Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 19 lip 2012

    Chciałabym otworzyć jakiś biznes, najchętniej jakis sklep, ale zastanawiam sie ciągle czego u nas brakuje. Niby wszytsko jest a jak juz czegos szukasz konkretnie to jest z tym problem, albo dotaniesz u nas najczęsciej buble.

    A czego wam brakuje w myslenicach, czego nie mozna kupić?
    Sex shop odpada odrazu mówie:-P

    2 1 Cytuj
  • 19 lip 2012

    brakuje tylko i wylacznie dyskoteki :)

    Ja myślę że normalnej młodzieży, bo cóż z dyskotek jak dziś młodzież nie umie się bawić.
    Potrafią się tylko ochlać ,pobić i nic więcej.
    Naprawdę gdzie się podziały dawne czasy tylko pomarzyć można.

    3 5 Cytuj
  • 19 lip 2012

    pręgierza dla oskarzonych

    3 2 Cytuj
  • 20 lip 2012

    wg mnie brakuje pomysłu na zajęcia dla młodzieży, która nie lokuje swoich upodobań w sporcie. Jestem przekonana, iż Myślenice mają wielu młodych muzyków (muzykantów:), którzy nie mają możliwości zapoznania się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Może dzięki forum zapoznamy nasze dzieciaki, by mogły razem pobrzdękać i rozwijać swoje umiejętności, a zarazem zabić czas wakacji. Co myślicie??

    6 1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    [quote=gość: lol] brakuje tylko i wylacznie dyskoteki :)

    Ja myślę że normalnej młodzieży, bo cóż z dyskotek jak dziś młodzież nie umie się bawić.
    Potrafią się tylko ochlać ,pobić i nic więcej.
    Naprawdę gdzie się podziały dawne czasy tylko pomarzyć można. [/quote]
    tak pamiętam miami w dobczycach to były dyskoteki!!

    5 3 Cytuj
  • 20 lip 2012

    gestor,ambassador...ehhh a i jeszcze america w podziemiach tam gdzie teraz bank bph- to były czasy:)

    8 5 Cytuj
  • 21 lip 2012

    America, taaaak! Tam na początku pracował taki przystojny barman :-) Mniam, mniam! :-P

    6 2 Cytuj
  • 2 sie 2012

    A jak miał na imię, bo chyba nie piszesz o Józku? ;-)

    3 3 Cytuj
  • 3 sie 2012

    faktycznie LIDL u nas zdałby egzamin !:)

    9 2 Cytuj
  • 4 sie 2012

    [quote=gość: uprzejma] faktycznie LIDL u nas zdałby egzamin !:) [/quote]
    Kolejny market wysysający nasze pieniądze za granicę ?

    5 1 Cytuj
  • 4 sie 2012

    Co by się przydało? Na Zarabiu w strone małpiego gaju przydał by sie chodnik lub alejka wzdłoz Raby,bo po wertepach nie da sie przejechac nawet wózkiem by dziecka nie wyszarpać, ogrodzic tam ten plac zabaw i coś jeszcze dorzucić sprzetu, bo to mało jest przy weekendzie jak ładna pogoda bo oblężenie jest na jednym placu w parku jak i nad Rabą. Przydał by sie faktycznie jakaś restayracja typu McDonald czy KFC mysle ze ludzie i tam by prace znalezli,Lidl tez mile widziany. No i komunikacja miejska którą ktoś kiedys obiecał - ale u nas tylko obiecanki cacanki. Poprzetykanie studziennek bo chyba wieki nie przetkane. ale mozna pisac tu i tak chyba nikt nic nie zrobi,

    4 Cytuj
  • 4 sie 2012

    tanich kobiet tego mi brakuje i go go

    4 7 Cytuj
  • Tomasz 25 wrz 2014

    Witam, zastanawiam się jakiego typu sklepy przydałyby się w Myślenicach, z jakim asortymentem? Wszystkiego jest pełno ale czasami jak przyjdzie kupić coś konkretnego to większość z nas jeździ do Krakowa. Niby wszystko jest tu na miejscu.

    4 1 Cytuj
  • 25 wrz 2014

    Przydałby się sklep taki jak Carrefour czy Tesco w Krakowie. Wielka hala z wszystkim i niczym :P

    6 4 Cytuj
  • 25 wrz 2014

    Moim zdaniem nie ma sklepu z odzieżą męską,tzn tylko męską.Pełno jest sklepów gdzie można kupić damskie rzeczy,natomiast z męskimi jest gorzej.Chodzi mi również o dodatki typu paski,portfele,można coś kupić ale moim zdaniem jest tego mało.

    12 2 Cytuj
  • 27 wrz 2014

    NICZEGO! Jest wszystko a nawet za dużo.

    5 4 Cytuj
  • 28 wrz 2014
    Tomasz Chrzanowski napisał/a:

    Witam, zastanawiam się jakiego typu sklepy przydałyby się w Myślenicach, z jakim asortymentem? Wszystkiego jest pełno ale czasami jak przyjdzie kupić coś konkretnego to większość z nas jeździ do Krakowa. Niby wszystko jest tu na miejscu.

    Cytuj
  • 28 wrz 2014

    Brakuje sklepu z pieniędzmi ( wiem wiem zaraz ktoś napisze,że są - banki), ale taki sklepik, w którym płacisz np. kamieniami, suchymi liśćmi czy innym badziewiem a kupujesz żywą gotówkę to na pewno by się przyjął i nigdy by klientów nie brakowało,

    13 4 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    Masz nieco racji, bo Myśleniczanie są przywiązani do piłki nożnej, ale spójrzmy na sprawę z innej strony. Profesjonalna piłka nożna, to wbrew pozorom drogi sport. Mam na myśli nie tylko kieszonkowe dla działaczy i zawodników, ale i choćby porządną opiekę lekarską, odnowę biologiczną, itp. Więcej sensu widzę w rozwoju masowej rodzinnej rekreacji sportowej. Ta ostatnia prostuje kręgosłupy, nie siedzenie na trybunach i kibicowanie jednej drużynie.

    4 1 Cytuj
  • 16 lis 2014

    Witam :)

    Mam pytanie czy moglibyscie sie podzielic ze mna czego Wam brakuje w M-ce??
    Pytam poniewaz rozwazam mozliwosc otwarcia wlasnej dzialanosci i bardzo mi zalezy na Waszych sugestiach,ktore jak sadze moga okazac sie bardzo pomocne.
    Z gory dziekuje i zachecam do wypowiedzi :)

    Pozdrawiam :o)

    1 Cytuj
  • 17 lis 2014

    Jak już ktoś pisał wcześniej : KRĘGIELNI.

    7 1 Cytuj
  • 17 lis 2014

    Porzadnej kawiarni na Zarabiu gdzie podczas spaceru z dzieckiem można by napić się dobrej kawy i zjeść coś słodkiego.

    7 6 Cytuj
  • Pablo 22 lis 2014
    Da33 napisał/a:

    Porzadnej kawiarni na Zarabiu gdzie podczas spaceru z dzieckiem można by napić się dobrej kawy i zjeść coś słodkiego.

    Jak na mój gust to nie przejdzie...
    Kto o tej prze roku (wrzesień-maj) chodzi po Zarabiu. Padnie to szybciej niż by się wydawać mogło..
    Dobry pomysł z tą kręgielnią... Podejrzewam, że nawet osobom z poza Myślenic mogło by się to spodobać. Tylko ludzi nauczyć tego sportu trzeba i nie od razu "wielką łyżką" tylko raczej malutką, a w dużych ilościach... :-)

    7 3 Cytuj
  • Tomasz 22 lis 2014

    mi brakuje kobiet o lekkim zabarwieniu erotycznym:)

    5 8 Cytuj
  • Pablo 22 lis 2014
    strick666 napisał/a:

    mi brakuje kobiet o lekkim zabarwieniu erotycznym:)

    Może ich nie brakuje, tylko nie wiesz jak się do tego zabrać ? ;-)

    18 1 Cytuj

Odpowiedz