Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 11 mar 2010

    ja tam się przyzwyczaiłam, do solarium koło Alberta, za nauką jazdy.

    4 3 Cytuj
  • 14 mar 2010

    a ja tam własnie nigdy juz nie pojde , łozka są niedomyte, wyszło mi uczulenie, i jakas nowa panna tam jest bardzo niemiła

    2 3 Cytuj
  • 15 mar 2010

    a ja pójdę, panna mi jest do szczęścia niepotrzebna...i nie zauważyłem żeby łóżko było niedomyte :P lampy przynajmniej opalają

    3 2 Cytuj
  • 15 mar 2010

    łóżka zawsze są umyte. ale fakt ta nowa babka nie miła ale jest jeszcze inna jak raz poszłam po 20 to była miła pani :) solarium polecam w 100%

    3 2 Cytuj
  • 16 mar 2010

    osobiście nie polecam poprostu z tego powodu że lampy są do kitu, polecam Heliosa lub na zarabiu w klubie california

    1 4 Cytuj
  • 16 mar 2010

    hehe a to reklama :D lampy to akurat nie są do kitu... jedne z lepszych - opalają ! wg mnie to lampy w heliosie to żenada - a w klubie california nie byłam - na zarabiu wybieram słoneczko

    4 1 Cytuj
  • 16 mar 2010

    Koło Aberta byłam niedawno i naprawde nie opalają, a co sądzicie o solarium u czrneckich nowo otwart zakład kosmetyczno-fryzjerski?

    1 4 Cytuj
  • 16 mar 2010

    w solarium koło starego alberta lampy opalają. Byłam na tubie kilka razy to mnie tak fajnie opaliło w sam raz. byłam chyba 3 razy po 10 minut i mnie opaliło tak jak chciałam

    4 2 Cytuj
  • 16 mar 2010

    w solarium koło starego alberta lampy opalają. Byłam na tubie kilka razy to mnie tak fajnie opaliło w sam raz. byłam chyba 3 razy po 10 minut i mnie opaliło tak jak chciałam

    3 3 Cytuj
  • 16 mar 2010

    a co z solarium w fenixie, czu u czarneckich?

    3 Cytuj
  • 16 mar 2010

    u fenixa mi się zbytnio nie podobało a u czarnckiego nie byłam ale moja przyjaciółka była nie zadowolona. nie wiem co jej się nie podobało. w fenixie byłam kilka razy ale żadnego rezultatu nie było jak byłam ,,biała" to taka zostałam. a co do czarneckiego to nie wiem.

    2 1 Cytuj
  • 16 mar 2010

    Ja i tak wole solarium yellow sun

    3 2 Cytuj
  • 16 mar 2010

    a gdzie jest to solariym w yellow sun?

    2 2 Cytuj
  • 17 mar 2010

    to jest to w okolicy starego Albera

    3 2 Cytuj
  • 17 mar 2010

    solarium super, a ta nowa jest bardzo mila i pomocna. na pewno znowu je odwiedzę!!

    4 1 Cytuj
  • 17 mar 2010

    A jest moze w myslenicach solarium ktore posiada lampy brazujace

    2 Cytuj
  • 18 mar 2010

    nie ma w ogóle lamp brązujący

    1 1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    [quote]Rewelacyjne solarium jest na Rzemieślniczej, nie pamiętam numeru, ale tam jest też studio tatuażu, tipsy i żel na naturalnej płytce paznokcia - POLECAM!!! Na przeciwko Galerii Lisa.[/quote]

    Zgadzam się sama chodziłam tam przed studniówką i byłam bardzo zadowolona zresztą dziewczyna tam pracująca (POZDRAWIAM!!!) jest bardzo miła i sympatyczna ;]

    4 Cytuj
  • 18 mar 2010

    haha lampy brązujące i co jeszcze?? może gruszki na wierzbie haha

    1 1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Polecam Yellow Sun koło alberta, lampy są rewelacyjne, byłam tylko 2x a już mam piękną opaleniznę

    3 2 Cytuj
  • 25 mar 2010

    [quote]Kochani! Apeluję do Was! Nie korzystajcie z solarium póki jeszcze Wasza skóra jest zdrowa. Światło słoneczne wywołuje opaleniznę nie bez powodu. Skóra, wytwarzając melaninę (brązowy barwnik), broni się przed skutkami niszczenia DNA i ryzykiem nowotworu i tylko na skutek tego powstaje opalenizna. Może to da Wam coś do myślenia: http://www.stylistka.pl/zabilo-ja-solarium/ Alternatywą jest samoopalacz - jeśli jest dobrej jakości daje rewelacyjne efekty lub opalanie natryskowe - piękna opalenizna po 1 seansie jedyny minus - nie utrzymuje się zbyt długo, ale ogromną zaletą jest, to że nie niszczy skóry. Wiem, że tego typu zabieg w Myślenicach można wykonać przy ul. Rzemieślniczej, chyba studio paznokcia i tatuażu, jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
    Pozdrawiam serdecznie[/quote]
    Solatium, nie jest szkodliwe, jezeli korzysta sie z niego z rozumem! Poza tym do kazdego opalania trzeba stosowac kosmytyki, specjalne do solarium, ktore zapobiegaja starzeniu sie skóry i chronia ja przed wysychaniem. Poza tym lampami takimi jak w zolarium leczy sie raka! wiec prosze mi tu nie filozofowac, i tak nikt nie poslucha, jakos nadal wszyscy korzystaja z solarium i chwala !

    4 Cytuj
  • 25 mar 2010

    ja tam chodze do fenixa 2 razy w tyg po 12 min na tubę lub łóżko i jestem czarna :) tuba jest po 70gr a łózko po 60 gr, poza tym nikogo nie opali po jednej wizycie, zapomnijcie. oczywiscie lepszy efekt jest kiedy stosuje sie kremy, jak pisalam wyzej ale nie zawsze chce mi sie smarowac ;)

    3 Cytuj
  • 30 mar 2010

    WITAM CO MYSLICIE O SOLARIUM W CALIFORNI NA ZARABIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 30 mar 2010

    WITAM CO MYSLICIE O SOLARIUM W CALIFORNI NA ZARABIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 30 mar 2010

    W Californii solarium w ogóle nie opala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2 1 Cytuj

Odpowiedz