Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 25 mar 2012

    Ja zdecydowanie polecam solarium Helios, lampy rewelacja, dziewczyny bardzo miłe. Polecam!!!

    4 7 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Studio24 - najleepsze!! Przed weselem brata byłam tylko 3 razy po 10min. ( a nigdy wczesniej nie chodziłam ) noo, na początku na 5 ... ale strasznie byłam zadowolona. Lampy Zajebiście opalają! teraz też chodzę i efekt jest ten sam ... Poleecam ! :D Obsługaa ZaYebista :P

    7 4 Cytuj
  • 14 kwi 2012

    szukam dobrego solarium co polecacie???????????

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    które solarium dobrze opala?

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    prestiż na rzemiślniczej zaraz na początku kolo lisa , kosmetyczka tam tez jest, super solarium, reszte badziewie

    3 6 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    polecam helios nie polecam nad arkadami

    2 7 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    [quote=gość: Paula .a.a] Studio24 - najleepsze!! Przed weselem brata byłam tylko 3 razy po 10min. ( a nigdy wczesniej nie chodziłam ) noo, na początku na 5 ... ale strasznie byłam zadowolona. Lampy Zajebiście opalają! teraz też chodzę i efekt jest ten sam ... Poleecam ! :D Obsługaa ZaYebista :P [/quote]
    To prawda tam jest super:) dla niewiedzących gdzie to jest to poniżej sklepu sportowego Dobosz:)
    żarcik? haha chyba żartujesz, raczej na obgadywanie, ja tam nie chodze! ciągle czuje ja za plecami mnie sie obgaduje!

    5 3 Cytuj
  • Katarzyna 24 kwi 2012

    Czy słyszał może ktoś o jakimś solarium natryskowym w Myślenicach ?? Dajcie namiary jak macie :)

    1 3 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    a gdzie są stojące solaria? i jakie polecacie,nie piszcie tylko nazw ale gdzie się też znajdują

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: ania21] a gdzie są stojące solaria? i jakie polecacie,nie piszcie tylko nazw ale gdzie się też znajdują [/quote]studio 24 zobacz sama warto

    2 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    :)

    i znowu sie zaczyna.... wezcie sobie jakas reklame wykupcie a nie zulcie paru zlociszy.

    3 2 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Opalajcie sie kuka a ROBIĆ TO NIMA KOMU !!!

    5 Cytuj
  • 18 maj 2012

    które solarium dobrze opala?

    3 Cytuj
  • 18 maj 2012

    [quote=gość: grugrr] :)

    i znowu sie zaczyna.... wezcie sobie jakas reklame wykupcie a nie zulcie paru zlociszy. [/quote]
    nie jestem wlascicielka tylko klijentkom poco pytacie jak podam inne tez bede reklama chorzy ludzie

    2 5 Cytuj
  • 18 maj 2012

    które solarium dobrze opala?

    2 Cytuj
  • 18 maj 2012

    [quote=gość: gosia2] gość: grugrr napisał/a: :)

    i znowu sie zaczyna.... wezcie sobie jakas reklame wykupcie a nie zulcie paru zlociszy.
    nie jestem wlascicielka tylko klijentkom poco pytacie jak podam inne tez bede reklama chorzy ludzie [/quote]

    naucz sie najpierw pisac poprawnie...

    3 2 Cytuj
  • 18 maj 2012

    A czy wiecie że solarium jest rakotwórcze?

    9 2 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Tak samo jak słońce które przyczynia się do starzenie skóry a jakoś chodzisz po ulicy jak świeci

    3 6 Cytuj
  • 22 maj 2012

    [quote=gość: ona390] które solarium dobrze opala? [/quote]
    te w którym są lampy

    5 Cytuj
  • 26 maj 2012

    które solarium dobrze opala?

    1 7 Cytuj
  • 26 maj 2012

    [quote=gość: ona330] które solarium dobrze opala? [/quote]
    W myślenicach kiepsko z dobry solarium, jeśli już coś wypróbuj w studio prestiż tam gdzie jest też kosmetyczka na rzemieślniczej, jeszcze najlepsze jest noi obok bysinki na Słowackiego u góry reszta to kicha, te wszystkie heliosy nie heliosy to masakra, koło cerrfura też żenada, ale sprawdź może masz inną skóre:) wypróbuj napierw w prestiżu

    6 6 Cytuj
  • 26 maj 2012

    Wszystkie osoby korzystające z solarium powinny pamiętać o obowiązkowym zakupie białych kozaczków, wykonania porządnych, długich tipsów no i może jeszcze obfita złota biżuteria wtedy jest git !!!!!!!

    11 14 Cytuj
  • 26 maj 2012

    [quote=muza] Wszystkie osoby korzystające z solarium powinny pamiętać o obowiązkowym zakupie białych kozaczków, wykonania porządnych, długich tipsów no i może jeszcze obfita złota biżuteria wtedy jest git !!!!!!! [/quote]
    Jasne - lepiej straszyć bladą skórą , budzac obawy otoczenia ,iz jest się szczęśliwym posiadaczem "gruźlicy skóry":P
    Nie generalizuj! Tak jak nie kazdy długowłosy męzczyzna smierdzi i jest brudasem tak nie kazdy kto sie opala w solarium jest "wiesniarą"- Ty niestety mentalna jesteś z pewnością.
    Ja chodze co HELIOSA - jest w porzadku. Jestem opalona, nie poparzona - polecam. Zwłaszcza teraz jak nie ma juz tej "smiesznej wszechwiedzacej Ilonki", która potrafiła irytować.

    2 13 Cytuj
  • 26 maj 2012

    Muza ma racje solarium to synonim ortodoksyjnego wieśniactwa i bezguścia. W cywilizowanym społeczeństwie coś takiego nie powinno mieć miejsca. Muza gratulacje, super tekst, ja ze swojej strony dodam że do zaproponowanego przez Ciebie zestawu konieczna jest obnizona BMW z ciemnymi szybami . Wieś tańczy i śpiewa.

    8 6 Cytuj
  • 28 maj 2012

    Muza ma racje solarium to synonim ortodoksyjnego wieśniactwa i bezguścia. W cywilizowanym społeczeństwie coś takiego nie powinno mieć miejsca. Muza gratulacje, super tekst, ja ze swojej strony dodam że do zaproponowanego przez Ciebie zestawu konieczna jest obnizona BMW z ciemnymi szybami . Wieś tańczy i śpiewa.
    Jest takie powiedzenie : z głodnym sie nie najesz z głupim nie nagadasz :)))
    I tyle w temacie drogie panie

    9 4 Cytuj

Odpowiedz