Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 13 maj 2010

    NIE POTRZEBA NIC DLA DZIECKA, JEDYNIE CO TO ZADBAJ O RZECZY DLA SIEBIE

    Cytuj
  • 13 maj 2010

    do lenka

    dla dziecka nie trzeba nic zabierać

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Dziękuję bardzo,a jeśli chodzi o rzeczy dla mnie to co powinnam zabrać ze sobą?

    1 Cytuj
  • 14 maj 2010

    koszulki do karmienia ze 3, talerzyk, kubek, sztućce, ręczniki ze 2, laktator, smoczek dla dziecka, wodę mineralna

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    - koszule nocne, szlafrok, biustonosz dla matek karmiących
    - pantofle
    - klapki pod prysznic
    - majtki poporodowe, siatkowe, nie z filcu
    - wkładki laktacyjne
    - karta ciąży, dowód osobisty, ważny dowód ubezpieczenia i aktualne badani krwi i moczu
    - laktator
    - ja zabrałam 3 saszetki "Tantum Rosa", do podmywania po porodzie
    - talerz, kubek, sztućce
    - mydło, gąbka, ręcznik, itp.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Czy laktator jest obowiązkowy?a koszula nocna musi być jednoczęściowa czy mogą to być spodnie i bluzka? Jak długo trzeba zostać w szpitalu po porodzie?

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    TO ZALEŻY CZY NORMALNY CZY CESARKA PO NORMALNYM JAK WSZYSTKO OKI TO 3 DNI A PO CESARCE 4-5, LEPIEJ WZIASC KOSZULE, A LAKTATOR NIE JEST OBOWIAZKOWY ALE ZOBACZYSZ TO RZECZ NIEZBEDNA

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Czy ktoś na aktualne informacje na temat remontu na porodówce - czy już się skończył, ewentualnie kiedy to nastąpi?

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    TEZ MNIE TO CIEKAWI KIEDY W KONCU SKONCZA REMONTOWAC, JAK COS WIECIE TO NAPISZCIE

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote]Leżąc z dzieckiem w krakowskim szpitalu pani tą samą szmatką myła pierwsze toaletę potem całą resztę sali, więc Vivaldi nie narzekaj:)
    [/quote]dlaczego mam nie zwracać na takie rzeczy uwagi ani o nich mówić. Nie wiem jak Ty ale dla mnie nie jest to standardem ;-)

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    właśnie wróciłem z odwiedzin z porodówki Remont trwa trochę z tym zamieszania ale nie trzeba się bać bo opieka jest bez zastrzeżeń Położne naprawdę super babki pod warunkiem ze rodząca słucha poleceń Pozdrawiam przyszłe mamy

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Witam to znowu ja,chciałam sie jeszcze zapytać czy wypisując się już ze szpitala będę mogła zabrać dziecko w beciku czy muszę mieć fotelik?Czy mąż będzie mógł mnie odwiedzić po porodzie w sali?A jakie kosmetyki powinnam kupić dla dzidziusia? jaki proszek jest najlepszy?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    TEraz modna jest ekologia i porody DOMOWE!!! Może łono natury?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Do Lenka:
    W Myslenicach nie sprawdzają w czym zabiera się dziecko (wiadomo w foteliku najbezpieczniej). W czasie remontu oficjalnie nie ma żadnych odwiedzin, ale wiem, że część kobiet wychodzi na korytarz spotkać się ze swoją rodziną (mimo zakazu). Po remoncie mają być specjane sale do spotkań z rodziną.
    Ja prałam w proszku JELP ale wiem tez, że Lovella jest dobra. Płyn do kąpieli stosowałam OILATUM- drogi, ale świetny, wydajny(nie trzeba dziecka niczym smarować po kąpieli) idealnie nawilża skórę, mydełka używałam z tej samej serii, ale dlatego, że mój synek miał uczulenie.
    Teraz nadal stosuję OILATUM, ale co drugi dzień, co drugi płyn do kąpieli z rossmanna, mydło też już zmieniłam na rossmannowe (synek ma 5 miesięcy)- te kosmetyki są bardzo dobre (bardzo dużo osób je chwali) i do tego tanie.

    powodzenia:)

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Ciekawe co będzie jak wprowadzą chipy RFID dla każdego noworodka - może jakiś powrót do tradycji rodzenia w domu

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    POlki tak lubią być trendy że na pewno będą porody domowe

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    Witam,czytam właśnie różne opinie na temat wyprawki dla mnie do szpitala i mam zawroty głowy już sama nie wiem co mam myśleć,np że po porodzie najlepsze sa zwykłe majtki bawełniane,rzekomo sa lepsze.ile musze miec podkładow poporodowych do szpitala,a moze wystarcza same podpaski?Jakie polecacie,jakiej firmy i ile sztuk?A wkładki laktacyjne,ile i jakiej firmy?

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    nie trzeba miec podkladow bo w szpitalu daja ligline a majtki lepsze sa bawelniane bo przynajmniej wszystko tam oddycha i szybciej sie goi

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    ja miałam majtki jednorazowe siateczkowe, są bardzo praktyczne, dobre jest je założyć. Wkładki laktacyjne właściwe wszystkie są ok

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    PELECAM JA TEZ MIALAM MAJTKI JEDNORAZOWE SPISUJA SIE REWELACYJNIE

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    a ja znalazłam dopiero ten wątek dzięki paniom lekarkom i pielęgniarkom które powiedziały mi że takie coś istnieje i żeby napisać opinie.Wiec na początku maja rodziłam w szpitalu w Myślenicach i pomimo opini jakie tutaj przeczytałam ja polecam bardzo ten szpital!!!rodziłam w trakcie remontu i moim zdaniem panie sprzataczki bardzo dbaja o czystość oddziału!!!bardzo czesto jest myta podłoga i ścierane kurze-kilka razy dziennie.co do opieki to zarówno panie z oddziału noworodków jak i położne i pielegniarki zajmujace sie młodymi mamusiami sa bardzo miłe i służą pomocą.Panie doktor z noworodków sa naprawde sympatyczne i zawsze odpowiedza na kazde pytanie.ogólnie panie sa miłe dla dzieci jak i dla mam.Wiadomo kazdemu moze sie trafic gorszy dzien ale to jest normalne!!!w kazdym razie moj synek nie był zaniedbywany wiec moge szpital polecic w 100%

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    JA RODZIŁAM W GRUDNIU I TEŻ KAŻDEMU POLECIŁA BYM TEN SZPITAL, POZA JEDNYM PANEM DOKTOREM TO NAPRAWDĘ WSZYSTKO SUPER REWELACJA

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    niestety często jest brudno, i to nie tylko na tym oddziale. nie wiem kiedy to się wreszcie zmieni. acha a toalety w hotelu pielęgniarek, tam gdzie jest biuro Narodowego Funduszu Zdrowia to DRAMAT!

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Remont ukończony. Teraz tylko "przenosiny" ze starej na nową "porodówkę".
    od poniedziałku na już funkcjonować nowa.

    '

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Dzisiaj właśnie miało miejsce otwarcie odremontowanej porodówki. Informacja o szkole rodzenia na stronie głównej szpitala www.spzoz.myslenice.pl w menu dla pacjentów "szkoła rodzenia"

    Cytuj

Odpowiedz