Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 20 lis 2010

    Ludzie gdzie wy na tych planach widzicie jakiś dworzec,facet nie po to kupował działkę aby wybudować mieszkańcom dworzec.Trzeba nałykać sporo dopalaczy żeby na tej wizualizacji zobaczyć dworzec.Wpuści na parking przed marketem a klienci autami będą stać na ulicy lub pod Biedronką?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 lis 2010

    Ino rzeby mi tu nie agitować gdzie po komtah, ancymony jedne!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Szanowni Państwo
    Ponieważ doszły mnie słuchy na temat rozpowszechniania różnych informacji na mój temat chciałbym oświadczyć, że nie zamierzałem, nie zamierzam i nie będę nigdy ubiegał się o objęcie nastepujących stanowisk:

    - dyrektor MOKiS
    - redaktor naczelny Gazety Myślenickiej.

    Szanowni Państwo proszę zaufać podpisanej imieniem i nazwiskiem deklaracji, zamiast słuchać plotek nie do końca uczciwych osób. Zwłaszcza proszę o to osoby zatrudnione w tych instytucjach.
    serdecznie pozdrawiam
    Rafał Zalubowski

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Już dwa razy usunięto z tego wątku moje pytanie do Cyrka :(
    Powtarzam je zatem po raz trzeci.
    Pisze Pan Panie Rafale, że nie będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora MOKiS-u ani redaktora naczelnego Gazety Myślenickiej, a ja pytam: Co ze stanowiskiem zastępcy burmistrza?

    PS: Szanowna Redakcjo jeśli uznasz, że należy po raz trzeci usunąć mój post usuń także post Cyrka

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Nie możesz się powstrzymać do jutra? Albo przynajmniej do 22:)

    Albo po prostu napisz na priv do Cyrka i nie zabieraj nam tej chwili ciszy na którą wszyscy z utęsknieniem czekali.:)

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    Greto
    Cyrk również mógł się powstrzymać do jutra. Swój post zamieścił On wczoraj o 19:16 (czyli w trakcie trwania ciszy wyborczej).

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    [quote=cyrk]Szanowni Państwo
    Ponieważ doszły mnie słuchy na temat rozpowszechniania różnych informacji na mój temat chciałbym oświadczyć, że nie zamierzałem, nie zamierzam i nie będę nigdy ubiegał się o objęcie nastepujących stanowisk:

    - dyrektor MOKiS
    - redaktor naczelny Gazety Myślenickiej.

    Szanowni Państwo proszę zaufać podpisanej imieniem i nazwiskiem deklaracji, zamiast słuchać plotek nie do końca uczciwych osób. Zwłaszcza proszę o to osoby zatrudnione w tych instytucjach.
    serdecznie pozdrawiam
    Rafał Zalubowski[/quote]

    Brawo Cyrk - dorze że wiesz że nie nadajesz się nawet na te stanowiska. Ważnym słowem w zdaniu jest NAWET i to także odpowiedź dla taki_gość.

    Cytuj
  • Pomidor Pomidorowski 21 lis 2010

    Jak Myślenice zdadzą test z myślenickiego myślenia?
    Dowiemy się za kilka godzin.

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    I w oczekiwaniu na wyniki zliczonej już przegranej Wielkiej Trójcy - Porozmawiajmy o frekwencji.

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    W Porębie frekfencja podobno ponad 70% Więc Ostrowski bedzie miał duzo głosów :)

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    W Łękach większość głosowała na przekór, niezgodnie z zaleceniami. Podobno ktoś coś nagrał ciekawego na komórce i może być afera ;)

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    "Nieważne kto głosuje ważne kto głosy liczy" tak dawniej mówiono.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Wszystko wskazuję, na to że BURMISTRZEM MIASTA I GMINY MYŚLENICE został na kolejne cztery lata sprawdzony i niezawodny Maciej Ostrowski...

    "Liczą się ludzie" :)PANU JUŻ DZIĘKUJEMY... Ciekaw jestem teraz min w sztabie Kielana..

    "Ostatnia nagroda jąką dostanie Pan Ostrowski ode mnie to będzie WIKTOR"

    DZIĘKUJEMY ZA WIKTORA ZWYCIĘSTWA :)

    Pozdrowienia :) :) :) :) :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Jak to na wsi mówią "już był w ogródku już witał się z gąską..." a tu dobrze żarło i zdechło........
    Na nic się zdała ta "piękna kampania"
    Nawet mi szkoda pana Kielana bo wyglądał na bardzo sympatycznego człowieka tylko to jego towarzystwo.....

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Zastanawiam się kto teraz będzie sprzątał te piękne "wisiorki" na słupach elektrycznych w całej gminie?????

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2010

    Wiatr, deszcz, a śnieg wszystko przykryje!

    Cytuj
  • Wacław Nowak 22 lis 2010

    [quote]Jak to na wsi mówią "już był w ogródku już witał się z gąską..." a tu dobrze żarło i zdechło........
    Na nic się zdała ta "piękna kampania"
    Nawet mi szkoda pana Kielana bo wyglądał na bardzo sympatycznego człowieka tylko to jego towarzystwo.....[/quote]

    Jakbym czytał siebie :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    [quote=cyrk]Szanowni Państwo
    Ponieważ doszły mnie słuchy na temat rozpowszechniania różnych informacji na mój temat chciałbym oświadczyć, że nie zamierzałem, nie zamierzam i nie będę nigdy ubiegał się o objęcie nastepujących stanowisk:

    - dyrektor MOKiS
    - redaktor naczelny Gazety Myślenickiej.

    Szanowni Państwo proszę zaufać podpisanej imieniem i nazwiskiem deklaracji, zamiast słuchać plotek nie do końca uczciwych osób. Zwłaszcza proszę o to osoby zatrudnione w tych instytucjach.
    serdecznie pozdrawiam
    Rafał Zalubowski[/quote]

    Czar o zmianie żabki w księcia prysnął. Pozostała jeszcze niewielka szansa na radę. Nadzieja jest wielka.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    [quote=Wacławek napisał:[hr][quote]]Jak to na wsi mówią "już był w ogródku już witał się z gąską..." a tu dobrze żarło i zdechło........
    Na nic się zdała ta "piękna kampania"
    Nawet mi szkoda pana Kielana bo wyglądał na bardzo sympatycznego człowieka tylko to jego towarzystwo.....[/quote]

    Jakbym czytał siebie :)[/quote]

    No.... Ale coś nam Cyrk zamilkł śpi jeszcze czy co ???

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Cyrka widziano wczoraj w Krakowie jak szukał nowego garnituru na nowe stanowisko w urzędzie i na pewno nie miało to być stanowisko dyrektora MOKiS czy redaktora naczelnego Gazety Myślenickiej :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    No to się chłop wykosztuje. A do rady się choć biedaczek dostał ?
    Ciekawe czy Sedno będzie dalej wychodzić ??

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ty sie strażaku martw o to czy będziesz miał z czego płacić rachunki za wode ścieki, śmieci, bo czekają Cię kolejne podwyżki, kredyty zaciagane przez gmine spłacasz przecież Ty.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ale się zaczęło pastwienie. A może jest tak smutny strażaku, że Cyrk miał szlachetne intencje i poległ z honorem a ty zagrożony urzędnik zmianami możesz odetchnąć z ulgą, rozsiąść się pewnie pewnie przed urzędowym komputerem i walić swoje głupoty nie przejmując się dobijającymi do drzwi petentami? Może tak nie jest ale jak śledzę twoje wpisy to nie mogę się oprzeć takiemu wrażeniu. Właśnie takich jak ty chciano wyładować, niestety twój tyłek okazał się za ciężki.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Szanowna Pani nie wiem czemu uważasz, że jestem urzędnikiem, czy dlatego, że popieram Ostrowskiego ??? W takim razie prawie 60% ludzi w gminie pracuje w urzędzie ????

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Mam małą zagadkę.

    Co oznacza ciąg takich liczb:
    1. 146.67;
    2. 220.01;
    3. 273,91;

    Dla ułatwienia dodam, że ciag dotyczy nas wszystkich i dotyka nas w równym stopniu każdego dnia.

    Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę od samego prezesa.

    Cytuj

Odpowiedz