Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • Ania 2 cze 2015
    just1991 napisał/a:

    witam czy ktoś mi może powiedzieć jak juz sie ,,to" zacznie to zgłaszam sie na sor tak ?? i może mi mój mąż od tego momentu już towarzyszyć ??? pewno weźmiecie mnie za wariatkę i histeryczkę ale ja jestem w pierwszej ciąży i boje się chce żeby on był przy mnie cały czas

    Polecam przejść się do przyszpitalnej szkoły rodzenia. Tam powiedzą wszystko :) Łącznie z tym, gdzie dzwonić, jakie drzwi...
    A jeśli nie zdążysz pójść do szkoły, to jedziesz na drugie piętro windą, na ginekologię, dzwonisz domofonem na porodówkę. I jesteś już cały czas z mężem/ osobą towarzyszącą :)

    4 2 Cytuj
  • 3 cze 2015
    just1991 napisał/a:

    witam czy ktoś mi może powiedzieć jak juz sie ,,to" zacznie to zgłaszam sie na sor tak ?? i może mi mój mąż od tego momentu już towarzyszyć ??? pewno weźmiecie mnie za wariatkę i histeryczkę ale ja jestem w pierwszej ciąży i boje się chce żeby on był przy mnie cały czas

    Zgłaszasz sie na SOR i mówisz ze rodzisz. Tam pani wypisuje dokumenty tzw przyjęcie do szpitala. Przychodzi po Was pielęgniarka i prowadzi na porodówkę. Mąż moze byc przy tobie cały czas.

    8 Cytuj
  • Ania 5 cze 2015
    mamaX3 napisał/a:

    Zgłaszasz sie na SOR i mówisz ze rodzisz. Tam pani wypisuje dokumenty tzw przyjęcie do szpitala. Przychodzi po Was pielęgniarka i prowadzi na porodówkę. Mąż moze byc przy tobie cały czas.

    Nie trzeba się zgłaszać na SOR :) Można bezpośrednio na porodówkę :)

    3 1 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Witm, czy ktoś wie czy zaczął się już remont na położnictwie w szpitalu?

    1 Cytuj
  • 16 cze 2015
    sylwia92 napisał/a:

    Witm, czy ktoś wie czy zaczął się już remont na położnictwie w szpitalu?

    Nie, remont jeszcze nie zaczęty. Być może w lipcu coś ruszy w tym temacie

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Mam pytanie, czy prowadził ktoś z Was ciążę w poradni przyszpitalnej na NFZ? Polecacie któregoś lekarza? Czy długo oczekuje się na termin?

    1 Cytuj
  • 30 cze 2015

    Czy któraś z Pań miała podczas porodu naturalnego w myslenickim szpitalu znieczulenie ? Czy wgl jest to tam możliwe?

    2 Cytuj
  • 1 lip 2015

    Ja dopiero oczekuje na porod ale moja lekarka prowadzaca powiedziala ze jakbym chciala znieczulenie to jest taka mozliwosc ale trzeba poprosic. A czy ktoras z Pan orientuje sie czy w szpitalu robia ktg i czy w weekendy tez?

    1 Cytuj
  • 1 lip 2015
    sylwia92 napisał/a:

    Ja dopiero oczekuje na porod ale moja lekarka prowadzaca powiedziala ze jakbym chciala znieczulenie to jest taka mozliwosc ale trzeba poprosic. A czy ktoras z Pan orientuje sie czy w szpitalu robia ktg i czy w weekendy tez?

    Ktg robią na porodówce, w weekendy również, tylko trzeba przejść przez sor i zarejestrować sie.

    Ponoć remont sie zaczął, młoty poszły w ruch;).

    4 Cytuj
  • 2 lip 2015

    No wreszcie ;) a wiadomo ktory oddzial teraz zaczeli ?

    Cytuj
  • 2 lip 2015

    Zaczęli od położnictwa. Potrwa to przynajmniej do października

    Cytuj
  • Anna Piotrowska 2 lip 2015

    A co z kobietami ktore urodziły? Beda przenoszone na ginekologie? Jak to bedzie wygladac?

    2 Cytuj
  • 2 lip 2015

    Hej wszystkim dziewczyna chciałam zapytać co trzeba zrobić Żeby mieć cesarskie cięcie zrobione w szpitalu w Myślenicach?

    5 Cytuj
  • 2 lip 2015
    gosia2897 napisał/a:

    Hej wszystkim dziewczyna chciałam zapytać co trzeba zrobić Żeby mieć cesarskie cięcie zrobione w szpitalu w Myślenicach?

    zaplacic?? ;]

    6 1 Cytuj
  • 2 lip 2015
    misieceekk napisał/a:

    A co z kobietami ktore urodziły? Beda przenoszone na ginekologie? Jak to bedzie wygladac?

    Kobiety po porodzie z dzieckiem będą leżeć na ginekologii. Teraz będzie wspólny oddział ginekologiczno-położniczy

    4 Cytuj
  • 2 lip 2015
    sunshine napisał/a:

    zaplacic?? ;]

    Komu gdzie i ile?

    6 Cytuj
  • 2 lip 2015

    A co z odwiedzinami ? beda ograniczone ?

    1 Cytuj
  • Ania 3 lip 2015
    sylwia92 napisał/a:

    A co z odwiedzinami ? beda ograniczone ?

    Chyba nie. Część kobiet z ginekologii będzie na chirurgii, ale nie dam sobie ręki uciąć, czy to prawda. Myślę, że oprócz jakiegoś hałasu, który zwykle towarzyszy remontowi, nie będzie większych zmian.

    3 Cytuj
  • 3 lip 2015

    Czy ktoś zna i może podać harmonogram zagadnień na zajęciach w przyszpitalnej szkole rodzenia? Nie wszystkie tematy będą nam przydatne a chcemy zaplanować czas na te wybrane.

    Cytuj
  • 3 lip 2015
    Draco napisał/a:

    Czy ktoś zna i może podać harmonogram zagadnień na zajęciach w przyszpitalnej szkole rodzenia? Nie wszystkie tematy będą nam przydatne a chcemy zaplanować czas na te wybrane.

    Niestety (pamietam), że harmonogram się zmieniał i byl uzależniony od prowadzących położnych. Zdarzalo sie ze np. jedna z prowadzących miała dyżur albo poród i już temat spotkania sie zmieniał. Najlepiej ustalac to z paniami położonymi na bieżąco.

    1 Cytuj
  • Dominika 5 lip 2015

    Witajcie. Co trzeba zabrac do naszego szpitala do porodu???

    2 1 Cytuj
  • 5 lip 2015

    Mam pytanie, czy ktoras z mam miala taki przypadek ze byla po terminie porodu i jej lekarz prowadzacy kazal przyjsc tydzien po terminie porodu i nie dal skierowania. Ja jestem w takim przypadku i nie wiem czy przyjma mnie do szpitala czy nie bez skierowania.

    Cytuj
  • 5 lip 2015

    Do porodu trzeba mieć wszystkie dokumenty z okresu ciąży tj. badania itp., dowód osobisty, koszulę do porodu(najlepiej jakąś zużytą, której nie szkoda poplamić), 2 koszule do karmienia, wkłady poporodowe, majteczki poporodowe, wodę do picia, klapki pod prysznic, pampersy dla dziecka

    3 Cytuj
  • 6 lip 2015
    sylwia92 napisał/a:

    A co z odwiedzinami ? beda ograniczone ?

    Odwiedziny w ogóle powinny być ograniczone. Małe ciasne ,sale ,duchota, korowody odwiedzających a ci odwiedzający nie mają gdzie siąść. Paranoja. Zero spokoju i intymności kobiet po porodzie , karmiących. Te sale nie są przystosowane do przyjmowania gości.

    9 Cytuj
  • 6 lip 2015
    renaw napisał/a:

    Odwiedziny w ogóle powinny być ograniczone. Małe ciasne ,sale ,duchota, korowody odwiedzających a ci odwiedzający nie mają gdzie siąść. Paranoja. Zero spokoju i intymności kobiet po porodzie , karmiących. Te sale nie są przystosowane do przyjmowania gości.

    Teraz po remoncie powino sie to juz zmienic. Liczymy na to; )

    3 Cytuj

Odpowiedz