Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 10 cze 2010

    NO JA NIESTETY TRAFIŁAM NA TAKA BEZNADZIEJNA, NIEMIŁA, STARĄ POŁOŻNA KTÓRA TAM W MYŚLENICACH PRACOWAĆ NIE POWINNA, BO TYLKO PSUJE OPINIE SZPITALOWI, INNYM POŁOŻNYM NIE MOŻNA NIC ZARZUCIĆ

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Kochana to Ty jesteś tą starą ,beznadziejną.........W Myślenickim Szpitalu nie ma żadnych starych Położnych owszem niektóre odpracowały swoje są na emeryturze, tylko tyle Ci chciałam uświadomić.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    nie wiem jakie teraz są położne na porodówce w myślenicach. byłam tam przed kilku laty na praktyce i mogłam być przy porodzie. położna krzyczała na rodzącą dziewczynę. to było okropne. nigdy tu nie będę rodzić. wolę jechać do krakowa

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Tia i przed kilku laty ZOMO tez było. Zielonookka przestań pitolić. Albo moze wogóle nie ródź.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    zielonooka jak miałaś praktykę, jesteś tak mądrą to ródż sama na żadną porodówkę nie jedż i będziesz miała po problemie.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    DAJCIE JUŻ SPOKÓJ OPIEKA W MYŚLENICACH JEST NAPRAWDĘ OK,PANIE SĄ BARDZO ŻYCZLIWE I CHĘTNIE POMAGAJĄ, SĄ WYJĄTKI OCZYWIŚCIE ALE I TAK BARDZO POLECAM TĄ PORODÓWKĘ, JA BYM DO KRAKOWA NIE POSZŁA RODZIĆ

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    [quote]DAJCIE JUŻ SPOKÓJ OPIEKA W MYŚLENICACH JEST NAPRAWDĘ OK,PANIE SĄ BARDZO ŻYCZLIWE I CHĘTNIE POMAGAJĄ, SĄ WYJĄTKI OCZYWIŚCIE ALE I TAK BARDZO POLECAM TĄ PORODÓWKĘ, JA BYM DO KRAKOWA NIE POSZŁA RODZIĆ[/quote]

    Bo jakbys poszła do Krakowa rodzic to do Myślenic byś już nie powróciła żeby urodzic dziecko..

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    ZNAM KOBIETĘ KTÓRA PIERWSZE DZIECKO RODZIŁA W KRAKOWIE, Z DRUGIM POJECHAŁA DO MYŚLENIC BO DO KRAKOWA BY NIE DOJECHAŁA I MÓWIŁA MI, ŻE JAK BĘDZIE TRZECIE TO W ŻYCIU DO KRAKOWA NIE POJEDZIE!!!!!!

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    tydzień teraz spędziłam w myślenickim szpitalu i codziennie byłam kilka krotnie na porodówce i nigdy nie słyszałam żeby ktoś na kogo kolwiek krzyczał.nie rozsiewajcie więc nie potrzebnych plotek przyszłe mlode mamy i tak wystarczająco boją się porodu ale nie z tego powodu że to jest ten czy inny szpital, tylko poprostu poród to jest jedna wielka nie wiadoma i to nas przeraża.nigdy nie wiadomo co będzie.Jestem zdania że wszędzie jest tak samo, jedno jest pewne porod zawsze będzie bolał nie zależnie od szpitala a niestety nikt za nas nie urodzi.

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    zawsze można pójść do Szkoły Rodzenia- mnie i mojemu mężowi zajęcia w tej szkole wiele uświadomiły. Dowiedziałam się także wiele rzeczy związanych z porodem i z tym jak się on odbywa w myślenickim szpitalu. BARDZO POLECAM!!
    Pozdrawiam Panie prowadzące i dziękuję za cenną wiedzę i rady!!

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Czy do porodu dostaje się szpitalną koszulę czy trzeba miec swoją?

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    swoją

    Cytuj
  • 15 cze 2010

    czy muszę zabierac z domu sztućce i talerz do szpitala?

    Cytuj
  • 15 cze 2010

    TAK

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Proponuje zabrać całą kuchnie i paletę papieru toaletowego :)
    a no i oczywiście parę zgrzewek mineralnej nie gazowanej i mydełko biały jelonek.....

    1 Cytuj
  • 17 cze 2010

    znajoma położna radziła mi, żeby sobie zabrać do porodu wodę mineralną niegazowaną i batoniki, które zawierają dużo węglowodanów oraz biszkopty:)

    1 Cytuj
  • 24 cze 2010

    Jak wyglądają odwiedziny,czy są wyznaczone jakieś godziny odwiedziń

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    OD RANA DO WIECZORA, NAPISZCIE JAK JEST TERAZ PO REMONCIE

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    bardzo ok.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    czy czynne są wszystkie sale porodowe ? bo słyszałam że były jakieś problemy z "odbiorem" tych sal po remoncie i pacjentki były odsyłane do Krakowa, czy to prawda?

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    jestem już pięć dni po terminie,okazało się teraz że mam zakażenie dróg moczowych w takim razie mogę rodzić naturalnie czy tylko przez cesarkę? czekam na szybką odp, bo nie dużo czasu mi zostało.

    1 Cytuj
  • 27 cze 2010

    takie pytanie powinno być kierowane do lekarza a nie forumowiczów!!!

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Porodówka jest wprost piękna!!!: sale duże, z nowymi meblami, łazienka z prysznicem. Nawet poczekalnie została odnowiona i nie odstrasza już tak swoim wyglądem. Jedyny minus całego mojego pobytu w szpitalu to łazienka na położnictwie!!!/może jest remont w planach???/Panie położne pracujące w naszym szpitalu są naprawdę super, zawsze można na nie liczyć!!! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Ile kosztuje cesarka w Myślenicach??

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Witam może ktoś wie jak w myślenicach ma się sprawa znieczulenia?

    Cytuj

Odpowiedz