenickie myślenie:
    "Zdzichu NIE SAMYMI WYBORAMI CZŁOWIEK ŻYJE!!!!"

    a już o godzinie 22.28 udziela się w wątku "Już za rok wybory".

    Widzę że kolega w formie po długim weekendzie:)
    Święto jakieś strażackie było?
    :)

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Widocznie do krwioobiegu przedostał sie tak zwany "booster" w postaci C2H5OH i "pompa" strażacka pracuje na wysokich obrotach. Służba nie drużba Greto, służba nie drużba. ;)

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    no i co z tego ?? to że piszę w różnych tematach to wcale nie znaczy, że żyję tylko wyborami. przeczytaj resztę to może zrozumiesz o co mi chodziło... pani Greto szanowna.

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Przeca, Floriana nie ma co dziennie;)

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    jak się to mówi "siła złego na jednego".....

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Ale jak już jest, to woda/wóda (niepotrzebne skreślić) leje sie że hej!! ;)

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    a jak piję to za swoje... trucizny mi żałujecie ???

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Ależ bynajmniej, Wieśniak! Zdrowie nasze w gardła Wasze! Tylko co będzie jak w międzyczasie zawyje syrena? Pojedziecie gasić pożar "w stanie nieważkości"? Bez urazy. Moje uznanie dla pracy straży. Za dużo sie jednak słyszy o zakulisowym spożywaniu "napojów wyskokowych". Nie wiąże sie to z pozytywnym wizerunkiem Straży Pożarnej.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    poważnie mówiąc problem wielkiego picia na strażnicach to już na szczęście przeszłość, którą utrwalają głównie kabarety.

    Cytuj
  • 5 maj 2010

    Wieśniak, nie ujmując nikomu znam dwóch takich co wylecieli ze straży za picie. I to całkiem niedawno. Nie twierdzę że wszyscy piją, nie chce by ktoś zarzucił mi kłamstwo.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    właśnie! sam napisałeś WYLECIELI!!!!!, u nas też jeden wyleciał. chyba o czymś to świadczy no nie??? a pijaczków znajdziesz w każdej grupie - kominiarzy, lekarzy, nauczycieli itp.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    gdyby wszystkich nadużywających alkoholu strażaków wywalili, to szeregi OSP byłyby mocno przetrzebione. nadużywanie alkoholu dotyczy innych grup np. pracowników budowlanych, kierowców (o zgrozo!), księży itd. nie ma co się przegadywać tylko trzeba przestać pić alkohol...

    Cytuj
  • Marcin Tylek 6 maj 2010

    yo yo witam wszystkich forumowiczów serdecznie.
    Proszę o przedstawienie osób, które Waszym zdaniem najlepiej nadają się na funkcję Burmistrza Myślenic.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    może Kubuś Puchatek???

    Cytuj
  • Marcin Tylek 6 maj 2010

    hahaha, normalnie pękam ze śmiechu. Dowcip najwyższego kalibru...

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    oto cały wieśniak
    despo nie przejmuj się wieśniakiem

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Wieśniak kłamie! Najlepszym kandydatem jest Prosiaczek!

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Oczywiście, że Maciej Ostrowski, a nie krakus Kielan, który jako wspaniały architekt doprowadzana do upadłości swojej firmy... Dlatego trzeba startować do wyborów jak to mówią tonący brzytwy się chwyta :)

    Cytuj
  • Marcin Tylek 6 maj 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Wieśniak kłamie! Najlepszym kandydatem jest Prosiaczek![/quote]

    bardzo sympatyczne pseudo nadałeś popieranemu przez siebie kandydatowi ;)

    Proszę o poważne wypowiedzi, myślę, że warto lepiej poznać pana Ostrowskiego, pana Kielana oraz inne osoby, Waszym zdaniem, nadające się na Burmistrza oraz Radnych.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Czasem nie głosujcie na Tygryska, on ma układ z Królikiem!!! :D

    Cytuj

Odpowiedz