Forum » Myślenice

Przedszkola w Myślenicach.

  • 27 sie 2013

    polecam przedszkole bocianie gniazdo na Daszyńskiego, tylko szescioro dzieci w całym przedszkolu, przynajmniej mniejsza prawdopodobnosc na zachorowanie typu np. ospa:d

    5 13 Cytuj
  • 29 sie 2013

    Proszę o opinie, czy ktoś ma doświadczenie, jakąś potwierdzoną wiedzę na temat przedszkola chatka puchatka ?? pozdrawiam

    4 3 Cytuj
  • 7 wrz 2013

    A czy ktoś z was ma lub miał może dziecko w przedszkolu w Brzączowicach? Jakie ono jest?

    1 3 Cytuj
  • profesor profesor 8 wrz 2013
    as_sa napisał/a:

    A czy ktoś z was ma lub miał może dziecko w przedszkolu w Brzączowicach? Jakie ono jest?

    Moja córka ma dziecko w tym przedszkolu. dziecko jest pogodne,zadowolone z życia i bardzo ruchliwe :) Proszę o poprawne składanie zdań! Profesor powrócił

    2 6 Cytuj
  • 8 wrz 2013

    ,,Profesor powrócił ''. Gdzie byłeś , gdy Cię nie było ?

    2 2 Cytuj
  • 9 wrz 2013
    rozwielitka napisał/a:

    Witam,
    Stanowczo NIE POLECAM przedszkola EUREKA w Myślenicach. Jedzenie tam jest beznadziejne, dzieci są niedożywione, nie mówiąc już o braku dokładek. Gama zajęć dydaktycznych i dodatkowych jest uboga i w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością- dzieci nie robią nic w tym przedszkolu! Niczego się nie uczą!. panie, które tam pracują są od wszystkiego- zajmują się dziećmi, wydają posiłki, sprzątają...Przez co najbardziej cierpią właśnie dzieci! Dobry standard to przedszkole miało wtedy kiedy dyrektorem był P. Antoni Kasprzycki. teraz placówka zeszła na psy!!! Nie róbcie dzieciom krzywdy posyłając je do tego przedszkola! Jest wiele wartościowych przedszkoli!

    to kłamstwo, moja chodzi już drugi rok i jest ok. zajęcia dodatkowe są i wcale nie uboga ich ilość, głodna też nigdy nie była a na Panie nie moge nic złego powiedzieć są bardzo miłe i pomocne a na marginesie nie są one od sprzątania i posiłków bo do tego celu sa dwie inne Panie które są tylko od tego. Dzieci dużo się uczą, ciągle jakieś nowe rzeczy. A tobie tylko chyba zależy na zepsuciu im opinii bo najwyraźniej nigdy tam nie posyłałaś dziecka skoro piszesz takie głupoty i to jeszcze nieprawdziwe

    4 7 Cytuj
  • 9 wrz 2013
    profesor napisał/a:

    as_sa napisał/a:A czy ktoś z was ma lub miał może dziecko w przedszkolu w Brzączowicach? Jakie ono jest?Moja córka ma dziecko w tym przedszkolu. dziecko jest pogodne,zadowolone z życia i bardzo ruchliwe :) Proszę o poprawne składanie zdań! Profesor powrócił

    To profesor powinien wiedzieć ,że po kropce piszemy z dużej litery!!!

    4 3 Cytuj
  • 30 gru 2013

    Chciałabym zapisać córeczkę do przedszkola prywatnego na 1 dzień w tygodniu aby od września córeczka wiedziała co ją czeka,
    Czy może ktoś orientuje się, które prywatne przedszkole przyjmuje dzieci na 1 -2 dniu w tygodniu?? Będę wdzięczna za informacje.

    1 Cytuj
  • 17 lut 2014

    Proszę o informację do której jest czynne przedszkole nr 8 w Myślenicach,( nie mogę odnaleźć ich strony na internecie) , bądź informację , które przedszkola sa czynne przynajmniej do 16,30 . Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Zbliża się czas rekrutacji do państwowych przedszkoli, w kilku przedszkolach jest to od 1 marca do końca miesiąca. Czy ktoś wie czy to jest jednakowy termin dla wszystkich w Myślenicach?
    Prośba do rodziców, których dzieci chodzą do myślenickich przedszkoli, napiszcie swoje opinie co do placówek gdzie chodzą wasze dzieciaki, bo są wpisy ale dość stare i nieaktualne.

    2 Cytuj
  • 20 lut 2014

    w naszych państwowych przedszkolach nic się nie zmieniło od 20 lat, także wpisy pół roku temu też sa aktualne

    3 2 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Zastanawiam się nad posłaniem córki do przedszkola nr 6. Jakieś opienie na temat przedszkola?

    2 8 Cytuj
  • 2 mar 2014

    Witam
    Ma ktoś dzieci w Eurece? chciałabym tam zapisać swoje dzieci, z początku podobno nie mieli dobrej opinii a teraz orientuje się ktoś jak tam jest.?

    4 2 Cytuj
  • 3 mar 2014

    Ja mam i moje dziecko bardzo lubi chodzić do przedszkola:)

    4 5 Cytuj
  • 8 mar 2014

    Moja druga córka od 3 lat uczęszcza do 6, czuje się tam super panie są świetne dziecko przygotowane do szkoły bardzo dobrze i żal, że musi odchodzić. Na podkreślenie dla niezorientowanych w przedszkolu w godz. popołudniowych prowadzonych jest dużo zajęć dodatkowych jak plastyczne, matematyczne i "Orkiestra" oraz "Zespół taneczny" na które córa uwielbia chodzić. W styczniu dzieciaki które uczęszczają na orkiestrę w Sułkowicach już po raz kolejny zdobyły I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek. Dodam że przedszkole czynne do 17

    5 8 Cytuj
  • 24 mar 2014

    Witam,
    Chcę zapisać córeczkę (2,5 roku) do przedszkola Eureka. Czy może mi ktoś coś więcej powiedzieć o tym przedszkolu, ile dzieci w grupie, itp.??

    2 3 Cytuj
  • 24 mar 2014

    z czystym sumieniem polecam Przedszkole nr 4. Moja siostrzenica tam chodzi i ona i jej rodzice są zadowoleni:) Panie są bardzo miłe i jedzenie naprawdę dobre.

    5 2 Cytuj
  • ksena wojowicza 25 mar 2014

    mój syn chodzi do maluszków w eurece i jestem bardzo zadowolona, od wrzesnia pójdzie tam drugi;) ilościowo w grupach podobnie chyba jak w publicznych tj. około 20 osób ale zaletą jest , że jest czynne we wakacje, a po drugie od 6-18, z tego ostatniego nie korzystam wprawdzie i chodzi od 9-15 ale nigdy nie wiadomo kiedy się może to przydać. dla pracujących rodziców super

    4 3 Cytuj
  • Gosia Oks 26 cze 2014

    to co się ostatnio wyprawia w przedszkolu nr 6 to karygodne, brud ,kurz aż zalągła się wszawica , pan konserwator sprawdza dzieciom głowy, ciągnąc ich przy tym za włosy, gdyż przykleja taśme do włosów ,bardzo brzydko się do dzieci odnosi.Że pani dyrektor higienistki nie zatrudni do tego celu tylko pana który zajmuje się dbaniem wokół przedszkola??.Masakra. Po drugie dzieci są karmione jedną łyżką,widelcem.Syn opowiadał że panie karmia truskawkami jednym widelcem.Po trzecie porcje dla dzieci są bardzo małe gdyż cała obsluga przedszkola wraz z biurem jest żywiona,i dzieci w ten sposób są okradane , a przecież my rodzice za to płacimy dla naszych dzieci. jak tak dalej się będzie działo w tym przedszkolu to trzeba pomyśleć o zmianie przedszkola przecież tak się dziać nie może w tym wieku!!!!!!

    5 12 Cytuj
  • Andrzej 27 cze 2014

    Ja bym się nawet nie zastanawiał nad zmianą, jeśli miałbym takie obiekcje. A wszawica - cóż, to nie jest problem zakurzonej szkoły czy przedszkola.

    8 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 27 cze 2014

    Z czystym sumieniem mogę polecić przedszkole Chatka Puchatka na Solidarności. Córka chodzi tam już 3 rok i jestem bardzo zadowolona, panie są miłe i chętnie rozmawiają z rodzicami, zawsze jest czysto a jedzenie dzieci mają jak z restauracji, czesne też nie wysokie mi średnio wychodź jakieś 260 złotych. Polecam mama 5 latki.

    4 3 Cytuj
  • 27 cze 2014

    Witam,

    Czy są jakieś opinie o przedczkolu prywatnym w Osieczanach?

    4 Cytuj
  • 27 cze 2014
    marietta napisał/a:

    to co się ostatnio wyprawia w przedszkolu nr 6 to karygodne, brud ,kurz aż zalągła się wszawica , pan konserwator sprawdza dzieciom głowy, ciągnąc ich przy tym za włosy, gdyż przykleja taśme do włosów ,bardzo brzydko się do dzieci odnosi.Że pani dyrektor higienistki nie zatrudni do tego celu tylko pana który zajmuje się dbaniem wokół przedszkola??.Masakra. Po drugie dzieci są karmione jedną łyżką,widelcem.Syn opowiadał że panie karmia truskawkami jednym widelcem.Po trzecie porcje dla dzieci są bardzo małe gdyż cała obsluga przedszkola wraz z biurem jest żywiona,i dzieci w ten sposób są okradane , a przecież my rodzice za to płacimy dla naszych dzieci. jak tak dalej się będzie działo w tym przedszkolu to trzeba pomyśleć o zmianie przedszkola przecież tak się dziać nie może w tym wieku!!!!!!

    2 7 Cytuj
  • 28 cze 2014

    "to co się ostatnio wyprawia w przedszkolu nr 6 to karygodne, brud ,kurz aż zalągła się wszawica"

    Wszy zalęgają się w brudnej głowie a nie w kurzu

    6 3 Cytuj
  • ksena wojowicza 29 cze 2014

    chatka puchatka to nie przedszkole tylko punkt przedszkolny którego nie dotyczą obostrzenia i podległość kuratorium,

    5 1 Cytuj

Odpowiedz