Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 27 maj 2010

    Wyłem, widziałem, Ameryka drogie Panie. Oby powoli nam cały szpital tak wyglądał.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Czy to prawda że teraz są tylko 1-osobowe sale porodowe? a co z salą poporodową? Kto wie jak to wygląda? Dzięki z góry za info:]

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    jak wygląda teraz poród w myślenickim szpitalu po tym remoncie?ktoś wie?

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    JAK MACIE INFO TO PISZCIE

    1 Cytuj
  • 31 maj 2010

    3 sala porodowe, na kazdej 1 rodzaca( mozliwy na kazdej sali porod rodzinny za darmo). Ladnie, czysto, jest rowniez sala ciec cesarskich na porodowce, z tym ze jeszcze nie ma stolu operacyjnego.
    do Srody ma trwac podobno remont ( malowanie) odcinka połozniczego. Ginekologia juz wymalowana. W KONCU LUDZKIE WARUNKI !!! pozdrawiam i polecam

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Tak porodówka piękna, całkiem inne warunki porodowe,Chociaż ból porodu pozostaje taki sam ale może wam w nim pomóc mąż lub ktoś bliski.Jeszcze jak pomalują położnictwo to będzie ok.Malowanie ma trwać dwa trzy dni. Mieli zacząć od poniedziałku.Polecam poród w Myślenicach.Panie położne jak i pielęgniarki z noworodków są godne polecenia a nie obsmarowania.Ja i moje dziecko mogliśmy zawsze na ich pomoc liczyć.POZDRAWIAM I POLECAM!!!

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Dzięki za wieści!Za 2 tygodnie mam termin i jakoś lepiej mi z tymi wieściami :) jak możecie to dajcie jeszcze info w sprawie którą położną polecacie?Co trzeba wziąć dla dzidziusia, naprawdę nic, jakoś w to nie wierzę?A dla siebie?A także czy mąż po porodzie bez żadnego problemu będzie mógł mnie i dzidziusia odwiedzać?Pozdrawiam i z góry dziękuję za info :)

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    jak wyglądają teraz odwiedziny po remoncie?

    Cytuj
  • 6 cze 2010

    Dla dzidziusia naprawdę nic Ci nie potrzeba. Dopiero jak mąż przyjedzie po Was to trzeba mieć m.in: koszulkę lub body, kaftanik lub tzw. pajacyk,śpioszki, pampers,ze dwie pieluszki, czapeczkę na uszy. jak nie będziesz mieć rożka to możesz mieć jeszcze sweterek ale to już zależy od pogody.Możesz mieć fotelik lub nosidełko.Odwiedziny są bez problemu.Pewno że nie wejdzie mąż na salę ale ty możesz wyjść do niego i pokazać dziecko.Położne wszystkie są ok tylko należy ich słuchać i wykonywać to co mówią. Powodzenia.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    [quote=Irminka]Ja zamierzam rodzić w Krakowie. Wiekszość opinii jakie slyszalam o porodowce w Myślenicach sa bardzo negatywne. Wlacznie z mrozacymi krew w zylach przypadkach wymuszania zaplaty za uzasadnione cesarskie ciecie...[/quote]
    POWODZENIA W KRAKOWIE :) - z nastepnym dzieckiem przyjdziesz na porodówke w Myślenicach :)

    1 Cytuj
  • 7 cze 2010

    [quote]Jestem od 3 tygodni szczęśliwym tatą wspaniałej córeczki.
    Żona rodziła w Krakowie w szpitalu Siemiradzkiego i mogę w 100% polecić ten szpital, wspaniała obsługa całego personelu, dziecko zdrowe i spokojne, bez żadnych problemów.
    Nie ma się co obawiać dojazdu do Krakowa, bo jak nie ma korków to samochodem do 25 min. da się dojechać.
    O szpitalu w Myślenicach zasięgaliśmy wiele opinii i wszystkie byłe złe. Dzieci przechodziły poważne choroby, od żółtaczki, przez zapalenie płuc, po rota wirusy itp.

    [/quote]
    Chyba Pan pomylił oddziały to nie dziecięcy tylko neonatologia :) radze lepiej słuchać

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    PRZESTAŃCIE TAKIE GLUPOTY PISAĆ O SZPITALU W MYŚLENICACH, JA OSOBIŚCIE TAM RODZIŁAM I NIE ZAMIENIŁA BYM TEGO SZPITALA NA ZADEN INNY, MILE WSPANIAŁE POŁOŻNE, SUPER LEKARZE ( POZA JEDNYM WYJĄTKIEM PANEM W.) NAPRAWDĘ POLECAM. JAK KTOŚ TAM NIE BYŁ TO NIECH GLUPOT NIE PISZE

    Cytuj
  • Kamila 9 cze 2010

    Jak ktoś od początku jest źle nastawiony, to mu wszędzie źle będzie

    Ja rodziłam w Myślenicach, i z kolejnym dzieckiem też tam pójdę...
    Bardzo chwalę sobie to, że dziecko można było odwieść pod opiekę i samemu iść się umyć, wyjść do rodziny czy po prostu się przespać.
    Co do opieki Położne są naprawdę złotymi kobietami. Jestem im wdzięczna za opiekę i pomoc. Zawsze się trafi wyjątek, ale on podobno potwierdza regułę.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    ja osobiście pozdrawiam położne pracujące w Myślenicach i dziękuje za wspaniałą opiekę jaką miałam po cesarskim cięciu. Kobiety naprawdę robicie kawał dobrej roboty i na pewno z drugim dzieckiem też tam będę rodzić

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Witam chciałam zapytać jak to jest po porodzie,czy odrazu przyniosa mi dziecko,czy bedzie ze mna przez cala noc,czy tylko do karmienia.czy w 1 fazie porodu bede mogła chodzic czy tylko lezec,czy po przyjezdzie do szpitala bedą mi robili jakies badania????

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    czy lewatywa oraz gojenie krocza sa obowiazkowe w myslenicach

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    RACZEJ TAK, ALE DO KONCA NIE JESTEM PEWNA BO JA CESARKĘ MIAŁAM

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Nic nie jest obowiązkowe, na wszystko pacjent musi wyrazić zgodę. Zastanówcie się ludzie c o mówicie i o co pytacie.
    Zasada jest prosta. Na żadnym oddziale w każdym szpitalu nie można nic wbrew woli człowieka zrobić. Wystarczy powiedzieć że sobie nie życzycie lewatywy, bądź golenia krocza. Natomiast skoro tak się robi to zapewne jest to wskazane i lepiej poddać się działaniu fachowców ( kto jak nie oni wiedzą co jest najlepsze przy porodzie).
    Zresztą w każedej dziedzinie sprawdza się ta zasada.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    DZIWNE BO MNIE SIĘ W OGÓLE NIE PYTALI O ZGODĘ I TO ZROBILI

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    wynika z stąd ze jesteś głupia ! Jeśli nie chciałaś to wystarczyło powiedzieć!
    Jak by ci chcieli obciąć rękę to też byś wystawiła bez pytania ?!

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    ja też radzę poddać się tym małym zabiegom, bo po porodzie kiedy wszystko boli, jest ok. trzech dni spokoju, no i szwy lepiej się goją;

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    na czym plega ten zabieg gojenia krocza?

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    no nie wiem czy to tak fajnie nie poddać się lewatywie, podczas porodu wszystko sie moze zdarzyć

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Mnie o wszystko pytali, więc jestem zaskoczona , że komuś robią coś bez pytania.
    Ja zgodziłam się na lewatywę i na golenie i to były słuszne decyzje.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    [quote]na czym plega ten zabieg gojenia krocza?[/quote]

    chyba golenia krocza...

    Cytuj

Odpowiedz