Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 8 lut 2012

    Noo myjnia jest na AGRO BUDZIE oszzzz dzieki ziomus

    3 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Oszukany, co dokładnie dzieje się temu silnikowi? Niedawno miałem remont silnika w aucie co prawda, ale może będę Ci w stanie jakoś pomóc? [/quote]

    Dziękuję za pomoc,ale jest znaczna róznica między remontem silnika w aucie i motorze.Tak jak napisałem wczesniej gość to partacz,który nie ma pojęcia o budowie i jakiejkolwiek naprawie nie mówiąc o remoncie!!!

    4 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Oszukany, mogę chociaż wskazać warsztaty które robią dobrze, ja też nie do końca szczęśliwie trafiłem. Albo kup nowy silnik i po kłopocie. Zależy co się dzieje, nie zawsze trzeba rozkręcać. To taki tylko piszę żebyś nie dał się naciągnąć znowu gdzie indziej. Pozdrówki

    2 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Dzięki kkt za zainteresowanie tematem.Trzeba o takich PARTACZACH pisać aby inni nie wpadli po uszy w długi jak Ty i ja!!!

    5 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    malamut, powinni przynajmniej zrobić szlif zaworów jeśli skrzywione nie były.

    3 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    ''TREKK'' nie powinni lecz powinien mister PARTACZ który ma warsztat naprzeciwko kerfura,zapewnial w 100% ze wymienil zawory na nowe i ze splanowal glowice.....lecz po wszystkim nie odbieral telefonów i mnie unikał....Szkoda chcialem mu strasznie podziękowac i oddac mu te stare zawory by sobie zrobil z nich pionki do szachów... malamut wspolczuje CI...mnie tez zawiodl owy PARTACZ gdyż w lipcu odebralem quada mial mi wymienic napęd i wachacze....po odebraniu pojechalem na bezdroza....wszystko fajnie do czasu.....wachacz byl pospawany jak sie okazalo i pekl w miejscu spawania...o napedzie nie wspominam....z napedu moglem zrobic zonie kolczyki i lancuszek.....

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: OSZUKANY] Tak to ten sam maciuś.
    A jestes innego zdania? [/quote]
    zawsze mozna go podac do sadu o odszkodowanie

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Byłem u znajomego adwokata.Powołanie biegłego na własny koszt,opłaty sądowe,należność adwokatowi i czas zakonczenia w naszych sądach ok 2/3lat.Nie warte świeczki zabawy w sprawiedliwość!!! PARTACZ powinien sie zajac skladaniem klocków lego gdyż o motorach nie ma pojecia podejrzewam ze nie wie ile to jest 2+2 !! Oddalam w jego rece moja slicznotke,mial mi wymienic klocki hamulcowe w cbr 600 bo wiecie ze dziewczyna nie ze wszystkim sobie poradzi tym bardziej w motorze....klocki mi wymienil ale nie odpowietrzyl hamulców! Szkoda ze nie jestem facetem bo bym mu odpowietrzyla mózg..

    5 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Czosnek, wymiana pierścieni tylko i wyłącznie w przypadku szlifowania gładzi cylindra. Upisując umowę zlecenie z wykonawcą mamy dobrą podstawę do dochodzenia roszczeń, myślę że szczegółowa faktura identyfikująca pojazd i naprawiany element też się przyda. Nierzadko dochodzi do 'umowy ustnej', oczywiście traci klient.

    4 3 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Ja ostatnio mam problem z silnikiem i mechanik doradził mi zakup nowego bez osprzętu, bo reszta jest OK, ale trochę za dużo sobie krzyczą za wyjęcie silnika - 700zł.
    Znalazłem innego mechanika który zrobi to za flaszkę. Co ciekawe mechanik ma na swojej stronie filmik pokazujący cały przebieg wyjmowania silnika i powiem wam że jestem w szoku bo zajmuje mu to 5 minut:
    http://www.youtube.com/watch?v=I31OZkeLP1M

    Cytuj
  • 2 mar 2012

    2.8 gti Dobre :) Znam takiego też robi za przysłowiową flaszkę :)

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    Witam mam taka sprawe potrzebuje ustawic gaz II generacja ... ile to moze kosztowac i gdzie najlepiej ?

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    Pomoze ktos?? zalezy mi na czasie

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    gdzie w myślenicach jest ktoś dobry od regeneracji turbiny? golf 4 tdi. i 2 pytanie potrzebuje wypolerowac alufelgi kogo możecie polecić?

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: ?????] gdzie w myślenicach jest ktoś dobry od regeneracji turbiny?[/quote]
    Byłbym dalece ostrożny co do tego typu robótek w Myślencach.

    1 2 Cytuj
  • 15 mar 2012

    czyli o turbine to nie ma co pytać! to uderze na Kraków! a polerka felg?

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    Polerowanie felg to może któryś z blacharzy?

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    Radzę zapukać bezpośrednio do zakładu, który regeneruje, choć i tu można spotkać się ze źle wykonaną usługą.

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    najlepiej zrobić samemu, wtedy będzie perfekcja

    3 Cytuj
  • 15 mar 2012

    a o tym gazie ktos odpowie ? bylem na agro budzie to termin na piatek, zalezy mi na czasie najlepiej zeby regulowali na poczekaniu

    2 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Agro osobiście omijam szerokim łukiem, dobra regulacja jest bardzo ważna, nie wiem komu w tej dziedzinie można w okolicy zaufać.

    2 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=trekk] Agro osobiście omijam szerokim łukiem, dobra regulacja jest bardzo ważna, nie wiem komu w tej dziedzinie można w okolicy zaufać. [/quote]

    Na agrobudzie maja jednego bardzo dobrego mechanika , nie mam pojęcia jak się gość nazywa, ja go z wyglądu kojarzę więc zawsze do niego podjeżdżam, on jedyny z tamtej szajki wie co robi i nie wymyśla cudów na kiju, tylko robi co ma robić.
    Krótka gadka i od razu widać , że się zna na rzeczy
    Kumpel który mi go polecił robił u niego motor i był mega zadowolony, też był po długich poszukiwaniach kogoś od motorów i w końcu szczęśliwie znalazł. To jest niby mechanik samochodowy , ale z pasją do motorów( sam ma chyba ze dwie maszyny ) więc do dwóch kółek jak znalazł.

    1 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    tylko że kasuje nie ten mechanik ale ktoś inny, to jakimi oni kwotami rzucają to jakieś nieporozumienie

    3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    poszukuje osoby która mi powie jak ma byc ustawiony wał korbowy do wałkuw rozrządu w kawasaki zxr 400 robiłem głowice i mi sie poprzestawiały znaki kture zrobiłem a nie moge znalez tego nigdzie jak to zrobic czekam na szybka odp i bez gadania jak sie nie znasz nie rub itp

    Cytuj

Odpowiedz