Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 30 lip 2010

    Czy wiecie ile kosztuje wynajęcie połoznej w myślenicach może macie namiary na jakąć fajną kobitke i nie drogą???

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    hehe wszyskie Panie które zachwalają poród w myślenickim szpitalu chyba nie widzą co znaczy rodzić w konfortowych warunkach. Polecam UJASTEK. Piękne sale, czysto, świetni profesjonaliści i przede wszystkim lekarze i położne z powołania, nie latające z tyłkami na wierzchu i wymalowane jak do burdelu. A tekst że się nie zdąrzy dojechać... Bez przesady. 1/100 porodów przebiega tak szybko że można nie dojechać.

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Madziu tylko nie wiem czy wiesz, że na ujastku owszem są super warunki i wspaniała opieka pod warunkiem że poród przebiega bez komplikacji. Natomiast jeżeli coś z maluszkiem jest nie tak, to Mama zostaje na Ujastku a dzieciątko zabieraja do Żeromskiego.

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Madziu . A ja mialam ustalana cesarke w ujastku , bo chodzilam do lekarza króry tam pracuje,jednak w 38 tyg podskoczyło mi ciśnienie , nogi mi spuchły, okazało się ze mam gestoze. Pojechałam do szpitala na ujastku i natychmiast odesłano mnie do Myśenickiego szpitala, ponieważ lekarz dyżurny powiedział mi te przyjmują tylko zdrowe pacjentki do porodu i mogę przyjechać w ustalonym terminie na cesarkę, a teraz mam się leczyć w szpitalu w Myslenicach. W Myślenicach przyjęta zostałam bez problemu ( chociaż widziałam uśmieszek doktora jak mu opowiedziałam o zaistniałej sytuacji, ale na tyle był kulturalny że tego nie skomentował. Oczywiście nie rodziłam już na Ujastku a cesarke zrobiono mi w Myślenicach i jestem Super zadowolona. Dodam jeszcze ze mojemu lekarzowi miałam zapłacić za cesarke 1000 zł a w Myślenicach zrobiono mi ją bez problemu ze wskazań i nikt nie wspomniał ani nie dał mi do zrozumienia ze coś mam płacić.
    To tyle . Pozdrawiam Madziu. Obyś zawsze rodziła zdrowe dzieci w Ujastku i sama nie chorowała w ciąży , bo możesz sie niemile zwieść.

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    DO MAGDY JESLI NIE RODZIŁAŚ W MYSLENICACH TO NIE SIEJ GŁUPAWYCH OPINI RODZIŁAM TAM DWOJE DZIECI I BYŁO WSZYSTKO OK NIE OBRAZAJ POŁOŻNYCH BO SĄ BARDZO MIŁE I POMOCNE A JAK CHCESZ WIEDZIEĆ JAK SIĘ UBIERAJĄ DO BURDELU TO POPROSTU POPATRZ DO SWOJEGO LUSTRA

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Miłko 2 dzieci urodziłaś i nie widząc mnie uderzasz z takim tekstem? No to gratuluję rozumu, czy może raczej jego braku? Jedną z położnych jest moja ciocia więc wiem jak się ubierają i jakie mają podejście do pracy. Rodziła w Myślenicach moja siostra i młody został zarażony gronkowcem i z sepsą wylądował w Prokocimiu a siotrze się tak paskudziłą po cesarce rana jakby conajmniej ją zardzewiałym nożem cięli. Moja znajoma pojechała na cesarkę do Myślenic i się okazało że nie zostanie przyjęta bo jest REMONT i zaproponowali poród SN, a dziecko miała ułożone pośladkowo, świetni lekarze, nie mając dostępu do cesarki oferują poród pośladkowy. Dziwna sprawa z tym Ujastkiem, bo ja właśnie z zatruciem ciążowym tam wylądowałam i jakoś nikt mnie nie odsyłał.

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    MAGDA cos mi sie wydaje ze masz mały poziom inteligencji i troszke malo wiesz albo małolata z ciebie bo jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj widocznie jak sadzisz ze na porodowce polozne ubieraja sie jakos dziwnie to powiedz cioci zeby zmieniła garderobe a moze macie to rodzinne a druga sprawa porodowka jest wyremontowana tak ze w niejednym szpitalu krakowskim nie ma takiej z takim sprzetem wiec cos ci nie poszly twoje beznadziejne wypowiedzi na ten temat nastepnym razem jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Popieram rite i inne magdo to jest forum szpitala w myslenicach i jesli tam nie rodziłaś to się nie wypowiadaj bo piszesz same bzdury!!!! ja urodziłam córcie miesiąc temu w Myslenicach i jestem zadowolona. Porodowka rewelacyjna,super komfortowe warunki,personel fachowy i bardzo pomocny,lekarze profesjonalisci super polecam wszystkim

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Drogie Panie, jak na Matki to wy jakieś nie dojrzałe jesteście!!! Każdy ma swoje zdanie ale żeby zwymyślać kogoś kogo sie nie widziało na oczy że ubiera sie tak jak panie z burdelu to lekka żenada jest.... Zastanówcie sie nad sobą skoro takimi wspaniałymi matkami jesteście!!

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    wydaje mi się, że nie powinniśmy oceniać kto jak się ubiera, tylko czy dobrze wykonuje swoja pracę.
    Ja kilka miesięcy temu rodziłam w Myślenicach podczas trwającego remontu i nie mogę powiedzieć na temat porodu i pracujących na porodówce osób złego słowa.

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    P.S. pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy:):)

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    DO MAGDY droga dziecino wróć może do przedszkola bo na matkę [sądząc po twoich wypowiedziach] się jeszcze nie nadajesz jak masz jakieś aluzje do cioci to zwróć jaj uwagę dyskretnie .Mam nadzieję ,że nie wpadłaś bo żal dziecka ,a głupawe plotki na temat szpitala puszczaj koło uszu bo twoje info mija się z prawdą

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Do Magdy dziecinko dorośnij , a potem staraj się o dzieci, bo po Twojej wypowiedzi to zachowujesz się skandalicznie, Ja jak bym miała coś do Cioci to bym Jej dyskretnie powiedziała a nie pisałabym na forum takich żeczy ,jak dorośniesz to zaplanuj sobie drugie dziecko iw Myślenicach postaraj się rodzić to zobaczysz jak wygląda poród w Myślenicach bo na razie to nie masz zielonego pojęcia, tylko co usłyszysz za uchem to wypisujesz głupoty.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    ludzie nie pieklijcie się, przecież ta tak zwana Madzia to jest osoba podstawiona, która pisze takie rzeczy tylko po to żeby ściągnąć pacjentki do szpitala UJASTEK -prywatnego zresztą.
    Do różnych rzeczy ludzie sie posuwają dla pieniędzy. Pozdrawiam Madziu ( nie wykluczone że jesteś " madziu" położną ze szpitala Ujastek, a może nawet Lekarzem, albo kimś z personelu niemedycznego).

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    PODEJRZEWAM ŻE fg TO POPROSTU MAGDA próbuje się sama bronić ale droga Madziu do mądrych to ty nie należysz zepsuć opinię cioci i szpitalowi jest łatwo gorzej to póżniej naprawić na przyszłość przemyśl to dwa razy zanim coś głupiego palniesz I PISZ O TYM CO WIESZ NAPEWNO

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    DO fg chyba pani niezrozmumiała jedyna osoba ktura własnie obraża panie połozne jes " MAGDA " ktura włsnie twierdzi ze ubieraja sie jakos dziwnie niech pani dobrze czyta wypowiedzi zanim pani cos napisze Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    Wyraziłam swoją opinię. Nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które są DOROSŁYMI, DOJRZAŁYMI MATKAMI i sadzą błędy ortograficzne jak mój 7 letni syn. Nie wiem.. może seksu Wam brakuje że teorie spiskowe tworzycie.. Mianowano mnie położną.. Interesujące rzeczy się dzieją, zostałam położną po filologii. Hura! Myślę że tyle w tym temacie wystarczy. Życzę mniej nerwów. Bo wrzody was dopadną ;)

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    MADZIU gubisz się w tym co piszesz skoro mianowano cię położną to sama siebie oceniłaś burdelówką może ceń się bardziej żeby twój syn się nie wstydził że z gołym tyłkiem gonisz w przyszłości odwiedż psychloga bo twoja głowa nie pracuje jak powinna.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    GŁUPIA TA MAGDA NAJPIERW CIOTKA Z GOŁYM ZADEM GONI TERAZ ONA I JESZCZE SIĘ TYM CHWALI POGRATULOWAĆ GŁUPOTY

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    Oj Baby jakie wy głupie jesteście!!Sądząc po waszych wypowiedziach podejrzewam że Miłka,gość to jedna i ta sama osoba.Ha żałosne!! Szanowna Pani Rito zamiast mi zwracać uwage że źle cos przeczytałam (a przeczytałam dobrze) radziłabym zajrzeć do słownika a później zacząć pisac jakieś dyrdymały. Panie po prostu jesteście zawistne i tyle w tym temacie.Każda mądra i szanująca siebie i innych kobieta nie obraża innych.. Każdy ma swoje zdanie, wiele osób co rodziło w Myślenicach ma zarówno dobre zdanie jak i złe.. Szpital Myślenicki nie należy do najlepszych, nie czarujmy sie,tak samo jak i inne...

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    drogie przyszłe mamy ja rodziłam w myślenicach położne miłe pielęgniarki z oddziału dla noworodków już nie zawsze ale to do zniesienia:) sala do porodu rodzinnego ok. zresztą ból nie pozwala się zastanawiać nad kolorem ścian, zastrzeżenia mam tylko do sal w których leżą mamy mogło by być przytulniej. A tak wogule to myślę że jak poród przebiega dobrze i urodzimy zdrowego dzidziusia to wszystkie nasze wspomnienia będą pozytywne:) powodzenia wszystkim mamom które czekają na swoje małe szczęścia:*

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    ah drogie panie spokojnie poco się tak wpieniać niech każda zostanie przy swoim i już! niestety żadna nawet najlepsza położna za was dziecka nie urodzi i żadna pielęgniarka nie będzie nianią 24 h dla waszego maluszka.A wy kochane przyszłe mamy zróbcie po prostu to co wam podpowie serduszko i uwierzcie mi nie warzne czy kraków czy myślenice ważne pozytywne nastawienie i dużo samozaparcia:)

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    Do !!!! i hahaha :) Rozumiem że obce jest wam pojęcie ironii, którą wyrażałam słowami: mianowano mnie położną. "Mianowano mnie położną.. Interesujące rzeczy się dzieją, zostałam położną po filologii." To taka mała ironia.
    Może wyjaśnię pojęcie wg słownika PWN bo widzę, że w temacie niektórzy inteligencją nie grzeszą.
    Zatem
    I R O N I A
    drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej

    Mniemam że słowo abrobować równiez może być nieznane, zatem:
    słowo pochodzi od rzeczownika APROBATA i według słownika znaczy to nie mniej i nie więcej a:
    uznanie czegoś za dobre, słuszne, godne poparcia

    Niestety poziom dyskusji jest zerowy, jeśli "dorosłe" osoby nie potrafią czytać ze zrozumieniem, o czytaniu między wierszami nie wspomnę. Zaraz zostanę zwyzywana i zmieszana z błotem bo przecież najlepszą obroną jest atak. Jeśli nie ma sensownych argumentów najlepiej jest powiedzieć że ktoś jest głupi, płytki itp. Szkoda, wielka szkoda.

    Pozdrawiam mimo wszystko serdecznie.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    Jest powiedzenie Madziu nie dyskutuj z głupim bo nie zauważą różnicy , więc lepiej z Tobą nie dyskutować , nie warto.

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    MAGDA JAK CHCESZ DALEJ PISAĆ TE BREDNIE KTÓRE NIE TRZYMAJĄ SIĘ KUPY TO ODPUŚĆ SOBIE TO FORUM -PISZ PAMIĘTNIK LUB KSIĄŻKĘ ,A MOŻE BAJECZKI DLA SWOJEGO DZIECKA .NA PRZYSZŁOSC CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM CZEGO FORUM DOTYCZY

    Cytuj

Odpowiedz