Forum » Myślenice

Dni Myślenic 2014

  • 27 lip 2014

    ktoo

    1 Cytuj
  • 27 lip 2014

    kto był to widział. Dlaczego mimo tylu stolików tyskiego - nie dało się kupić piwa. stałem w kolejce 30 minut. tragedia, na tyle ludzi tak mało barów nie wiem czy zauważyliście ale na większych imprezach są specjalne urządzenia do lania piwa.

    8 Cytuj
  • 28 lip 2014

    Jako , że wiele ludzi narzeka na złą organizację Dni Myślenic / Festiwalu Lata proponuję wypisać co według NAS powinno ulec zmianie a może wymyślimy jakiś nowy element imprezy. Z pewnością znajdzie się masa pomysłów które mogą się przydać organizatorom.

    Ja mogę zacząć :) Dawniej na zarabiu było boisko do siatkówki plażowej , wydaję mi się , że fajnie byłoby zorganizować mini turniej tej dyscypliny w trakcie imprezy ( oczywiście nie w godzinach wieczornych) Piasek + trochę ruchu na pewno nikomu nie zaszkodzi , a imprezie potrzeba nowości , żeby nie popadać w monotonię ( piwo + gwiazda wieczoru + dyskoteka + ewentualnie "karuzele")

    8 2 Cytuj
  • Moriss Moriss 28 lip 2014

    Na to są pieniądze ale na ratowanie Dalinu nie ma.

    6 14 Cytuj
  • 29 lip 2014

    A ja myślę żeby na Dniach Myślenic w roku 2015 był zespół do którego piosenek da się zabawić tak np. jak do piosenek LrmONa :D

    2 7 Cytuj

Odpowiedz