Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 4 sie 2010

    Werusiu,mówisz masz!!! Zalogowałam sie, jak widac nie zaśmiecam forum,zresztą Ty także to robisz, kto by sie Wami przejmował, okresu nie mam, nie jestem przed ani po nim, wiec odczep sie, bo moge sobie pisac co mi sie żywnie podoba.Czepiasz sie jak narazie w tym momencie Ty! A że pisze także na temat to naraz wiara![/quote]

    he he czyli menopauza???!!!współczucia

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    [quote]

    Werusiu,mówisz masz!!! Zalogowałam sie, jak widac nie zaśmiecam forum,zresztą Ty także to robisz, kto by sie Wami przejmował, okresu nie mam, nie jestem przed ani po nim, wiec odczep sie, bo moge sobie pisac co mi sie żywnie podoba.Czepiasz sie jak narazie w tym momencie Ty! A że pisze także na temat to nara wiara![/quote]

    he he czyli menopauza???!!!współczucia[/quote]

    Niski iloraz inteligencji, na prawdę współczuje!! Pomyśl troszkę,to nie boli a nie pisz głupot bo to żenujące!!Kobieta w ciąży nie może przechodzić jednocześnie okresu menopauzy dowcipnisiu :D

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Drogie Panie. Taka dyskusja do niczego nie prowadzi. Każdy ma prawo do swojego zdania. Pewnie są takie Panie, które są zadowolone z warunków w szpitalu w Myślenicach i takie, które gdyby mogły cofnąć czas, nigdy nie zdecydowały by się tutaj rodzić. Swoją drogą czy robił ktoś porównanie statystyk odnośnie umieralności niemowląt lub rodzących w tutejszym szpitalu, a szpitalach Krakowskich? Bo gdyby były takie badanie, to moglibyśmy dyskutować o faktach, o konkretnych liczbach. Póki co każdy wyraża własne subiektywne odczucia do ktorych ma prawo.

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    DO FG kobieta w ciąży zachowuje się bardziej rozsądnie !to taka rada dla Ciebie -więc nie pisz głupstw o szpitalu bo jeszcze możesz w nim wylądować.Żal Twojego dziecka bo przy takiej matce, która wszystkim ubliża to będzie miało trudne dzieciństwo jednak z całego serca mu życzę żeby mądrość odziedziczyło po sąsiedzie bo jak odziedziczy po Tobie to będzie mieć całe życie przesrane

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    FG ZACZNIJ SIĘ ZACHOWYWAĆ Z KLASĄ OBRAŻASZ KOBIETY KTÓRE SZUKAJĄ TU TYPOWYCH INFORMACJI NA TEMAT SZPITALA SAMA PEWNIE JESTEŚ PUSTĄ GÓWNIARĄ, GŁUPIĄ I AROGANCKĄ PLĄCZESZ SIĘ W WYPOWIEDZIACH I OCENIASZ LUDZI KTÓRYCH NIE ZNASZ

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    w Myślenicach czy w Krakowie [rodziłam tui tu] wszedzie boli bo musi ale dla tych cudnych szkrabów warto się poświęcić dodam że drugie dziecko rodziłam miesiac temu w Myślenicach i była mile zaskoczona bardzo miło, czysto, bez zastrzeżeń napradę polecam.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Witajcie!
    Mam skierowanie na cc. Chciałam Was zapytać ilu osobowe są sale w szpitalu w Myślenicach na których się leży po takim zabiegu i czy są łazienki w pokoju czy na korytarzu oraz czy mąż może być przy mnie?
    Ewentualnie czy jest jakiś szpital np. w Krakowie który możecie polecić ze względu na sam zabieg i opiekę a w którym jest możliwość leżenia na sali np. 2os. z łazienką w pokoju i żeby mógł mnie odwiedzać mąż.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Przyszła mamo!! Polecam szpital Ujastek. sale są 2 osobowe, w każdej piękna łazienka- położne naprawdę z powołania. też miałam cc i cały czas pytano mnie czy nie potrzeba środków przeciwbólowych itd. mąż może być przy tobie cały czas- ja odpoczywałam a on leżał z naszą córeczką i pomagał mi. naprawdę super wspominam pierwsze chwile z naszym dzieckiem! POLECAM

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    tak zachwalacie ten UJASTEK... ja rodziłam w Myślenicach i jestem bardzo zadowolona, co już pisałam tutaj kiedyś. Ale moja koleżanka rodziła właśnie w UJASTKU i po tym co usłyszałam wcale nie jest tam tak super. Była już 2 tyg po terminie, nie miała nadal akcji porodowej. Dopiero przy kroplówce z oksytocyną pojawiły się skurcze. Ale jak tylko odłanczali to wszystko się zatrzymywało. I tak ją męczyli bo powiedzieli że ma rodzić naturalnie, żadnego cc. A jej organizm nie produkował oksytocyny. W końcu urodziła: dziecko z zielonych cuchnących już wód (na szczęście zdrowe) a ona dostała krwotok po porodzie i przetoczyli jej 2 jednostki krwi... Tak więc nigdzie nie jest idealnie, nawet w tym legendarnym UJASTKU.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Najśmieszniejsze jest to że zachwycacie się że w każdej sali jest łazienka! WOW! Doprawdy istny cud nad Wisłą! W Krakowskich szpitalach łazienki w każdej sali są od kilkunastu lat, więc wystarczy sobie zobrazować nowoczesność Myślenickiego szpitala. 100 lat za murzynami.

    Proponuję w ogóle nie wypowiadać się na temat Ujastka i Siemiradzkiego bo i tak zostaniecie posądzeni o powiązania z tymi szpitalami, a nawet do tego że wszyscy jesteście 1 osobą. Jak widać na forum panuje jakaś histeryczna psychoza i ludzie mają widoczny problem z tym, że Myślenice są uznawane za szpital raczej gorszy.

    Do Ujastka i Siemiradzkiego dorzuciła bym szpital w Suchej Beskidzkiej, nie daleko, świetny szpital. No i oczywiście pracuje W ujastku, na siemiradzkiego, w suchej, a także w Mediolanie, Paryżu i Leningradzie i jestem jednocześnie wszystkimi poprzedniczkami które wypowiadały się negatywnie o szpitalu.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    brawo Fama. dobrze napisałaś. ludzka zawiść nie ma granic. to pewnie położne z tutejszego szpitala tak najeżdżają na osoby, które powiedzą chociaż jedno krytyczne zdanie na niejscowy szpital, któremu daleko jeszcze do dobrych warunków, choć trzeba przyznać, że jest lepiej, niż było.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    [quote]Najśmieszniejsze jest to że zachwycacie się że w każdej sali jest łazienka! WOW! Doprawdy istny cud nad Wisłą! W Krakowskich szpitalach łazienki w każdej sali są od kilkunastu lat, więc wystarczy sobie zobrazować nowoczesność Myślenickiego szpitala. 100 lat za murzynami.

    Proponuję w ogóle nie wypowiadać się na temat Ujastka i Siemiradzkiego bo i tak zostaniecie posądzeni o powiązania z tymi szpitalami, a nawet do tego że wszyscy jesteście 1 osobą. Jak widać na forum panuje jakaś histeryczna psychoza i ludzie mają widoczny problem z tym, że Myślenice są uznawane za szpital raczej gorszy.

    Do Ujastka i Siemiradzkiego dorzuciła bym szpital w Suchej Beskidzkiej, nie daleko, świetny szpital. No i oczywiście pracuje W ujastku, na siemiradzkiego, w suchej, a także w Mediolanie, Paryżu i Leningradzie i jestem jednocześnie wszystkimi poprzedniczkami które wypowiadały się negatywnie o szpitalu.[/quote]

    Dołączam sie do gratulacji ;) Lepiej tego ując nie mogłaś :)
    Mnie także próbowały sprowadzić do swojego poziomu, niestety sie im to nie udało.
    %%%%%%%%%%% i roksana no tak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej obrazić kogoś dziecko, nazwać tę osobę gówniarą. Pokazałyście już wystarczająco poziom inteligencji. Współczuje Wam.
    Dlaczego Panią w Myślenickim szpitalu jak nie chce sie pracować to podają kroplówki wywołujące poród?? otóż żeby było po sprawie szybko, żeby mogły dalej plotkować..

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Witam!
    urodziłam w Myślenicach chwalę sobie w 100%,lepiej było niż się spodziewałam,
    co do Krakowa to tez znam i dobre opinie i złe z doświadczeń moich koleżanek,a więc wszędzie możemy trafić na niefajny zespół,jedna dobra rada zawsze udajmy się rodzić do szpitala tego z jakiego mamy lekarza prowadzącego ciążę,wówczas się liczymy bardzo ,taka jest moja opinia.Dodam ,że Kraków ma tylko jeden plus(dla kobiet które panikują przed bólem)darmowe znieczulenie,ale ja osobiście tego nie zachwalam.Pozdrawiam mamusie i mniej nerwów życzę,bo atmosfera nie bardzo miła na tym forum.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Witam chciałam zapytać gdzie mozna zrobic dziecku badanie stawow biodrowych zalecane miedzy 6-8 tyg zycia w myslenicach podobno gdzies prywatnie,tylko gdzie i ile to kosztuje

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    DO LENKI!!!!stawy biodrowe zbadasz w SPECJALMED we WIŚNIOWEJ jak ze skierowaniem idziesz z dzieckiem poniżej roku nic nie płacisz , stasze dzieci 60zł świetny ortopeda przyjmuje też w szpitalu w rabce nazywa się Michał Wrona

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    do lenki w telefonice podobno 80 zl

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    NIE POLECAM WISNIOWEJ BEZNADZIEJNY LEKARZ

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    dziewczyny a nie przejmujcie sie jakas tam fg!!!!napisała swoje zdanie i tyle a ze teraz robi z siebie wariata to jej tylko sprawa!!!piszmy tutaj na temat porodu w szpitalu w MYŚLENICACH a nie o fanaberiach fg

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Drogie kolezanki jeżeli nadal chcecie się wzajemnie obrażać to załóżcie sobie nowy temat,forum lub wymieńcie sie nr gg. Naprawde zaśmiecacie tylko forum a nie każdy ma ochotę czytać co jedna o drugiej sądzi. Tu niech piszą osoby które, chcą sie czegoś dowiedzieć,poradzić, odpowiedzieć na pytania.

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    Witam proszę o namiary na dobrego lekarza laryngologa dla rocznego dziecka z okolic myślenic ,wiśniowej, gdowa.

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    bardzo prosze napiszcie mi listę rzeczy potrzebnych dla mnie i dzieciątka w myślenckim szpitalu niedługo mam termin z góry dziekuje

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    dla dziecka nie trzeba nic zabierać. Dla siebie zabrałam:
    - koszule nocne, szlafrok, biustonosz dla matek karmiących
    - pantofle
    - klapki pod prysznic
    - majtki poporodowe, siatkowe, nie z filcu
    - wkładki laktacyjne
    - karta ciąży, dowód osobisty i aktualne badani krwi i moczu
    - laktator
    - ja zabrałam 3 saszetki "Tantum Rosa", do podmywania po porodzie
    - talerz, kubek, sztućce
    - mydło, gąbka, ręcznik, itp.

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    Dziewczynki gdzie w Myślenicach można kupic biustonosz dla karmiących i ile kosztuje bo sklepów pełno a jak przyjdzie coś kupić to nie ma

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    Polecam sklep z bielizną na ul.Rzemieślniczej / obok zabawkowego / lub na ul. Gałczyńskiego na przeciwko banku PKO. cena około 45-50zł

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    Polecam sklep- JUTA. Cena ok 10zł :)

    Cytuj

Odpowiedz