Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 20 wrz 2011

    i sprawa jasna.... teraz widać kto pisze takie opinie o serwisach diesla mega mądrowaci klienci.
    To jest PORAŻKA!!!

    1 3 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    no właśnie kto się zbłaźnił??? w sumie to normalne diesla tankuje się benzyną hahahaha skończ pisać na tym forum bo robisz z siebie IDIOTE

    3 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Zasań to porażka. Trzymali mu auto 3 tygodnie i nie naprawili. Tacy to spece od tdi. Dodatkowo obili mi samochód i się do tego nie przyznali. NIE POLECAM!!!!

    4 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: stefan] Zasań to porażka. Trzymali mu auto 3 tygodnie i nie naprawili. Tacy to spece od tdi. Dodatkowo obili mi samochód i się do tego nie przyznali. NIE POLECAM!!!! [/quote]
    W takim razie mogłeś sobie sam naprawic w 2 dni. A z tego co wiem to maja tam monitoring to mogłes sobie poprosic o projekcje i sobie zobaczyc czy obili czy nie.

    2 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Ja mam dobre zdanie o serwisie w Zasaniu. Mój ojciec od kliku lat naprawia tam ciężarówki. Wtryski są sprawdzane na profesjonalnym sprzęcie ( EPS ). Z tego co się orientuję to ten serwis jest najlepiej wyposażony w powiecie myślenickim. Do tego serwisu przenieśliśmy się z Krakowa bo tam na serwisie wymieniali wszystko co popadło i ceny były kosmiczne.

    2 6 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Buhaha, a swoj prawde zna....

    1 2 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    [quote=gość: piotr32222] gość: stefan napisał/a: Zasań to porażka. Trzymali mu auto 3 tygodnie i nie naprawili. Tacy to spece od tdi. Dodatkowo obili mi samochód i się do tego nie przyznali. NIE POLECAM!!!!
    W takim razie mogłeś sobie sam naprawic w 2 dni. A z tego co wiem to maja tam monitoring to mogłes sobie poprosic o projekcje i sobie zobaczyc czy obili czy nie. [/quote]

    1 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Ja na przykład NIE POLECAM Darka mitany ( TAJSON) na bysinie to jest masakra dopiero nie naprawił mi auta i w dodatku skasował mnie na 700zł a w ogule jest cholernie drogi NIE POLECAM.

    4 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

    1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    ej hello!
    A co to W. ma wtyki na forum!!! Niech wszyscy wiedzą jaki z niego oszust! Nie potrafi się przyznać do tego co zepsuli jego praktykanci, któych tam jest jak mrówków!

    Jakoś postów na temat Diesel Zasań nie usuwacie! To może traktujcie wszystkich jednakowo.

    Nie ładnie moderatorzy!!!

    3 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Pan Jarek i Pan Jacek koło Spontiusza to rzetelni mechanicy byle takich więcej bo za chwilę ciężko będzie tam umówić sie na naprawę.

    6 1 Cytuj
  • 5 paź 2011

    Potwierdzam! Zresztą pisałem już wcześniej o nich. Mało kogo mogę polecić, ale ich mogę. Chłopaki wiedzą co robią. Wszystko z wyczuciem i rozsądkiem. Do tego poczucie humoru :-D

    1 2 Cytuj
  • 7 paź 2011

    [quote=monika85] Sama się przekonałam i Klient ma rację. Oddaliśmy im samochód i musieliśmy szybciutko naprawiać w innym miejscu. Mają zwyczajnie wyrobiona markę, na którą sobie jeszcze zapracowali lata temu i dlatego stoją tam samochody z całej małopolski. A z jakością usług nie idzie to w parze. [/quote]

    Po tym jak zwieźli auto na lawecie i wyczyścili bak to faktycznie mogłaś "szybciutko" odjechać:)

    1 Cytuj
  • 7 paź 2011

    @krzychu- Podpisuje się pod tym nie polecam Darka z Bysiny. BARDZO DROGI, więcej żąda niż autoryzowany serwis (ASO). A co najgorsze już nie jest taki dobry, przynajmniej jego pracownicy.

    3 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    w Trzebuni obok klubu piłkarskiego

    2 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    To prawda, Darek z Bysiny ma (przynajmniej w ostatnim czasie) kosmiczne ceny, nie kupowałem regenerowanego alternatora kiedy usłyszałem 900 zł

    2 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: klient Wierciaka] ej hello!
    A co to W. ma wtyki na forum!!! Niech wszyscy wiedzą jaki z niego oszust! Nie potrafi się przyznać do tego co zepsuli jego praktykanci, któych tam jest jak mrówków!

    Jakoś postów na temat Diesel Zasań nie usuwacie! To może traktujcie wszystkich jednakowo.

    Nie ładnie moderatorzy!!! [/quote]

    Klient Wierciaka, a Ty nie masz swojego nicu???? jak masz coś do powiedzenia to posługuj się własnym podpisem. a zanim zaczniesz kogoś oskarżać to zastanów się kim TY jesteś???
    NICZYM???!

    1 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Niczym to jest taki Warsztat, w którym coś spierniczą praktykanci, a potem nikt za to nie odpowiada!
    Dzwoniłem ile razy? Trzeba było oddać 60zł, albo odkupić blokady do kół (śruby), które zepsuliście pnaumatem.

    Warsztat - dno!!!! Szef...poniżej krytyki. Jakby chciał posłuchać swojego głosu, to proszę bardzo, nadal mam naranie w telefonie.

    1 3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    [quote=gość: Klient Wierciaka] Niczym to jest taki Warsztat, w którym coś spierniczą praktykanci, a potem nikt za to nie odpowiada!
    Dzwoniłem ile razy? Trzeba było oddać 60zł, albo odkupić blokady do kół (śruby), które zepsuliście pnaumatem.

    Warsztat - dno!!!! Szef...poniżej krytyki. Jakby chciał posłuchać swojego głosu, to proszę bardzo, nadal mam naranie w telefonie. [/quote]
    To co Cię spotkało ma miejsce w niejednym okolicznym warsztacie, przeważnie te warsztaty są do niczego i lepiej wiele rzeczy sprawdzić zrobić we własnym zakresie. Pogrzebią pogrzebią, skasują a sprawy nie załatwią - to klasyka tutaj i znam to z doświadczenia. Ciągle nie znalazłem w tej okolicy warsztatu którego bym był pewny że zrobią a nie tylko skasują. A na stanowisko w warsztacie w którym naprzód ceny za konkretną robotę nie powiedzą lepiej nie wjeżdżać. Najlepiej samemu przynajmniej zdiagnozować problem i zapytać: ile będzie za to? Jeśli człowiek nie wie co się dzieje będą doić kasę do upadłego. Nie ufam tutejszym serwisom, zwłaszcza Agrobud, Bosch Serwis Wołek, Bochenek, CyzGum - to akurat Ci do których ja zaufanie straciłem.

    4 1 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Ja żałuję, bo mieli mi to robić chłopaki od Jacka na przeciw Spontiusza, ale niestety nie mieli czasu. To było sprzęgło, zatem samemu nie chciało mi się za to zabierać. Skąd mogłem widzieć, że goście nie umią się obchodzić z zabezpieczeniami kół!?!?!, a na dodatek właściciel nie uczciwy!

    Jedyne miejsce w Mcach gdzie mam zaufanie to:
    - Jacek na przeciwko spontiusza
    - Hodurek na Górnym (wówczas jeszcze gościa nie znałem)

    4 Cytuj
  • 25 paź 2011

    jest znakomity Pan Szostak

    2 5 Cytuj
  • 2 lis 2011

    filtra cząstek stałych nie radzę wycinać. W tym roku we wakacje wróciłem z Austrii na lawecie. Polizei mi w rurę sondę zapodał i po ptokach. U nas jeszcze chyba tak nie sprawdzają z tego co wiem ale pewnie zaczną.

    Cytuj
  • 3 lis 2011

    Marcin i Paweł Obajtek z Zarabia są OK!!!

    1 4 Cytuj
  • 3 lis 2011

    [quote=gość: aad] filtra cząstek stałych nie radzę wycinać. W tym roku we wakacje wróciłem z Austrii na lawecie. Polizei mi w rurę sondę zapodał i po ptokach. U nas jeszcze chyba tak nie sprawdzają z tego co wiem ale pewnie zaczną. [/quote]

    Troche to nie na temat, ale chyba raczej katalizator wyciąłeś a nie DPFa. Że niby na ulic zmierzyli Ci ilość cząstek stałych w spalinach? Trochę dziwne, ale może w niemczech takie cuda. Albo może zaślepiłeł EGRa przy okazji i tlenki azotu poszły do góry.

    Cytuj
  • 23 lis 2011

    Polecam Pana Stanisława Balińskiego w osieczanach ...od myslenic to bardzo blisko a mechanik wspaniały...

    1 Cytuj

Odpowiedz