Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 28 mar 2011

    szczerze polecam Solarium Helios. Bardzo miła obsługa. Czystość pierwsza klasa,

    7 Cytuj
  • Manuela ******* 4 kwi 2011

    Hey mam pytanie które wolicie solarium Yellow Sun (koło alberta) czy u Czarneckich? chodzi mi tutaj o to gdzie są lepsze lampy i gdzie szybciej "łapie" ;)

    2 1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    to nie są Czarneccy tylko Czerneccy

    1 3 Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Solarium Helios-lampy świetne,obsługa super,z czystym sumieniem polecam każdemu

    7 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    potrzebują gdzies moze do pracy w solarium???

    3 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    czerneccy zdecydowanie lepsi! jakość i cena

    1 8 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    czerneccy i czerniaki jak się patrzy OPAMIĘTAJCIE się ludziska , tyle na rynku bezpiecznych balsamów brązujących a odrobina słońca w rozsądnej ilości nikomu jeszcze nie zaszkodziła , na pewno to zdrowsze niż solarium!!!

    2 4 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    ostatnio bylam w yellow sun, na tubie. bardzo ladnie opalilo. jeszcze trzyma wiec daje rade. nie wiem jak u tych drugich to wyglada bo nie bylam tam nigdy.

    5 3 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    halo dobre solarium gdzie iść

    3 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    solarium Helios-koło rynku. Swietne lampy,bardzo miła obsługa,bardzo duzo ludzi tam chodzi z tego co zauważyłem. polecam

    o tak,jak najbardziej sie zgadzam jesli chodzi o solarium Helios. zawsze nagrzane lampy które swietnie opalaja. atmosfera super i ceny swietne jak na tak dobre lampy

    6 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    ale reklama leci - helios i helios - coś tam u nich nie za dobrze skoro tak sie tutaj produkują :) wszystko o nich można powiedziec, ale nie to, ze lampy swietne :p

    6 1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    [quote=gość: lenka nowa] ale reklama leci - helios i helios - coś tam u nich nie za dobrze skoro tak sie tutaj produkują :) wszystko o nich można powiedziec, ale nie to, ze lampy swietne :p [/quote]
    hehe ktoś tu nie dowidzi:-)

    1 3 Cytuj
  • 5 maj 2011

    opalenizna po solarce już dawno jest passe ale widocznie prowincja rządzi się swoimi prawami

    2 3 Cytuj
  • 5 maj 2011

    słyszał ktos o jakies pracy w solarium

    4 Cytuj
  • 7 sie 2011

    dobre solarium które polecacie????????

    1 2 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Odradzam Helios,lampy może i dobre, ale panienki z obsługi obgadają i wyśmieją chyba każdego chociaż w bezpośrednim kontakcie udają miłe. Lubiłam to solarium, ale już tam nie chodzę.

    7 5 Cytuj
  • 7 sie 2011

    to samo jest przy Albercie obok sklepu od 4 zł, siedzą tylko i obgadują, więcej tam nie pójde! jak wychodziłam z kabiny i szłam do samochodu to czułam za plecami i słyszałam szepty, żenada!

    8 9 Cytuj
  • 7 sie 2011

    hehe konkurencja nie śpi....gg.b - jesli slyszysz szepty idz do lekarza...tam gdzie bylas jest tylko jedna osoba z obslugi...

    7 2 Cytuj
  • 9 sie 2011

    A ja polecam solarium yellow sun kolo alberta byłem ostatnio na 7 min na stojacym i minie przypieklo to chyba swiadczy o tym ze dobre lampy bo gdzie indziej nawet mnie nie ruszyło

    8 6 Cytuj
  • 10 sie 2011

    To yellow sun jest na przeciwko alberta?Tam kolo sklepu po4 zl?
    Szczerze chodziłam do heliosa ale po 6 razach po 8-10 min bylam tylko lekko opalona a 2 lata temu bylam tam ze 2 razy i skura odrazu nabrala ciemniejszego koloru wiec chyba lampy maja stare.
    Bylam pod arkadami ale tylko raz na 10 min i w sumie tez marny efekt.
    Dlatego szukam jakiegos dobrego solarium bo we wrzesniu mam wesele kumpeli i chciala bym miec super opalenizne.

    6 9 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Ja tam zawsze chodzę do solarium yellow sun :D całkiem fajnie tak jest lampy opalają podobno na tubie są nowsze lampy i tam się opalam łóżka nie wiem . Obsługa jest miła i sympatyczna, jak się nie mylę jest w czarnych włosach jedna (nie przepadam za nią ale ujdzie za dużo znajomych tam ma z którymi gada i dziwnie się czuje ) dwie takie młode po 20 czasami są i taka starsza pani ją najbardziej lubie ;d:D zawsze można się poradzić co i jak :D kosmetyki też są fajne:D drugie to na zarabiu też jest fajne obsługę tam nie za bardzo lubię ale czasami mi się zdarzy tam się opalić i to są dwa solaria które polecam

    7 14 Cytuj
  • 18 sie 2011

    yellow sun - strasznie fajne solarium, sprzet swietny, ładnie opala, obsluga jest mila, sympatyczna, zasze mozna sie poradzic , czasem na jakis zarcik mozna sie zalapac ;), chodze tam czesto, jestem zadowolona, naprawde polecam ;)

    7 14 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Pomocyyyy potrzebuje dobrego solarium, za 2 miesiące mam wesele a chciałabym mieć ładną opaleniznę, które solarium polecacie?

    1 4 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Tunezja... .. . .

    4 4 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Ja bardzo jestem zadowolona z solarium Sunset nad Carrefourem.

    3 9 Cytuj

Odpowiedz