Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 22 cze 2012

    solarium na rzemieslniczej : ) helios yellow sun i nad arkadami odpada.

    9 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    BB proponuje zebys poszla do psychologa bo masz problem i to duzy SAMA Z SOBA i nie wiem dlaczego weszlas na ten temat skoro jak twierdzisz solarium jest zle i jeszcze jedno tak dla twojej informacji nie prowadze solarium bo tak jak pisalem pracuje w klinice onkologicznej

    4 9 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=gość: robertos] BB proponuje zebys poszla do psychologa bo masz problem i to duzy SAMA Z SOBA i nie wiem dlaczego weszlas na ten temat skoro jak twierdzisz solarium jest zle i jeszcze jedno tak dla twojej informacji nie prowadze solarium bo tak jak pisalem pracuje w klinice onkologicznej [/quote] Dla mnie możesz pracować nawet na marsie:) nie interesuje mnie to, oczywiście że solarium jest bardzo złe a weszłam na ten temat bo chodziłam dopóki nie zaczęłam mieć poważnych problemów ze skórą, wyraźnie dermatolog powiedział że jeśli nie przestane chodzić może sie to skończyć bardzo źle więc uprzedzam ludzi jaki może być tego finał.

    10 6 Cytuj
  • 22 cze 2012

    BB bije od ciebie inteligencja i nie musisz uprzedzac ludzi bo kazdy jest dorosly i wie co robi

    4 5 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=gość: robertos] BB bije od ciebie inteligencja i nie musisz uprzedzac ludzi bo kazdy jest dorosly i wie co robi [/quote]
    A ty co tak bronisz tego sztucznego słońca? każdy jest dorosły to fakt ale nie każdy sobie zdaje sprawy z konsekwencji dopóty dopóki nie przekona się na własnej skórze .

    9 7 Cytuj
  • 23 cze 2012

    solarium jest spoko.

    6 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Lugola23 to samo pytanie do ciebie co tak bronisz BB i dlaczego wchodzisz na ten temat

    5 3 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Robertos ma świętą rację!!! Po jakiego diabła jakieś Oluśki91 czy inne MUZY wchodzą na ten temat skoro nie korzystaja z solarium??? Ludzie chcą wiedziec, które solarium jest ddobre i mieć mozliwość wyboru najlepszego dla siebie. Wasze opinie i mądrzenie się na temat szkodliwości solarium nic nie zmieni tylko was ośmiesza - kto chce korzystać i tak będzie się opalać więc po co wasze wymadrzanie się???
    Zaglądajcie Oluśki91, Muzy i inne "swiatłe" mózgi na inne fora a nie zaśmiecajcie tego:)))

    7 8 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: aja] Robertos ma świętą rację!!! Po jakiego diabła jakieś Oluśki91 czy inne MUZY wchodzą na ten temat skoro nie korzystaja z solarium??? Ludzie chcą wiedziec, które solarium jest ddobre i mieć mozliwość wyboru najlepszego dla siebie. Wasze opinie i mądrzenie się na temat szkodliwości solarium nic nie zmieni tylko was ośmiesza - kto chce korzystać i tak będzie się opalać więc po co wasze wymadrzanie się???
    Zaglądajcie Oluśki91, Muzy i inne "swiatłe" mózgi na inne fora a nie zaśmiecajcie tego:))) [/quote]
    Przepraszam miałam na myśli niejaką B.B. i lugola23!!!!
    Oluska przepraszam bardzo !!!!!!Pomyliłam nicki!!

    3 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: robertos] Lugola23 to samo pytanie do ciebie co tak bronisz BB i dlaczego wchodzisz na ten temat [/quote]
    Nikogo nie bronie ale nóż w kieszeni sie otwiera jak widze jakie głupoty piszesz:)

    7 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Lugola 23 uwazaj na ten noz zebys sobie sama krzywdy nie zrobila

    5 5 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: robertos] Lugola 23 uwazaj na ten noz zebys sobie sama krzywdy nie zrobila [/quote]

    ha ha dobre robertos masz racje

    5 4 Cytuj
  • 25 cze 2012

    nic nie szkodzi :) ja napisalam ktore polecam a ktore nie. i wcale nie zamierzam sie tu rozpisywac na temat tego czy solarka jest zdrowa czy tez nie

    5 4 Cytuj
  • 26 cze 2012

    a na ile minut chodzicie?

    1 4 Cytuj
  • 27 cze 2012

    20 :)

    3 3 Cytuj
  • 27 cze 2012

    [quote=gość: jakin] a na ile minut chodzicie? [/quote]
    Na zero chodze, od soboty piękna pogoda po 35 stopni, więc będe opalać swoje ciałko a nie dusić sie w jakiś lampach rakotwórczych!

    6 5 Cytuj
  • 28 cze 2012

    jakie solarium na dzien dzisiejszy najklepsze ?

    2 5 Cytuj
  • 2 lip 2012

    na dzien dzisiejszy jakie najlepsze ? nie ma żadnego. wszedzie obluda. i zenada. nie ma zadnego solarium w ktorym by byla mila atmosfera.

    5 6 Cytuj
  • 3 lip 2012

    najlepiej opalaja lampy na górze w carefourze :) helios i te inne duperele odpadaja;)

    3 12 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=gość: mareuś] jakie solarium na dzien dzisiejszy najklepsze ? [/quote]
    słońce na zewnątrz

    4 5 Cytuj
  • 5 lip 2012

    ja uważam ze najklepsze jest slońce. ale różnie ludzie myślą w tym wieku. A ZWŁASZCZA TE LASKI KTÓRE PRACUJA PO SOLARIACH NO TRAGEDIA JAK ONE WYGLADAJA. NA NICH SIE NAWET PATRZEC NIE DA. CHOC NIEKTORE SA MLODE TO ICH SKORA WYGLADA NA 50 LAT. TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA. DZIEWCZYNY OPANUJCIE SIĘ ! TO WAM URODY NIE DODA :)

    7 7 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Solary nie myślą tu i teraz trza wyglądać!!!

    4 6 Cytuj
  • 5 lip 2012

    [quote=gość: mikseereek] ja uważam ze najklepsze jest slońce. ale różnie ludzie myślą w tym wieku. A ZWŁASZCZA TE LASKI KTÓRE PRACUJA PO SOLARIACH NO TRAGEDIA JAK ONE WYGLADAJA. NA NICH SIE NAWET PATRZEC NIE DA. CHOC NIEKTORE SA MLODE TO ICH SKORA WYGLADA NA 50 LAT. TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA. DZIEWCZYNY OPANUJCIE SIĘ ! TO WAM URODY NIE DODA :) [/quote]

    Zgadzam się. No coz , taka jest prawda. Te solaria na takich upalach chyba duzo klietow nie maja. Ale panny ktore musza pracowac pewnie zapieprzaja na lozeczka i smaza sie w tych lampach. niech ja sobie przypomne w jakim solarium tak jest... hmm. a wiem pracownice w yellow sun. przynajmniej jedna z nich. i w heliosie. na rzemieslniczej czy u panstwa czerneckich takich okazow opalenizny nie zauwazylem. a w myslenicach bylem na wszystkich solariach. roznia sie napewno lampami , wystrojem , i pracownikami. nie jestem zadnym wlascicielem zadnego solarium ale napenwo nie polecalbym tych co wymienilem. pracownice powinny zachecac a nie odstraszac swoim wlasnym wygladem. pokazywanie tej "falszywej opalenizny" to nic innego jak niszczenie swojej skory i odtraszanie ludzi od siebie. no przykro mi to pisac na takim forum ale swoje zdanie kazdy moze tu wyrazic ja wyrazilem.

    Pozdrawiam
    Rafal Cieczek.

    7 7 Cytuj
  • 7 lip 2012

    zgadzam sie z rafalem . ;]

    2 5 Cytuj
  • 7 lip 2012

    a dajcie wreszcie spokój z tymi głupkowatymi komentarzami!!!!!!!!!
    To forum ma na celu WSKAZANIE solarium z którego JESTEŚMY ZADOWOLENI i ewentualne POLECENIE a nie jest jego załozeniem dewagacja o wyzszości słońca nad lampami w solarium i odwrotnie.
    Kto nie chce chodzić do solarium niech nie chodzi!!! I z łaski swojej niech również nie wchodzi na to forum i nie obraża tych, którzy korzystają ze sztucznego słońca - bo nie jest WIOCHĄ opalanie w solarium ale WIOCHĄ sa wasze żenująco niskich lotów komentarze.
    LUBIĘ solarium i jest to TYLKO MOJA sprawa!!!!!

    6 4 Cytuj

Odpowiedz