Forum » Myślenice

czego brakuje w Myślenicach i co w nich zmienic???

  • 21 sie 2009

    brakuje nam m.in. bilarda, kasyna...a, co do burdelu to moim zdaniem nie jest problem w tym, że ktoś nie umie sobie znaleźć dziewczyny, bo żadna go nie chce, tylko w tym, że jeśli chcesz mieć dziewczynę to musisz na nią więcej wydawać kasy ( kino, pizza, prezenciki ) i jeszcze nie wiadomo czy ci za to wszystko da d..., a jak idę do Pań do towarzystwa to mam zagwarantowany stosunek i jeszcze taniej mi wyjdzie niż "utrzymywanie partnerki" przez ileś tam miesięcy czy lat, więc burdelowi mówię TAK :)...ooo nawet fajnie mi się zrymowało :)

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    [quote=rockman]brakuje nam m.in. bilarda, kasyna...a, co do burdelu to moim zdaniem nie jest problem w tym, że ktoś nie umie sobie znaleźć dziewczyny, bo żadna go nie chce, tylko w tym, że jeśli chcesz mieć dziewczynę to musisz na nią więcej wydawać kasy ( kino, pizza, prezenciki ) i jeszcze nie wiadomo czy ci za to wszystko da d..., a jak idę do Pań do towarzystwa to mam zagwarantowany stosunek i jeszcze taniej mi wyjdzie niż "utrzymywanie partnerki" przez ileś tam miesięcy czy lat, więc burdelowi mówię TAK :)...ooo nawet fajnie mi się zrymowało :)[/quote]
    Nooo oszczędny z Ciebie człowiek ;) tylko dobrze się zabezpieczaj żebyś potem nie musiał wydać za dużo na lekarza. Niektóre choroby w takich miejscach dostajesz gratis.

    1 Cytuj
  • 22 sie 2009

    W Myślenicach niedługo będzie brakować dobrej widoczności na skrzyżowaniu Słowackiego-Mickiewicza. Właśnie są już tam fundamenty i cokolwiek tam stanie - skutecznie ograniczy widoczność w kierunku jadących (i to coraz szybciej) od Dziadkowca. Ktoś dostał w łapę i wydał bezmyślnie pozwolenie na budowę nie bacząc na późniejsze skutki. Co tam... u nas - w Myślenicach - WSZYSTKO się da załatwić. Bezpieczeństwo na ulicach miasta ? A co to takiego ?!

    Cytuj
  • 22 sie 2009

    po co burdel, w myslenicach duzo dupodajek znajdziesz. nie ma na co pieniedzy wydawac tylko na cos takiego? pomyslcie o czyms powazniejszym co moze pomoc ludziom czy nawet zwierzetom (jakze w wielu przypadkach lepszych niz ludzie). a jak ktos nie umie sie pochamowac i kontrolowac siebie tylko 'on musi bo mu sie chce' to ma problem.
    z dyskoteka niewiele mniej glupszy pomysl od burdelu (absurd). tylko zeby bylo jeszcze wiecej bojek w myslenicach i nie mozna bylo przejsc wieczorem spokojnie?
    oby tylko tych dwoch pomyslow jakze glupich nikt nie wzial na powaznie.

    zgadzam sie, brakuje chociazby sciezki rowerowej. moze tez dobrego kina. brakuje tego, zeby w koncu ktos cos zrobil z skrzyzowaniem na ktorym jest najwiecej wypadkow czyli kolo LO na Jagiellonskiej. fakt troche sie dzieje w myslenicach i widac prace ale ani nie tkneli tego skrzyzowania.

    Cytuj
  • 22 sie 2009

    Gdyby przez krzyżowanie przy LO jeździły ciężarówki z materiałami do asfaltowni, to może byłoby przebudowane. Natomiast zwiększona częstotliwość wypadków nie jest wystarczającym powodem do interwencji. Oddziaływania osób, które mają w danej inwestycji prywatny interes są chyba skuteczniejsze...

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    rockman napisał:brakuje nam m.in. bilarda, kasyna...a, co do burdelu to moim zdaniem nie jest problem w tym, że ktoś nie umie sobie znaleźć dziewczyny, bo żadna go nie chce, tylko w tym, że jeśli chcesz mieć dziewczynę to musisz na nią więcej wydawać kasy ( kino, pizza, prezenciki ) i jeszcze nie wiadomo czy ci za to wszystko da d..., a jak idę do Pań do towarzystwa to mam zagwarantowany stosunek i jeszcze taniej mi wyjdzie niż "utrzymywanie partnerki" przez ileś tam miesięcy czy lat, więc burdelowi mówię TAK lächeln...ooo nawet fajnie mi się zrymowało lächeln

    nie wiesz, że to co tanio to zawsze wychodzi drogo... powodzenia życzę w leczeniu.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Jak was czytam chłopaki to brakuje nie jednego, a przynajmniej trzech burdeli!

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Oraz oczywiście kościoła na dolnym!

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    eee tam jakie leczenie...nie żyjemy w średniowieczu czy w Afryce, żeby łapać jakieś choroby u Pań do towarzystwa. No trzy burdele to chyba tylko koło Liceum na zarabiu, tam by się dużo chętnych dziewczyn znalazło :)

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Jestem poważna:
    1. Porządnego placu zabaw
    a. ten na osiedlu: za bardzo nasłoneczniony, nieogrodzony
    b. ten na przeciwko domu rzemiosła: BRUDNY i za blisko ulicy
    c. ten na Słowackiego: z niebezpiecznymi przestarzałymi karuzelami i huśtawkami
    d. ten koło steka: mały i zupełnie nie przemyślany - niebezpieczna karuzela, niska zjeżdzalnia a strome wejście.
    Mamusiek dużo bo wyż lat osiemdziesątych na potęgę rodzi dzieci. Oj niezadowolone są bardzo, że Burmistrz o nich nie myśli.
    PROSZĘ O WSPARCIE JEŚLI MAMUŚKI SIĘ ZE MNĄ ZGADZACIE.

    Cytuj
  • mav 3 wrz 2009

    1 osiedle
    2 dom rzemiosla
    3 slowackiego
    4 stek
    5 zarabie
    6 orzel
    no tak 6 placów to zdecydowanie za mało proponuję zburzyć rynek i zrobić kolejny. Albo taką wielką piaskownice co by i starsi mogli lepić babki z piasku. Zresztą nie może lepiej już zrobić plażę piaszczystą i dobudować do tego morze, tak to jest dobry pomysł. Tylko gdzie to morze wybudować? może morze na rynku stać ?
    Trochę umiaru i rozsądku proponuję. Zdaję sobie sprawę że każda mama chciała by dla swojej pociechy Disneyland ale...
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Pan Burmiszcz jeszcze robi za milion kredytu i drugi ponad z dotacji szczelnice. To też można nazwać jako plac zabaw tyle rze dla dorosłych zwłaszcza samorządowców. No to chyba już masz jasność Jannaj rze tutaj nawet większa jest wrażliwość niż u matki a nie jak napisałaś rze się o nich nie myśli.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Nikt nie mówi o Disneylandzie drogi mavericku tylko o normalnym, czystym i bezpiecznym placu zabaw (w niektórych miastach place są zadaszone, żeby była możliwość korzystania z nich cały rok). Ilość jeśli wiesz nie zawsze przechodzi w jakość.
    Ponadto proponuję wziąć zabawki i odwiedzić jakąś piaskownice, żeby sprawdzić jak to jest naprawdę. I tak nikt się nie będzie niczemu dziwił bo niedojarzałość jaka bije z twoich wypowiedzi potwierdza, że piaskownica to najlepsze dla ciebie miejsce.
    Dam ci numer telefonu zadzwoń jak będziesz rodzicem.

    Cytuj
  • mav 3 wrz 2009

    Ach droga jannaj!
    Masz stu procentową racje każde Twoje napisane słowo to ulga dla mych skołatanych oczów. Takiej odpowiedzi się spodziewałaś ?
    Niestety nigdy nie wyrosłem z zabawek więc tematy piaskownic nie są mi obce. Niedojrzałość ? biję ? a cóż Ci daje prawo oceniać mnie po 3 zdaniach ? czy może Twa wypowiedz "Mamusiek dużo bo wyż lat osiemdziesątych na potęgę rodzi dzieci. Oj niezadowolone są bardzo, że Burmistrz o nich nie myśli.
    PROSZĘ O WSPARCIE JEŚLI MAMUŚKI SIĘ ZE MNĄ ZGADZACIE." już nie razi Cię po oczach stylistyczno-gramatyczną papką ? Jeśli jesteś matką to radzę sobie zrobić przedwczesną powtórkę z zasad języka polskiego.
    Owszem w niektórych są zadaszone w niektórych nie ma w ogóle a w niektórych jest neverland. Ale pisanie że nikt o młodych pociechach nie myśli jest niedorzeczne. Rozumiem że żaden z tych placów zabaw nie jest doskonały i nigdy nie będzie chyba że dla każdej matki wybudujemy osobny plac wg jej zaleceń.
    Czekam na numer telefonu czy może również został wyssany z palca jak i całość wypowiedzi ? Ach zapomniał bym na przyszłość polecam pisać zwroty grzecznościowe z dużej litery bo to na prawdę źle świadczy o piszącym.
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2009

    No to powiem ze w Myslenicach brakuje kultury ;) Aczkolwiek tu i tam, znajduje ja na pozadku dziennym. Szkoda ze to tylko wyjatki.
    Pozdrawiajac "wyjatki", Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    A może mogłyby powstać jakieś Parki Rozrywki coś podobnego jak na śląsku powstało.

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Za małe miasto na takie atrakcje, bo gdzie miał by "stać"?

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Dla chcącego nic trudnego, napewno nie na Rynku mogą być też obrzeża miasta.

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    [quote=mon-max]A może mogłyby powstać jakieś Parki Rozrywki coś podobnego jak na śląsku powstało.[/quote]

    Przecież park rozrywki juz jest wystarczy poszukać www.park.myslenice.pl/

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2009

    mon-max upisał:
    Dla chcącego nic trudnego, napewno nie na Rynku mogą być też obrzeża miasta.

    Ależ na obrzeżach miasta już jest... .... ..... wysypisko ;)

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2009

    A mi brakuje lodowiska sztucznego

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Niestety zamiast parku na obrzeżach miasta mamy parkę;) śmietnisko i asfaltownię

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Z jednej strony asfaltownia, z drugiej strony asfaltownia, z trzeciej wysypisko...
    Ale mamy krajobraz no no no... :(
    Takiej ilości odświeżaczy powietrza to pozazdrościć nam może każde miasto !

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Do alabama Dyskoteki są w kamiennych Schodkach , bardzo fajny klimacik tam jest .

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Lo mi nie o taki park chodziło. Byłam w parku linowym polecam rewelacja. Wybieram się też na strzelanie ale pogoda musi dopisać. Lodowisko super żeby tak przez cały rok było czynne.

    Cytuj

Odpowiedz