Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 31 sty 2012

    w trzemeśni za kościołem pod radlonki jak się wyjezdza chłopak tam robi ....bardzo dobry

    2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Ma tam jakiś szyld czy coś takiego ?

    1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    nie ale chłopak super wie co robi sam korzystałem bo w okolicy nie było a namiary sam dostałem polecam

    3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: ale] Ma tam jakiś szyld czy coś takiego ? [/quote]
    W okolicy Myślenic 90% tego typu "firm" nie ma szyldu ani nawet pieczątki. A nasz U.S. ma to w .... i woli gnębić firmy działające legalnie i płacące podatki.

    7 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    jak masz problem z U ,S to działaj legalnie jak to sam napisałeś a nie trzepiaj się innych ja nisze gdzie taki problem można załatwić a czy ma pieczątke idz sam zapytaj na pewno dostaniesz...,..

    1 9 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Racja urząd skarbowy powinien wziąść się za tą szarą strefe.

    8 3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    panie emerycie skoro pan nic nie zdziałał to przeczy to jedno drugiemu chce pan sie innymi wysłużyć

    1 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=gość: Urzędniknaemer] Racja urząd skarbowy powinien wziąść się za tą szarą strefe. [/quote]

    podobno toba interesuje się już CBA CBŚ .....itd , jak się zajmie tobą szara strefa to.........+

    1 9 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Panowie ze U.S. już wiecie gdzie macie szukać w trzemeśni za kościołem pod radlonki. Już dokładniejszego opisu chyba nie potrzeba.

    6 3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    mogę bardziej dokładnie nie ma problemu ...jak ten emeryt chce tylko jak zmieni psychiatre bo ten to go oszukuje

    1 7 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Mieszkam w bliskim sąsiedztwie takiego zakładu bez szyldu. Chałas po nocach niekiedy do 1:00, Stary olej w rowie przy drodze, Już o walorach estetycznych (Czyli kupa syfu nie wspomnę) Gdzie są ekolodzy i urzędy ?

    5 2 Cytuj
  • 1 lut 2012

    a gdzie najlepiej robia z gazem???? chodzi mi o w miare tanio a dobrze??? podobno na dolnym????

    2 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Chodzi o montaż czy naprawę?

    1 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=gość: Monika33] Mieszkam w bliskim sąsiedztwie takiego zakładu bez szyldu. Chałas po nocach niekiedy do 1:00, Stary olej w rowie przy drodze, Już o walorach estetycznych (Czyli kupa syfu nie wspomnę) Gdzie są ekolodzy i urzędy ? [/quote]
    Zajmują się gnębieniem firm zarejestrowanych i działających legalnie

    5 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Witam powie mi ktoś gdzie mogę w mc kupić dobry akumulator?? Miałem roczny aku i padł ...nie uznali gwarancjii.
    Chodzi mi o centre lub boscha 55-62Ah 480-550A

    3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Moll, Banner, Topla/TAB, Yuasa - ciężko dostać w Myślenicach, dwa ostatnie bywają na stanie sklepów, trzeba trochę pochodzić. Pełny test akumulatora powinni Ci zrobić przy zakupie żeby się kot w worku nie trafił, poczytaj co trzeba sprawdzić; musi być 'zdrowy'.

    3 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    tu była mowa o pilotach do samochodów a wy macie już sensacje a ty MONIKO jak masz taki problem to zgłoś do U,S.a nie rób problemów liczysz na to że ktoś cie w tym wyręczy umiesz tylko biadolić popatrz w koło siebie a nie patrz na innych ... żal weście sie do roboty a nie przed monitorem siedzcie i jak ktoś nie umie sobie poradzić ze znależieniem dobrego klienta to jego problem na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracować ....

    3 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    chodzi mi o naprawe..... obroty mam raz male i gasnie przy redukcji biegów i przy hamowaniu a raz duze....

    1 2 Cytuj
  • 2 lut 2012

    lpg? benzyna? ropa?

    1 1 Cytuj
  • 2 lut 2012

    [quote=gość: kaka123] chodzi mi o naprawe..... obroty mam raz male i gasnie przy redukcji biegów i przy hamowaniu a raz duze.... [/quote]
    Możliwych przyczyn jest wiele, takie ogólniki o których piszesz nic nie dadzą w internetowym doradzaniu, może trzeba będzie komputerowo zdiagnozować. Niektóre pytania bardziej pasują do tematu: "awarie"

    1 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    Z doświadczenia wiem, że duże stacje serwisowe w Myślenicach nie zdają egzaminu jeśli chodzi o konkretne rozwiązywanie problemów z samochodem. Sam polecam "przydomowych" mechaników, którzy podchodzą do każdego problemu indywidualnie.
    Na priv mogę podać numer do sprawdzonych i zaufanych mechaników.

    4 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=finezyjny_gosc] Z doświadczenia wiem, że duże stacje serwisowe w Myślenicach nie zdają egzaminu jeśli chodzi o konkretne rozwiązywanie problemów z samochodem. Sam polecam "przydomowych" mechaników, którzy podchodzą do każdego problemu indywidualnie.Na priv mogę podać numer do sprawdzonych i zaufanych mechaników. [/quote]
    matacenie i tylko mataczenie każdy jest dorosły i niech sam wybiera a niech głupot nie czyta

    2 3 Cytuj
  • 7 lut 2012

    finezyjny gościu nie mogę się doczekać kiedy taki przydomowy mechanik odda mi pieniądze za spalenie instalacji w samochodzie. Jak chcesz to na priva mogę dać tobie numer do niego może ty zdołasz go przekonać do zwrotu odszkodowania. I nie wciskaj ludziom kitu o super umiejętnościach i wiedzy mechaników, którzy w wieku 40 lat jeszcze dobrze polskiego się nie nauczyli a samochody chcą naprawiać. Nie wspominając jak się cenią te przydomowe mechaniki, nigdy więcej nie mam zamiaru płacić z ich niewiedze. Wybór jest kwestią gustu. Każdy uczy się na własnych błędach. Ja zaufałem takiemu mechanikowi i dobrze, że samochód nie spalił mi się całkowicie od zwarcia w instalacji. Jak chciałem aby przynajmniej poniósł koszty za nową instalację to od tamtej pory telefonu ode mnie nie odbiera.

    2 6 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    [quote=gość: Darek38] finezyjny gościu nie mogę się doczekać kiedy taki przydomowy mechanik odda mi pieniądze za spalenie instalacji w samochodzie. Jak chcesz to na priva mogę dać tobie numer do niego może ty zdołasz go przekonać do zwrotu odszkodowania. I nie wciskaj ludziom kitu o super umiejętnościach i wiedzy mechaników, którzy w wieku 40 lat jeszcze dobrze polskiego się nie nauczyli a samochody chcą naprawiać. Nie wspominając jak się cenią te przydomowe mechaniki, nigdy więcej nie mam zamiaru płacić z ich niewiedze. Wybór jest kwestią gustu. Każdy uczy się na własnych błędach. Ja zaufałem takiemu mechanikowi i dobrze, że samochód nie spalił mi się całkowicie od zwarcia w instalacji. Jak chciałem aby przynajmniej poniósł koszty za nową instalację to od tamtej pory telefonu ode mnie nie odbiera. [/quote]
    Jeden mechanik Cię zranił? A mi się wydaje, że akurat ktoś spod serwisów te posty daje. Raz dostawiłem samochód na wymianę klocków w serwisie gdzie jest myjnia. Zginęła mi zdobiona zapalniczka z samochodu, którą dostałem w prezencie. Niby wiele nie warta ale jednak ktoś mi coś ukradł. A jaką instalację ci spalił? Bo widzę, że nie wiesz o czym piszesz.

    1 5 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Nie, nie piszę spod serwisów jak to nazwałeś, tylko chcę uchronić innych przed takimi naprawami jaka mnie spotkała.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz