Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 30 mar 2010

    hahaha wielki kit to forum , sami własciciele robią sobie opinie a na inne napieprzają i na odwrót zenada

    3 3 Cytuj
  • 2 kwi 2010

    beybe popieram

    2 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    solarium koło alberta porażka!!!! stare łóżka, tuba pożal się boże, obsługa beznadzieja. lampy w ogóle nie opalają!!! nie polecam!!

    4 6 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    wczoraj słuchałam mądrej audycji w radio i odkąd tak bardzo stało się popularne w naszym kraju korzystanie z solarium zwłaszcza wśród niepełnoletnich w zatrważającym tempie wzrosła zachorowalność na czerniaka LUDZIE OPAMIĘTAJCIE się:( ani to ładne ani zdrowe

    2 5 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    DO ULKI dobrze ktos napisał ze sami własciciele robia sobie opinie i cos mi sie wydaje ze jestes jednym z nich bo piszesz co ci slina na jezyk przyniesie ja juz chodze pare lat na solarium i przetestowałam juz nie jedno solarium w Myślenicach i ja jednak wole to koło alberta a z tym ze łozka i tuba sa stare i beznadziejne to ci nie poszło i to strasznie bo jak dobrze sobie przypominam to wystrój i urzadzenia zmienili jakies 2 lata temu bo wczesniej zeczywiscie byly stare i nawet z tego wynika ze moze nawet tam nie bylas a strasznie sie wypowiadasz

    5 1 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Ulka...sama jesteś porażka..solarium koło Alberta ma bardzo wysoki standart...opalam się tam od 2 lat igrono moich znajomych...wszystko jest oki...włącznie z obsługą...Ulka chyba coś ściemniasz.

    7 1 Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Ulka masz bardzo niski poziom intelektualny....

    5 1 Cytuj
  • 30 kwi 2010

    beybe

    dokladnie, widac jednym sie lepiej powodzi innym gorzej i niektorzy wlasnie w ten sposob probuja nabic sobie klientow. kto chodzi ten wie, a te solki co tak wychwalaja ludzie to chyba dopiero co powstaly, bo wysypalo tego jak pieczarek wiec tez chca sciagnac ludzi. jak dla mnie zenada to co tutaj jest.

    3 Cytuj
  • 6 maj 2010

    dziwi mnie ze ludzie którzy piszą tutaj o standardach solek , tak chętnie wypowiadają opinie o osobach piszących, każdy ma chyba prawo mówić co sądzi, nie oznacza to jednak, że musicie się obrzucać "błotem" uszanujcie zdanie innych!właściciele i klienci opamiętajcie się-trochę kultury!

    3 Cytuj
  • 6 maj 2010

    to forum to porażka, skoro nie można powiedzieć co się myśli, jeśli uwazacie inaczej niż ja to ja to uszanuję, ale nie musicie mnie obrażać!!!!!

    5 Cytuj
  • 6 maj 2010

    masakra, przecież jeśli solarium jest dobre, to samo się obroni...sorry ulka, ale uważam, że brednie piszesz i zupełnie niepotrzebnie. to co piszesz miało może miejsce kilka dobrych lat temu...ale co Ciebie moja droga to obchodzi?!
    nigdy nie przywiązałabym się do jednego solarium, chodzę tam (już z 10 lat), gdzie wiem, że właściciele wymienili stosunkowo niedawno lampy. I tylko tego się trzymam.

    3 1 Cytuj
  • 24 cze 2010

    Sunset and Hellhouse Tattoo

    był ktoś w tym SOLARUM??

    6 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Najlepiej opala w RD-cosmetic, bo nowe solarium. I najczyściej!

    1 4 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    A GDZIE TO JEST?

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    ja też polecam na rzemieślniczej mają lampy co nie ma po nich poparzenia tylko ładna ciemna opalenizna polecam też pazurki

    4 Cytuj
  • 22 wrz 2010

    a zapomniałam dodać że mają tam jeszcze opalanie natryskowe jak by ktoś szukał sprawdzałam super sprawa przed imprezą polecam

    2 2 Cytuj
  • 13 mar 2011

    szukam dobrego solarium co polecacie???????????

    3 Cytuj
  • 16 mar 2011

    Helioss

    2 5 Cytuj
  • 18 mar 2011

    polecam nemezis nad albertem .chodze tylko tam !i jestem zadowolona

    3 Cytuj
  • 18 mar 2011

    z boku alberta poszło do góry z 1 zł na 1.10 wycwanili sie, przestaje sie już opalać! zresztą moda na opalanie już się skończyła

    3 4 Cytuj
  • 18 mar 2011

    [quote=gość: Bożenka] zresztą moda na opalanie już się skończyła [/quote]
    teraz która bielsza ta modniejsza, gratuluję dow*****u Boooożenko !

    6 Cytuj
  • 18 mar 2011

    [quote=gość: pytajnik] gratuluję dow*****u Boooożenko ! [/quote]
    to już normanie "d_o_w_c_i_p_u" nie można napisać bo yntelygentny automat wygwiazdkuje...

    1 5 Cytuj
  • 20 mar 2011

    CZERNECCY - na starym osiedlu. NAJLEPSZE. Lampy super 10 minut i czekolada ;)

    3 Cytuj
  • 20 mar 2011

    byłam w Californi 2 razy rewelacja i jeszcze z wibracją zajefajne polecam

    6 Cytuj
  • 21 mar 2011

    słyszał ktos czy nie poczebujom gdzies do pracy w solarium?

    3 Cytuj

Odpowiedz