Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 7 sty 2012

    [quote=adzygmunt] A mnie klubu, który pod groźbą rozstrzelania wywlókł mój brzuch na truchtanie, i groził nożem, że nie schudłem powiedzmy z pięć kilogramów. [/quote]

    Adz, więc Twoją Noworoczną Rezolucją powinna być zamiana czasu spędzonego na komputerze na czas spędzony w plenerze. Choćby na "truchtaniu" ;)
    Mnie w Myślenicach brakuje czasu....

    1 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    gość: traf napisał/a:

    a jaki sklep warto otworzyć (z jakim asortymentem) w Myślenicach obok rynku?

    SEX SZOP BO GO NIE MA

    Nie zapominaj że sztuczny członek nigdy nie będzie prawdziwym .......em?

    1 3 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=gość: nieoświecony pesymista] Nie zapominaj że sztuczny członek nigdy nie będzie prawdziwym .......em? [/quote]
    Prawdziwym na pewno nie, jednak nigdy nie zdradzi... ;)

    4 1 Cytuj
  • Raphaell 7 sty 2012

    ..nie zdradzi to jedno a po drugie zawsze można go ze sobą zabrać:)..he he he....:)

    2 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    a co nie ma tutaj ladnych dziewczyn?

    2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Traf- się pytał o dobry interes w okolicy rynku.

    1 1 Cytuj
  • Raphaell 7 sty 2012

    ....Ej noooo "tesia"..nie mówię że nie ma wręcz przeciwnie:).Pożartować już nie wolno?:(...jeśli uraziłem przepraszam.

    1 Cytuj
  • Raphaell 7 sty 2012

    a do "trafa.".Myślenice są podobno miastem w kraju,które posiada najwięcej sklepów w przeliczeniu na głowę mieszkańca chociaż nie bardzo w to wierzę:).Ciężko mi jednak podpowiedzieć Ci jakiś dochodowy biznesik gdyż wydaje mi się że wręcz wszystko można kupić.Kiedyś był nawet "sklep" militarny na terenie starego dworca PKS ale został zlikwidowany z czasem..tego asortymentu jedynie brak..pozdrawiam:)

    1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Metra :-D

    1 2 Cytuj
  • Raphaell 7 sty 2012

    ...ha ha ha..."lokka"..bingo:P...a kiedyś miała być kolej lecz wówczas wybuchła druga wojna światowa:/

    1 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    W Myślenicach rzeczywiście jest najwięcej w Polsce (przypada prawie trzy metry kwadratowe na jednego mieszkańca),a czego brak?Dobrego gospodarza.

    2 1 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=gość: Jaworniczanin] W Myślenicach rzeczywiście jest najwięcej w Polsce (przypada prawie trzy metry kwadratowe na jednego mieszkańca),a czego brak?Dobrego gospodarza. [/quote]

    "Pijesz" do Kongregacji Kupieckiej?

    2 2 Cytuj
  • Raphaell 7 sty 2012

    ...daj spokój 007:)...z tego co widzę "Jaworniczanin" upewnił mnie w moich domysłach nt.ilości sklepów na głowę mieszkańca w M-cach:)...a co do gospodarza wydaje mi się,że o M.O. mu chodzi:) a nie zaś o K.K:) pozdrawiam.

    1 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    KOLEJKI PODMIEJSKIEJ DO KRAKOWA - MOŻE BYĆ SZYBKI TRAMWAJ .

    14 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    przyda się: lotnisko,metro,tramwaje,budka telefoniczna na słowackiego,kosze na śmieci przy babach na jarmaku,jednego pachołka na placu dla tych co jeżdżą jak powaleni z L na dachu(co to jest ) ? Ktoś studzienke koło basenu...Nie ma w kurdeszu mleka z kozą dla dzieci.A u Jana jest..Ale tam dalej jest chodzić i tak CLIWO w nocy bo ciemnawo po tych krzokach chodzić ,i zbojno.I gonia wilki z jedny strony na drugą...I ni ma ich kto odszczelić.

    1 4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Kina, prawdziwego kina...
    Nie koniecznie z popcornem, ale z aktualnym repertuarem!

    5 2 Cytuj
  • Artur 14 sty 2012

    Witam społeczność Myślenic, chciałbym przeprowadzić małą sondę i zebrać Wasze opinie, mianowicie jakiego rodzaju działalności brakuje Wam w Myślenicach, a jakich biznesów jest wręcz za dużo.
    Pozdrawiam!

    2 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    a co chcesz swoją działalność otworzyć,dobre i sprytne he he

    2 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=Lesica] Witam społeczność Myślenic, chciałbym przeprowadzić małą sondę i zebrać Wasze opinie, mianowicie jakiego rodzaju działalności brakuje Wam w Myślenicach, a jakich biznesów jest wręcz za dużo.
    Pozdrawiam! [/quote] Wypożyczalni samochodów brakuje ,a za dużo fryzjerów i aptek.

    8 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Widzieliście jakiekolwiek regularne służby porządkujące miejsca publiczne (ulice, chodniki, zagajniki etc.)?
    Miliony na obiekty, wokół latają śmieci - akurat na dziś dzień przykryte świeżym śniegiem. Ehhh...

    5 1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    [quote=Lesica] Witam społeczność Myślenic, chciałbym przeprowadzić małą sondę i zebrać Wasze opinie, mianowicie jakiego rodzaju działalności brakuje Wam w Myślenicach, a jakich biznesów jest wręcz za dużo. Pozdrawiam! [/quote]

    za dużo banków, fryzjerów i sklepów z towarem made in china. Brakuje sklepów z porządnym, wysokiej jakości towarem.Zapomina się o tym że są i tacy klienci którzy wolą wydać więcej ale mieć coś na lata a nie jeden raz.

    10 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    W mieście to jest wszytsko, a u nas na Zarabiu nie ma nic.
    A to co by się przydało:
    1)APTEKA
    2)POCZTA
    3)WARZYWNIAK
    4)MIESNY

    3 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Jaki interes miałby właściciel powyższych: apteki, poczty, warzywniaka czy mięsnego na Zarabiu? Większość ludzi i tak jedzie na zakupy do Centrum.

    1 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    a no taki-taki gościu- że wtedy Ci ludzie nie musieliby jedzic do Centrum na zakupy.Proste

    2 3 Cytuj
  • 17 sty 2012

    A mi brakuje konkretnego transportu; taniego i przyzwoitego...

    4 2 Cytuj

Odpowiedz