Forum » Myślenice

Ksiażka Skarg, Wniosków i Zażaleń.

  • 1 wrz 2009

    Poziomu hałasu motocykli nie sprawdza się nawet na przeglądach, a chcecie żeby drogówka jeździła z decybelomierzem. Po za tym sportowy tłumik motocykla(bez dB kilera) to muzyka, byle nie pod oknami i nie w nocy.

    Na tej zasadzie niech policja mierzy wysokość spojlera w stuningowanych dieslach, czy lampy a'la lexus maja atest i czy felgi z oponami nie wystają po za obrys nadwozia.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Skarga:
    Wnoszę skargę w sprawie najbardziej istotnych tematów poruszanych na tym forum. Najwazniejsze w Myślenicach okazuja się: frytki, kebab, fury i komury oraz burdel! Burdel wogóle jest najważniejszy. Żenada!

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Z tym burdelem to prawda. Na najbliższej sesji Rady Miasta ma być podobno uchwała i list intencyjny w tej sprawie. Przewodniczący przygotowuje już odpowiednie dokumenty w celu wyłonienia przyszłego inwestora.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    [quote]Z tym burdelem to prawda. Na najbliższej sesji Rady Miasta ma być podobno uchwała i list intencyjny w tej sprawie. Przewodniczący przygotowuje już odpowiednie dokumenty w celu wyłonienia przyszłego inwestora.

    [/quote]
    Ni trzeba będzie wtedy przygotować odpowiednią strategię w/w oraz pomyśleć o kampanii promocyjnej...... wszak jak wszystkie inwestycje tak i ta musi być opłacalna! A może by tak wprowadzić karnety?? Albo takie zegarki jak na basenie ?

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Wniosek:
    Nie może być tylko jeden burdel, wtedy byłby monopolistą, dyktowałby wysokie ceny. W interesie konsumentów leży konkurencja na rynku. Wnoszę więc o otwarcie co najmniej dwóch burdeli!

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Załamany 2, a TY przy temacie frytki widziałeś taką buźke z puszczonym okiem?

    Cytuj
  • adzygmunt 3 wrz 2009

    quantz
    Zawsze, jakby podświadomie myślałem, że w domu schadzek się leży z obiektem uciech a nie jak piszesz z konkurencją!
    Jeśli mam rację to jeden czy pięć nie robi różnicy. Masz zawsze taki sam towar. Tutaj emotikon: buźka z zasłoniętymi oczkami obiema rączkami.
    A w ogóle to nie ja pisze ten post!!!

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Ad!
    Konkurencja czyni cuda

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Szczeze? To slyszalem ;) ze w ostatniej agencji towarzyskiej zadnych "cudow" nie bylo. Od kogo? Oczywiscie od zaprzyjaznionych samorzadowcow :) W koncu praca w plenerze z lokalnymi przedsiebiorcami nalezy do obowiazku kazdego samorzadowca. ;)
    Przy okazji skladam wniosek;
    Do samorzadowcow; Uprasza sie o prace nie tylko z wybranymi przedsiebiorcami. Duzo spraw ktore sie przeciagaja, ginac w potoku biurokracji sa zgola wazniejsze dla miasta lub gminy niz hala sportowa.
    Z powazaniem, Mysleniczain007.

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    007 napisał:
    "Do samorzadowcow; Uprasza sie o prace nie tylko z wybranymi przedsiebiorcami. Duzo spraw ktore sie przeciagaja, ginac w potoku biurokracji sa zgola wazniejsze dla miasta lub gminy niz hala sportowa."

    Naprawdę sądzisz, że ktoś z samorządowców czyta to forum ?
    Mam poważne obawy bo gdyby tak było - sądzę, że zachodziłyby już powoli jakieś zmiany w naszym mieście, a tego nie widać :(

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Poprawka :)
    DO PRZYSZLYCH SAMORZADOWCOW.
    Za bledy merytoryczne uprzejmie przepraszam, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 3 wrz 2009

    Lolek zmiany zachodza, gdybyś miał kamere poklatkową , to byś dostrzegł ile zmian zachodzi.

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    W sprawie mojego wcześniejszego postu spieszę z odpowiedzią:
    sama jeżdżę motorem, niemniej jednak zakaz jazdy po Zarabiu motorom i quadom wprowadziłabym dlatego, że to właśnie te pojazdy zakłócają ciszę nocną. Owszem, trafiają się też samochody bez tłumików, jednak to jest kropla w oceanie.

    Uważam, że monitorowanie przez policję poziomu hałasu to świetna sprawa i powinna być wprowadzona w życie (w stacjach kontroli pojazdów również).

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    W takim razie ja postuluje o godzine policyjną dla nastolatków.

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    I rozwiazuje to czesc problemu, Cygnus. Po pierwsze, spada prawdopodobienstwo bojek i napadow na amatorow nocnych wrazen, do 50% a to juz cos. Po drugie poza szukaniem dziury w calym co nastolatek moze robic o 1 nad ranem? Spac!!!!!! I wykluczy to tez mlodziez na "wystepach goscinnych". Przestana przyjezdzac i szukac nocnych wrazen w naszym miescie. (Wreszcie odetchna manekiny na wystawach sklepowych ;)) Za moich czasow przyjezdni mieli noca w Myslenicach "przechlapane" takze zadko kto z nich sie platal noca ;) Taka powiedzmy "akcja obywatelska" ;)

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    A co z polityką "zakaz sprzedaży alkoholu w odległości mniejszej niż 100 m od szkoły"? To jeszcze obowiązuje?

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    Pamietam jak siedziało sie ekipami na rynku do późnych godzin nocnych, nie zawsze było spokojnie. Czasy sie zmieniły, ekipy wykruszyły, ale pamiętam że mając dwadziescia parę lat, na ławkach obok nie siedziały dwunasto/czternastoletnie szczyle z petem w gębie. Dlatego godzina policyjna uwazam jest dobrym pomysłem. Dziwi mnie to dlaczego rodzice nie interesują sie dlaczego Maciuś i Krzyś nie spią o pólnocy pod kołderką.

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    Cygnus,masz rację.Czasy się zmieniły.Wszędzie pełno podpitych szczyluchów i małolat z cyckami na wierzchu,które tylko patrzą by je brać.Pewnie za kasę to by się zaraz ładowały do auta.A Maciuś,Krzyś i gówniarki to pewnie w nocy przez okno czmychają z domu,a rodzice myślą,że ich dzieciaczki smacznie śpią pod kołderką.

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    I dobrze rze tu właśnie jest pozytywna inicjatywa Dni Myślenic gdzie kulturalna zabawa, gwiazdy szołestradowe i porządek. Jakby całe wakacje były na ten sposub to nie było by bójki, alkocholu i zaczepek. Pan Burmiszcz buduje obiekty sportowe dla zajęcia się młodzierzy i wychowania. A nad wszystkim monitoring.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    No prawda gościu, taka trzynastka z cycami na wierzchu i gazetce "Bravo" w dłoni to już jest według mnie niesmaczne, jeżeli jeszcze ma te piersi, bo jak niektóre nie mają ich jeszcze to to już jest śmieszne...a co do godziny policyjnej, to chyba ktoś tu tęskni za komuną i jeszcze zakaz sprzedaży alkoholu 100m od szkoły, to chyba nie ma tego zakazu, bo my z kumplami normalnie kupujemy...w sklepiku szkolnym i pijemy z Dyrem i jego ekipą :) (żart)

    Cytuj
  • 4 wrz 2009

    Spokojnie, nikt nie tęskni za komuną, zresztą nie było tak źle....no jak sie miało dolary.

    Trzynastka z cycami(że użyje tych zwrotów) musi się wyszumieć, przecież nie będą jej rodzice mówić jak się ma ubrać i z kim siedzieć, ma być bezstresowe wychowanie, no bądźmy europejczykami(emotek z przymrużonym okiem)

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    [quote]Trzynastka z cycami(że użyje tych zwrotów) musi się wyszumieć, przecież nie będą jej rodzice mówić jak się ma ubrać i z kim siedzieć, ma być bezstresowe wychowanie, no bądźmy europejczykami(emotek z przymrużonym okiem)[/quote] i z tego właśnie się biorą nastoletnie prostytutki czy ciąża w wieku 15, 16 lat...naoglądają się dzieci gwiazd TV i biorą z nich przykład, a nie wiedzą, że one robią to dla sławy(ohh jak pięknie napisane)...więc składam postulat, aby dziewczynki ubierały się i żeby ktoś reagował na to jak wyglądają :) To co napisałem to jest wniosek, więc mieszczę się w temacie :)

    Cytuj
  • adzygmunt 5 wrz 2009

    [quote=Mysleniczanin007]I rozwiazuje to czesc problemu, Cygnus. Po pierwsze, spada prawdopodobienstwo bojek i napadow na amatorow nocnych wrazen, do 50% a to juz cos. Po drugie poza szukaniem dziury w calym co nastolatek moze robic o 1 nad ranem? Spac!!!!!! I wykluczy to tez mlodziez na "wystepach goscinnych". Przestana przyjezdzac i szukac nocnych wrazen w naszym miescie. (Wreszcie odetchna manekiny na wystawach sklepowych ;)) Za moich czasow przyjezdni mieli noca w Myslenicach "przechlapane" takze zadko kto z nich sie platal noca ;) Taka powiedzmy "akcja obywatelska" ;)[/quote]
    Rozwinę Twoją myśl. Żeby mieli przechlapane obywatele Myślenic nie mogli spać w nocy tylko czuwać? To mi się podoba.
    Tzn ze wszystkie chaty z kraja śpią niewinnie!hi, hi.

    Cytuj
  • 5 wrz 2009

    Parafrazując, ktoś nie śpi żeby inni nie spali.

    Cytuj
  • adzygmunt 5 wrz 2009

    Jakbym sam dopowiedział, to z emotikonem puszczającym oko!

    Cytuj

Odpowiedz