Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 6 sie 2010

    Do pastera: Jak nie działa to NAPRAWIĆ ! Jak działa i jest ci za gorąco to włączyć jak za zimno to wyłączyć.

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    Jest może w Myślenicach ktoś kto się zajmuje alarmami samochodowymi zamkami centralnymi ???

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2010

    Bardzo duży zakład w Zasani naprawiał mi turbinę. Po pół roku przestała pracować.
    Mam roczną gwarancję. Auto przestało trzy tygodnie w rzeczonym warsztacie, po czym powiedziano mi , że auto mogę sobie odebrać bo nie naprawią. Chcą zwrócić 2/3 naprawy. 1/3 to koszt oleju i filtra, którego nie chcą zwrócić.
    Reasumując odmówiono mi naprawy gwarancyjnej,
    Jak się zachować? Na razie zaparło mi dech z bezsilności.

    3 3 Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2010

    Cygnus nie zrewidujesz swojego zdania z kilku postów wcześniej?

    1 Cytuj
  • 9 sie 2010

    W zasadzie nie, a dlaczego? Nadal uważam że facet zna się na rzeczy.
    Kwestia Twojej gwarancji w moim przekonaniu i stanie wiedzy wygląda tak, olej i filtr można traktować jako materiały eksploatacyjne, które najczęściej nie podlegają gwarancji. Warunki które Ci zaproponowali uważam za akceptowalne.

    3 Cytuj
  • 9 sie 2010

    [quote]Jest może w Myślenicach ktoś kto się zajmuje alarmami samochodowymi zamkami centralnymi ???[/quote]
    Czyzby chłopcy nie było żadnego speca w Myślenicach ????

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Auto Dom Serwis, czy jakoś tak.

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    duży zakład na Zasanii?
    koszt ewentualnego dochodzenia roszczenia to tylko i wyłącznie zawiadomienie o przestępstwie, co w komendzie w Myślenicach wyśmieją, pozostaje prywatny akt oskarżenia, co po drodze będzie m.in. opierało się na opinii biegłego( kilka tysięcy) który raczej wątpliwe, że podważy znajomych z fachu.
    Odradzaj i rób negatywną opinię, to ci pozostaje a rękojmia powinna zostać uznana w całości

    2 Cytuj
  • 12 sie 2010

    Raz naprawiałem samochód w zasani i nigdy więcej.

    5 Cytuj
  • 13 sie 2010

    Kiedy jeszcze lata temu jeździłem dieslem, robił mi wtryski coś z pompa i ogólna obsługa. Zrobione było doskonale, samochód pięknie palił nawet na dużych mrozach, nie kopcił i miał moc. Widać z tego co czytam, że miałem szczęście.

    Chwała Bogu teraz uznaje tylko benzyne, chociaż diesle też mam na utrzymaniu.

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    Na Zasani są koło siebie dwa zakłady. Sprecyzujcie czy o tym samym mówicie. Pierwszy w sumie świeży, tego nie znam. Drugi od lat prowadzony przez Wieśka, ma wiadomą renomę. Wiesiek to mega fachowiec. Swojego czasu , aż się zapętlił w tej fachowości, gonił od auta do auta a pielgrzymki nie nadążały za nim. Stracił wtedy bardzo dużo przez organizację ale nadal był jedyny który ogarniał wtedy najnowszą technologię diesla. Równie dobry fachowiec był dopiero w Ropie za Limanową. Obecnie Wiesiek pozmieniał system pracy, rozbudował się i ponownie warto do niego jechać. Ale mimo wszystko -moim zdaniem- lepiej za technologią PD nadąża Darek Mitana z Górnego Przedmieścia.

    4 Cytuj
  • 13 sie 2010

    [quote]Jest może w Myślenicach ktoś kto się zajmuje alarmami samochodowymi zamkami centralnymi ???[/quote]

    Ja montowałem dwa alarmy moimi aucie na Aldzie. Są naprawdę godni polecenia.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 sie 2010

    To jeśli ja miałbym coś do powiedzenia to wybierzcie Darka /nie znam/
    Sława Wieśka to łabędzi śpiew!
    www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5wkTMvCxJwA&ei=pTFlTM6rHuiL4gbGh7XKCg&usg=AFQjCNHxoHkWaTOnGq55FmgZP7QkhSnRRw&sig2=jBPY-9GwM-jLhi8YH9MYxQ" target="_blank" rel="nofollow">http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CDgQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5wkTMvCxJwA&ei=pTFlTM6rHuiL4gbGh7XKCg&usg=AFQjCNHxoHkWaTOnGq55FmgZP7QkhSnRRw&sig2=jBPY-9GwM-jLhi8YH9MYxQ>

    2 4 Cytuj
  • 17 sie 2010

    ma rację jeden i drugi dobry mechanik powinien łączyć upór pasjnata z solidnością rzemieslika- niestety trudno o takich

    Cytuj
  • 17 sie 2010

    Przyłączam się do wcześniejszych wypowiedzi na temat pana Nalepy z Zarabia. Robota terminowa, ceny zupełnie normalne, wystawia rachunek, od dwóch lat tam robię z autem i nie narzekałem jeszcze. Na Agrobudzie niestety się srogo przejechałem - wymiana wydechu, klocków hamulcowych. Mają swoje zalety, jak ktoś wspomniał wcześniej - wszystko na miejscu. Niestety niektórzy mechanicy przychodzą tam chyba dla jaj a nie do pracy. Jeden z mechaników w Myślenicach podczas wymiany drążków kierownicy zdołał pozbawić auto blokady kierownicy :D to jest dopiero mistrzostwo :)

    Cytuj
  • 17 sie 2010

    [quote=cygnus]Auto Dom Serwis, czy jakoś tak. [/quote]

    Niestety nie robią już z alarmami samochodowymi, szukam nadal i czekam na namiary na kogoś

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Ja Ci polecam 2 raz Alde na dolnym przedmiesciu. Montowali mi alarmy w aucie i w domu.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    [quote]Ja Ci polecam 2 raz Alde na dolnym przedmiesciu. Montowali mi alarmy w aucie i w domu.[/quote]

    Z tego co wiem to nie robią już z samochodami

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    Jestem po "przejściach" z DIESEL-SERWIS Łabędź-Stramm z Zasani. Tam zapomnieli jak naprawia się diesle, tam nie ma grosza szacunku dla klienta. Telefon od rana piszczy faksem, świeto jak ktoś odbierze i ten ktoś nie ma pojęcia co dzieje sie z autem, odsyła na rozmowę do mechanika, a ten do szefa i tak wkoło Wojtek.
    NIE ZAPOMNIELI JAK WYCIĄGAĆ ŁAPY PO FORSĘ, JAK UNIKAĆ NAPRAW WŁASNEJ GWARANCJI, JAK WMAWIAĆ KLIENTOWI, ZE AUTO SAM ZEPSUŁ NIE UMIEJĄC JEŹDZIĆ.
    Jesli miałbys kiedys problem z dieslem nigdy, przenigdy na Zasań. Nigdy!!!

    6 Cytuj
  • adzygmunt 24 sie 2010

    Skłaniam się do zdania poprzednika, może mniej na temat fachowości, więcej do obsługi klienta. Tak czy inaczej, ten zakład omijajcie szerokim łukiem!!!

    5 Cytuj
  • 28 sie 2010

    Witam ja polecam Pana Kazia Nalepę. To jest solidny mechanik, ja naprawiam u niego samochód i jestem zadowolony. Ceny ma bardzo przystępne terminy nie długie. Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Ja polecam Auto Serwis u Krzysztofa Horabika na Dolnym Przedmieściu. Dobry elektryk samochodowy. Montuje również alarmy.

    4 1 Cytuj
  • Kamil Szymoniak 3 wrz 2010

    "DIESEL-SERWIS Łabędź-Stramm z Zasani"

    Dokładnie teraz to jest porażka.

    Od pewnego czasu nie wiedzą co jest do czego ;)

    8 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    "DIESEL-SERWIS Łabędź-Stramm z Zasani"
    Maluczkich traktuje jak gówniarzy. Żadnej solidności i odpowiedzialności za wykonaną pracę. Nie wypełnia zobowiązań gwarancyjny własnego zakładu.
    Zero odpowiedzialności za słowo.

    8 Cytuj
  • 23 paź 2010

    właśnie czytam opinie na temat zakładu Diesel-Serwis Łabędź-Strama i nie wiem co powiedzieć. Wczoraj zostawiłam tam swój samochód AUDI A4 i nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o informacje!!!

    4 Cytuj

Odpowiedz