Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 9 gru 2011

    normalności osadzonej w realiach życia,a KOZIOŁKOWO juz jest:)

    2 1 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 14 gru 2011

    Czego brakuje w Myślenicach? odpowiem kolejnego ronda?

    1 1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    [quote=gość: Baaa Reja] w Myślenicach brakuje..... Radnych z prawdziwego zdarzenia, którzy zadbają o ludzi, z których się utrzymują a nie będą się zajmować li tylko nadawaniem imion rondom i wydawaniem na pomniki pieniędzy ! [/quote]
    Brawo! Dodałbym jeszcze kompetentnych urzędników, którzy nie byli by obojętni na syf w mieście i parkowanie gdzie popadnie.

    4 Cytuj
  • 14 gru 2011

    A mi się marzy piękny zielony rynek. I być może się to spełni.

    3 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    PARK NA PLEBAŃSKIEJ ZA BLOKAMI, BO Z ZARABIA NAM NIC . CHOĆBY JEDNĄ ALEJKĘ OBSADZONĄ LIPAMI- POD SAMĄ LIPKĘ I BĘDZIE PARK LPOWY.

    11 Cytuj
  • 14 gru 2011

    [quote=gość: KOZIOŁEK MATOŁEK] PARK NA PLEBAŃSKIEJ ZA BLOKAMI, BO Z ZARABIA NAM NIC . CHOĆBY JEDNĄ ALEJKĘ OBSADZONĄ LIPAMI- POD SAMĄ LIPKĘ I BĘDZIE PARK LPOWY. [/quote]
    Ps, PARK LIPOWY.

    5 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Były kiedyś ( nie tak dawno ) trzy. Nie zdążyłeś skorzystać??

    2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Z tym parkiem lipowym to świetny pomysł.
    Kiedy byłem mały to zawsze myślałem, że tu zawsze będzie tylko trawa, pola i parę drzewek. A teraz - domy pną się coraz wyżej.
    Wiele miast "wypoczynkowych" ma blisko centrum jakąś z górkę ze spacerniakiem.

    7 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Ja kiedy byłem mały to na plebańskiej było tylko jedno drzewko a na każdej miedzy pełno poziomek i też było fajnie

    4 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: KOZIOŁEK MATOŁEK] PARK NA PLEBAŃSKIEJ ZA BLOKAMI, BO Z ZARABIA NAM NIC . CHOĆBY JEDNĄ ALEJKĘ OBSADZONĄ LIPAMI- POD SAMĄ LIPKĘ I BĘDZIE PARK LPOWY. [/quote]

    Rewelacyjny pomysł !
    Zarabie już zrewitalizowane, czas pomyśleć o innym (niemal takim samym) skupisku ludzi...

    8 Cytuj
  • 29 gru 2011

    a jaki sklep warto otworzyć (z jakim asortymentem) w Myślenicach obok rynku?

    1 1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Jakiś pożądany sklep muzyczny :)

    1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    pożądny *

    1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    ale sklep muzyczny to raczej mało chodliwy towar

    1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    traf hehe jakbyśmy wiedzieli to byśmy nie powiedzieli a otwierali byznes

    Cytuj
  • 29 gru 2011

    pracy !!!!!

    1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: asdfgh] pożądny * [/quote]
    Kolego... naucz się ortografii albo odkurz słownik (tym bardziej jak już coś poprawiasz):

    po[u]rz[/u]ądny (!)

    2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Sprzątaczy śmieci i syfu w mieście. W Niemczech wczesnym rankiem pracują w miastach służby porządkowe. Ważniejsza strzelnica a co my z niej mamy mimo że jej utrzymanie jest z naszych podatków?

    2 2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: tikk] Ważniejsza strzelnica a co my z niej mamy mimo że jej utrzymanie jest z naszych podatków? [/quote]

    zamiast na jej utrzymanie - podatki powinny iść na porządek w mieście - byłby większy pożytek, a tak ?
    SYF w mieście i strzelnica (na 'tyłach') w mieście !

    1 1 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: traf] a jaki sklep warto otworzyć (z jakim asortymentem) w Myślenicach obok rynku? [/quote]
    SEX SZOP BO GO NIE MA

    4 2 Cytuj
  • 6 sty 2012

    brakuje myslacych ludzi ktorzy glosuja na nieudacznikow a potem licza na cuda

    1 1 Cytuj
  • 6 sty 2012

    - miejsc parkingowych (o tych za free to już nie wspominam nawet)
    - kibla publicznego co by dało się gościa zaprowadzić
    - dobrej roboty
    - życzliwości ludzkiej
    - oscypków :-))

    5 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Mi brakuje sklepu ze zdrową żywnością:/.
    W "normalnym " wodorostów kombu nie kupię :(

    2 Cytuj
  • adzygmunt 6 sty 2012

    A mnie klubu, który pod groźbą rozstrzelania wywlókł mój brzuch na truchtanie, i groził nożem, że nie schudłem powiedzmy z pięć kilogramów.

    3 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    drugiej biedronki i lidla.

    6 Cytuj

Odpowiedz