Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 26 sie 2013

    Mam pytanie odnośnie Pani doktor Przeklasy. Jakie są Wasze opinie na jej temat?

    1 5 Cytuj
  • 26 sie 2013

    są jakieś mamy styczniowe 2014?ja tam samopoczucie?

    2 2 Cytuj
  • 29 sie 2013

    HEJ:)
    mam pytanie co potrzebne jest w Myślenicach w szpitalu do porodu?czy coś dla dziecka z ubranek trzeba zabrać? pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Przede wszystkim z pośpiechu brzucha nie zostawić w domu, całą resztę można dowieść w trakcie lub po fakcie :)

    14 1 Cytuj
  • 29 sie 2013
    KASIUNIA17112007 napisał/a:

    HEJ:)
    mam pytanie co potrzebne jest w Myślenicach w szpitalu do porodu?czy coś dla dziecka z ubranek trzeba zabrać? pozdrawiam

    dla dziecka chusteczki nawilżające i pampersy :)

    3 1 Cytuj
  • 31 sie 2013

    J.w. i ubranka tylko na wyjście więcej nic nie jest potrzebne .pomyśl tez o rzeczach dla siebie

    4 Cytuj
  • 31 sie 2013

    jak masz rodzić w myślenickim szpitalu to lepiej zrób to w domu, wszystko na ten temat!

    9 17 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 31 sie 2013

    [quote=pachmurka]
    ale z jesli masz malo pokarmu i nie bedziesz dokarmiac malego butelka w szpitalu to nie bedzie przybieral na wadze i nie wypuszcza Cie z szpitala przez miesiac....Dla mnie DRAMAT[/quote]

    Jeśli się mylę to mnie porawcie, ale przypuszczam że procedury medyczne nie pzwalają wypisać dzieciaka dopóki jego waga nie zacznie rosnąć.

    5 Cytuj
  • 31 sie 2013
    sh_ma napisał/a:

    pachmurka napisał/a:
    ale z jesli masz malo pokarmu i nie bedziesz dokarmiac malego butelka w szpitalu to nie bedzie przybieral na wadze i nie wypuszcza Cie z szpitala przez miesiac....Dla mnie DRAMATJeśli się mylę to mnie porawcie, ale przypuszczam że procedury medyczne nie pzwalają wypisać dzieciaka dopóki jego waga nie zacznie rosnąć.

    NO NIC DZIWNEGO ŻE NIE WYPUSZCZĄ DOPÓKI NIE BĘDZIE PRZYBIERAĆ BO PRZECIEŻ COŚ MOŻE BYĆ NIE TAK Z JEGO ZDROWIEM!!! TO NORMALNE PROCEDURY

    3 Cytuj
  • 23 wrz 2013
    Ania85 napisał/a:

    Mam pytanie odnośnie Pani doktor Przeklasy. Jakie są Wasze opinie na jej temat?

    chyba tylko na priva i to tylko moja opinia, z czasu, który spędziłam po porodzie w szpitalu

    8 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    a rodził ktoś na Ujastku w Krakowie?

    2 1 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    JA rodziłam i jest tam zbieranina lekarzy rezydentów ......

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    warto czy nie tam jechać

    2 1 Cytuj
  • 24 wrz 2013

    Jesli nie macie oplaconego lekarza do porodu ( czy to sn czy cc) to nie liczcie na zbyt dobre traktowanie. Kazdy jeden lekarz jak nie jest twoim prowadzacym lekarzem i nie ugadanym do porodu to poswieci Ci max 3 min cos tam burknie i pujdzie dalej , a jak bedziesz miala farta to na fajna polozna trafisz bo takie tez tam sa ale zdecydowana wiekszosc to zołzy nieczułe na ludzki bol. Przy pierwszym porodzie nie ugadałam sobie wczesniej lekarza i to byl moj blad myslalam ze jak chodze do niego prywatnie to wystarczy, no i mialam za swoje , lekarze i polozne ignorowali mnie jak leci a ja sie meczylam do tego komplikacje dopiero maz na szybkiego z kasy wyskakiwał, pozniej juz bylam madrzejsza i mialam w szpitalu raj. Nie dasz to nie masz tyle w temacie.

    8 9 Cytuj
  • 24 wrz 2013

    Czytając wypowiedz as_sa to tak jak kopia moich porodów. Pierwszy był koszmarny( mój mąż też z kasy wyskakiwał). Na drugi przyjechałam z skierowaniem na cc to było dobrze tylko położne troche nie zadowolone bo nie dorobiły nic.

    6 6 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    A ja miałam chyba trzy razy farta bo nie miałam co narzekać,bo i położne fajne babki i nawet mój lekarz prowadzący był,i nic się nie wykosztowałam

    7 3 Cytuj
  • 27 wrz 2013

    stosowała któraś z Was ten gaz niby znieczulający?daje to coś wogóle?

    1 2 Cytuj
  • 29 wrz 2013

    Ja stosowałam i szczerze nic nie pomogło, raczej jeśli ma działac ten cały gaz to tylko na Twoja podświadomość, w moim przypadku nawet na to nie pomogło, wdychałam go raczej aby dłużej wydychac powietrze z przepony bo miało to zmniejszyc ból ale jeśli i on jest silny to nie ma pomocy jedynie znieczulenie którego w myslenickim szpitalu nie ma.

    4 2 Cytuj
  • 2 paź 2013

    jak tam świeże mamy po porodzie w myślenickim szpitalu?zmieniło się coś :)?

    4 3 Cytuj
  • 22 paź 2013

    W Wiśniowej otwiera sie ( końcem października) nowa bezpłatna szkoła rodzenia.

    5 2 Cytuj
  • 24 paź 2013

    rodziłam w czerwcu. połozna p.edytka super. nie mam żadnych zastrzeżeń.a dodam że nie byłam łatwą pacjentką

    6 1 Cytuj
  • 5 sty 2014

    Polecam ponownie szpital im. Rydygiera w Krakowie- znieczulenie dostępne jest na życzenie pacjentki,bardzo miły personel,fachowa pomoc przy porodzie ze strony położnych.Jeżeli ktoś chciałby więcej info proszę pisać do mnie pw. Rodziłam tam moje 4,5kg dziecko siłami natury...wiem duże,ale ja już kilka godzin po porodzie czułam się bardzo dobrze ,nic mnie nie bolało;)

    paulinanaw Nie licz na to,że w Myślenicach coś zmieni się pod kątem znieczulenia..Chodziłam na wizyty do ordynatora tego szpitala dr. Dudka i rozmawiałam z nim na temat.Powiedział że nie ma takiej możliwości ,ponieważ nie ma na tyle lekarzy anestezjologów,a Ci którzy są pracują na bloku operacyjnym i przy porodach tylko poprzez cc.

    beti-su Widziałam ogłoszenie-ogólnie polecam ośrodek w Wiśniowej..

    1 4 Cytuj
  • 14 sty 2014

    witam, mam pytanie odnosnie prowadzenia ciazy przez dr micała w myslenicach? czy polecacie? ktoras moze prowadzila ciaze u tego lekarza?

    4 4 Cytuj
  • 15 sty 2014

    http://www.tvn24.pl/karetka-nie-zdazyla-do-niemowlecia-dyspozytor-ostrzegal-szpital,387958,s.html
    Zapytajcie u nas ile trzeba czekać na transport do Krakowa po reformie pogotowia i umowie z Krakowem na transport?

    1 Cytuj
  • 15 sty 2014
    gusia napisał/a:

    witam, mam pytanie odnosnie prowadzenia ciazy przez dr micała w myslenicach? czy polecacie? ktoras moze prowadzila ciaze u tego lekarza?

    Gusia poszukaj w google jest taki portal znany lekarz i tam są opinie na temat doktora Micała

    3 3 Cytuj

Odpowiedz