Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 7 lip 2012

    Jo tam wim co to jest dywagacja. Dewagacja to od wagi z DEmolowanej!?

    2 4 Cytuj
  • 10 lip 2012

    do JA BEATUSIA :

    glupokowate komenatrze to moze sa twoje. moge wyrazic swoje zdanie jak kazdy tutaj. wiec nie spinaj sie tak bardzo. tylko zrozum ze to juz nie modne.

    4 5 Cytuj
  • 10 lip 2012

    oj tam oj tam ale macie problemy z tymi solariamia ;-)

    5 1 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: RafalekC] gość: mikseereek napisał/a: ja uważam ze najklepsze jest slońce. ale różnie ludzie myślą w tym wieku. A ZWŁASZCZA TE LASKI KTÓRE PRACUJA PO SOLARIACH NO TRAGEDIA JAK ONE WYGLADAJA. NA NICH SIE NAWET PATRZEC NIE DA. CHOC NIEKTORE SA MLODE TO ICH SKORA WYGLADA NA 50 LAT. TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA. DZIEWCZYNY OPANUJCIE SIĘ ! TO WAM URODY NIE DODA :)

    Zgadzam się. No coz , taka jest prawda. Te solaria na takich upalach chyba duzo klietow nie maja. Ale panny ktore musza pracowac pewnie zapieprzaja na lozeczka i smaza sie w tych lampach. niech ja sobie przypomne w jakim solarium tak jest... hmm. a wiem pracownice w yellow sun. przynajmniej jedna z nich. i w heliosie. na rzemieslniczej czy u panstwa czerneckich takich okazow opalenizny nie zauwazylem. a w myslenicach bylem na wszystkich solariach. roznia sie napewno lampami , wystrojem , i pracownikami. nie jestem zadnym wlascicielem zadnego solarium ale napenwo nie polecalbym tych co wymienilem. pracownice powinny zachecac a nie odstraszac swoim wlasnym wygladem. pokazywanie tej "falszywej opalenizny" to nic innego jak niszczenie swojej skory i odtraszanie ludzi od siebie. no przykro mi to pisac na takim forum ale swoje zdanie kazdy moze tu wyrazic ja wyrazilem.

    Pozdrawiam
    Rafal Cieczek. [/quote]

    A mi sie wydaje ze zazdroscicie tym opalonym dziewczynom to ich wybor ze chca sie opalac tak jak wasz w innych sprawach np w jedzeniu -jecie to co lubicie, ubiorze - nikt wam chyba nie mowi co macie na siebie ubrac kazdy robi to na co ma ochote a zreszta to nie forum na temat zdrowia i jak kto jest opalony tylko na temat gdzie fajnie opala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie zacznijcie czytac ze zrozumieniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    5 6 Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: mikseereek] ja uważam ze najklepsze jest slońce. ale różnie ludzie myślą w tym wieku. A ZWŁASZCZA TE LASKI KTÓRE PRACUJA PO SOLARIACH NO TRAGEDIA JAK ONE WYGLADAJA. NA NICH SIE NAWET PATRZEC NIE DA. CHOC NIEKTORE SA MLODE TO ICH SKORA WYGLADA NA 50 LAT. TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA. DZIEWCZYNY OPANUJCIE SIĘ ! TO WAM URODY NIE DODA :) [/quote]

    To jak to jest mikseereek nie lubisz solarium i go nie popierasz ale dokladnie wiesz jak wygladaja laski co pracuja po solariach ?
    Popieram WOJTKA.W ze chyba czytac nie umiecie bo nie na temat piszecie
    Ja chodze na solarke i to tylko moja sprawa a chodze tam gdzie mam blisko oczywiscie mam swoje ulubione ale widze ze na tym forum nie ma co pisac nazwy ..........................................

    6 5 Cytuj
  • 12 lip 2012

    tak tak nie dziwie sie wam ze sie zloscicie...
    ale ty OPALONA chyba nie zrozumialas bo mikserek pisze ze woli slonce. ale napewno na solarium pare razy byl...

    ja sie nie wstydze napisac nazwy : YELLOW SUN. :) reszta to o du*e rozbic.

    8 6 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: kaszana] Jo tam wim co to jest dywagacja. Dewagacja to od wagi z DEmolowanej!? [/quote]
    a tobie nie zdarza sie nigdy przejęzyczyć lub piszac szybko pomylić litery? jezeli nie to gratuluje i zazdroszcze :)

    6 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: olu%u015BKa65] HELIOS DO DUPY. łózka brudne. nieumyte. pelno kurzu. a pracownice to juz nawet nie chce mowic. jedna taka brunetka opryskliwa. nie mila. nie myje lozek. tragedi jednym slowem [/quote]
    O to coś nowego - ja od lat chodzę do HELIOSa i owszem pare lat temu /ok 5-6/ róznie tam bywało ale teraz jest naprawdę w porzadku. Nie zdarzyło mi sie trafić na brudne łóżko czy też spotkać z opryskliwością obsługi.
    Zastanów się co piszesz i pomyśl bo takimi niesprawiedliwymi zarzutami możesz komuś wyrzadzić krzywdę.
    W kazdym razie życzę Ci obiektywizmu.

    7 9 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=gość: olu%u015BKa65] HELIOS DO DUPY. łózka brudne. nieumyte. pelno kurzu. a pracownice to juz nawet nie chce mowic. jedna taka brunetka opryskliwa. nie mila. nie myje lozek. tragedi jednym slowem [/quote]

    potwierdzam tez mam takie zdanie

    8 8 Cytuj
  • 18 lip 2012

    [quote=gość: ulka sit] gość: olu%u015BKa65 napisał/a: HELIOS DO DUPY. łózka brudne. nieumyte. pelno kurzu. a pracownice to juz nawet nie chce mowic. jedna taka brunetka opryskliwa. nie mila. nie myje lozek. tragedi jednym slowem

    potwierdzam tez mam takie zdanie [/quote]

    ja rowniez

    8 7 Cytuj
  • 18 lip 2012

    HELIOS najgorsze solarium.

    9 9 Cytuj
  • 21 lip 2012

    Ja opalam się w Heliosie. Chodzę od dłuższego czasu. Lampy spoko. Miła obsługa.Chociaż dla Mnie najważniejsza jest czystość. Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć. Nawet zdarzają się fajne promocje. Mogę polecić Wam to solarium. Lecz uważam,że najlepiej pochodzić,popróbować i wybrać to które komu najbardziej pasuje. Każdy ma inne poglądy.Pozdrawiam.

    10 6 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=gość: olu%u015BKa65] HELIOS DO DUPY. łózka brudne. nieumyte. pelno kurzu. a pracownice to juz nawet nie chce mowic. jedna taka brunetka opryskliwa. nie mila. nie myje lozek. tragedi jednym slowem [/quote]

    No rudnicany z konkurencji sie odzywaja... nie rob sobie aniu i spolko wiochy jedno ci padlo to i to tez poleci.... A skoro jest tak jak ty piszesz... to czemu tam jest najwiekszy ruch?

    5 5 Cytuj
  • 25 lip 2012

    jakie rudnicany ?:)

    8 Cytuj
  • 26 lip 2012

    jaki helios ? to ten na konskim rynku tam kolo bysinki ? bylam tam raz.. takie se te lapmy.. oblsuga tez taka se.. pewna dziewczyna az jest za mila.. ito az glupio wyglada. i chyba yle.

    6 4 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Ja tam lubię HELIOS-a i tyle :)))
    Piszcie co chcecie ale kazdy kto ma chociaz trochę rozumu to pochodzi, porówna i sam wybierze najlepsze solarium dla siebie:)))

    4 4 Cytuj
  • 6 sie 2012

    [quote=gość: meti] Ja tam lubię HELIOS-a i tyle :)))
    Piszcie co chcecie ale kazdy kto ma chociaz trochę rozumu to pochodzi, porówna i sam wybierze najlepsze solarium dla siebie:))) [/quote]

    każdy kto ma chociaż trochę rozumu to nie chodzi do solarium

    5 5 Cytuj
  • 8 sie 2012

    ludzie nie chodzcie do heliosa. lampy parzą a nie opalają.

    6 6 Cytuj
  • 8 sie 2012

    a co z californią na zarabiu, co się dzieje ?czemu zamknięta?

    2 3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: morenka] ludzie nie chodzcie do heliosa. lampy parzą a nie opalają. [/quote]
    Ale piszesz farmazony!!!
    opalaja i to dobrze!

    5 5 Cytuj
  • 9 sie 2012

    ale jak opalaja jak jatam bylam pierwszy raz i tragedia. juz tam wiecej nie pojde. jak powiedzialam co mysle to zaczelo sie obgadywanie. co to wogole ma byc? to jest kultura. te pracownice od razu na bruk nie powwiny am pracowac. nie kulturalne i chamskie. pozdrawiam serdecznie tych co maja heliosa. pomyslcie nad tym kogo przyjmujecie.

    4 8 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Jak jestes blada jak maka a idziesz na 15min to co w tym dziwnego ciesz sie ze ci dupy nie spalilo! a jak by mieli slabe lampy to bys wymyslila ze ci zimno tam bylo. Jaka wojna tu powstala no no brawo

    5 5 Cytuj
  • 10 sie 2012

    [quote=gość: morenka] ludzie nie chodzcie do heliosa. lampy parzą a nie opalają. [/quote]
    Zgadzam się. Po 6 min opalania wieczorem byłam "w paski" bialo-czerone popoarzone.

    4 8 Cytuj
  • 10 sie 2012

    ciekawe jak to mozliwe skoro promienie sie rozprzestrzeniaja zeby wciskac ludziom glupoty trzeba miec troche pojecia o promieniach UV ;) a jak macie problem to czemu nikt nie ruszy tylka na slonce wkoncu mamy lato

    8 3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    sądzę że Martusia bedzie bronila Heliosa bo to jakas kolezanka szefów. :)

    4 7 Cytuj

Odpowiedz