Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 6 lip 2017

    Ja bardzo polecam nowe solarium na ul. Kazimierza Wielkiego. Nowoczesny wystrój, brak kolejek, czynne długo. Możliwość zaparkowania. Minuta opalania 1zł, niezależnie od wyboru kabiny. Ja posiadam kartę, ostatnie (chyba 10) wejście jest darmowe. Obsługa miła :)
    Chodziłam do Heliosa wcześniej, jak dla mnie bardzo ciasne pomieszczenia, cena zależna od kabiny i mocy lamp. Zazwyczaj były kabiny wszystkie zajęte, bardzo gorąco i nieprzyjemny zapach. Odczuwałam czasami, że obsługa jest tam "za kare".

    9 8 Cytuj
  • 7 lip 2017
    Usmiechnieta napisał/a:

    A w Heliosie co ile wymieniacie lampy? Bo jak chodziłam do Heliosa często to efektów brak a do Sunrise chodzę raz w tygodniu nawet nie zawsze i opalenizna trwała i brązowa

    To ciekawe ją chodzę i nic ale napis dalej uwaga mocne lamy hehhehe śmiechu warte

    2 6 Cytuj
  • 8 lip 2017
    celineczka napisał/a:

    To ciekawe ją chodzę i nic ale napis dalej uwaga mocne lamy hehhehe śmiechu warte

    Skoro jest Pani nie zadowolona to po co chodzi? Ale z tego co widzę Pani opinią nie warto się sugerować,ciągle nie zadowolona,narzekająca ..

    3 5 Cytuj
  • 8 lip 2017
    Usmiechnieta napisał/a:

    Skoro jest Pani nie zadowolona to po co chodzi? Ale z tego co widzę Pani opinią nie warto się sugerować,ciągle nie zadowolona,narzekająca ..

    Już nie chodzę

    6 1 Cytuj
  • 17 lip 2017

    Polecam to nowe solarium na Kazimierza. Piękny wystrój, dziewczyny sa tam mega miłe. Zawsze uśmiechnięte i doradza na ile minut. Mają opcje karnetow i zamierzam skorzystać bo wychodzi wtedy 0.80gr za minutę. A gdzie w Myslenicach za taka cenę mają tak dobre lampy? Helios to jeden wielki przekręt. Wieczny smród i zaduch. Kiedyś jak się otworzyli to było spoko, a teraz masowka na kasę.

    5 6 Cytuj
  • 17 lip 2017

    W którym miejscu znajduje sie t nowe solarium na K.Wielkiego?????

    1 6 Cytuj
  • 17 lip 2017
    olka12 napisał/a:

    W którym miejscu znajduje sie t nowe solarium na K.Wielkiego?????

    nie daleko pcpr. Na przeciwko :)

    6 Cytuj

Odpowiedz