Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 23 paź 2010

    Constans ! Gorąco polecam Diesel-Serwis Zasań.Uleczyli moje Bmw,które odmawiało posłuszeństwa przez około 4 miesiące.Zjeździłem prawie cała Małopolske,każdy rozkładał ręce.Problem tkwił w braku mocy.Trafiłem tam z polecenia kolegi pasjonata 330cd.Cała operacja trwała możne 4-5h. Technologie Common-rail i TDI maja w małym palcu.Polecam rzetelna obsługa i najlepsi fachowcy.

    9 13 Cytuj
  • 24 paź 2010

    [quote=CONSTANS]właśnie czytam opinie na temat zakładu Diesel-Serwis Łabędź-Strama i nie wiem co powiedzieć. Wczoraj zostawiłam tam swój samochód AUDI A4 i nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o informacje!!![/quote]spokojnie, nie jest z nimi znów aż tak źle, Audi ciężko zepsuć :-)

    5 Cytuj
  • 24 paź 2010

    Nie jest z nimi tak źle? Ale pocieszenie, już wolę tą drugą wersję, że AUDI ciężko zepsuć :)
    Mam nadzieję, że mój samochód będzie równie dobrze naprawiony tak jak BMW.

    2 Cytuj
  • 24 paź 2010

    aaaaa to wersję zawsze możesz wybrać :-D generalnie reeelax, nie nakręcaj się niepotrzebnie (pozytywne myślenie :-D ) zanim auta nie zrobili. A co mu było, że tam wylądował? Opisz objawy i najlepiej oznaczenie silnika.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    AUDI A4 2006r 2.0 TDI objawy: brak mocy i w sumie za mną nic nie widać bo zostawia taką smugę dymu, że nawet halogeny nie pomogą :)ok może masz rację, poczekam na wynik końcowy.

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    [quote=CONSTANS]AUDI A4 2006r 2.0 TDI objawy: brak mocy i w sumie za mną nic nie widać bo zostawia taką smugę dymu, że nawet halogeny nie pomogą :)ok może masz rację, poczekam na wynik końcowy. [/quote] teoretycznie to już poprawiona wadliwa głowica od VW ale bez oznaczenia nie ma pewności, "Stefan Batory" z tyłu sugeruje sporą dziurkę w dolocie. Napisz po naprawie czy dali radę. Przy odbiorze auta musisz w 100% być zadowolona(y) z efektu. Nie spiesz się, potestuj po Zasani zanim odjedziesz.

    1 Cytuj
  • 25 paź 2010

    SUPER! po prostu już nie mam pytań jeżeli chodzi o ten samochód.
    ok dam znać po naprawie:)

    Cytuj
  • 25 paź 2010

    [quote=CONSTANS]SUPER! po prostu już nie mam pytań jeżeli chodzi o ten samochód.
    ok dam znać po naprawie:)[/quote] dlaczego tak pesymistycznie? Takie ptaki wybiera? Na pytania jest czas ale przed zakupem, niestety grupa VW zaliczyła w ostatniej pięciolatce kilka dużych wpadek w swoich koństrukcjach. Trzeba szukać odpowiedniego modelu z odpowiednim silnikiem wtedy jest dobrze.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Fachowa odpowiedź:) Bardzo dziękuję za pomoc i informacje.

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    dawaj Constans co z tym Fałwejem ? Nadal u Wieśka ? Przed czy po diagnozie?

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    teraz mogę wyrazić własną opinię na temat zakładu diesel-serwis w zasaniu. Po wstępnej weryfikacji stwierdzono uszkodzenie dwóch pompowtrysków. Zostały one zregenerowane. I moje AUDI zostało uleczone:)
    Nie wiedziałam, że ten samochód ma taką moc! Sprawdziłam to dopiero na zakopiance, bo po zasaniu to nie da się jeździć.

    Bardzo duży ruch jest w tym serwisie. Długo jest już jest ten gość na rynku? Bo po drodze jak pytałam o Łabędzia to go znają.
    Może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje regeneracja dwóch pompowtrysków??? Bo chciała bym porównać cenę.

    Z samochodem robił mi szef(nie pamiętam imienia) i taki młody chłopak chyba adam. Ale widzę, że znają się na rzeczy.... SUPER!!!

    3 5 Cytuj
  • 7 lis 2010

    Dlaczego ostatnich kilka postów wygląda mi na autoreklamę?
    Styl pisania szefowej....

    4 7 Cytuj
  • 7 lis 2010

    [quote=CONSTANS]Bardzo duży ruch jest w tym serwisie. Długo jest już jest ten gość na rynku? Bo po drodze jak pytałam o Łabędzia to go znają.
    Może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje regeneracja dwóch pompowtrysków??? Bo chciała bym porównać cenę.[/quote]
    Wiesiek na rynku jest już 500lat albo dłużej. Zaczynał w dobie starych grawitacyjnych diesli. Dobrze, że rozbudował zakład bo kiedyś pielgrzymki za nim chodziły jak w Częstochowie (tracił na terminowości, słowności, obsłudze klienta itp). Sam w sobie jest szpecem jakich mało, młody się dopiero uczy ale za takiego nauczyciela niejeden był dał wszystko.
    Po co porównujesz ceny robocizny? Masz zrobione, jesteś zadowolona, po co chcesz się dowiedzieć, że można taniej ale byle jak. Teraz lej dobre paliwo i proponuje częściej wymieniać filtr paliwa.

    2 Cytuj
  • 9 lis 2010

    odnośnie paliwa to mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym olejem mixolem?? Polecali mi przez kilka tankowań wlewać do paliwa.

    Niestety terminowość i pielgrzymki nadal istnieją....

    2 Cytuj
  • 9 lis 2010

    witam
    orientuje sie ktos gdzie w myslenicach mozna zregenerowac turbo?
    i jaki to koszt?

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    [quote]witam
    orientuje sie ktos gdzie w myslenicach mozna zregenerowac turbo?
    i jaki to koszt?[/quote]z okolicy ream-poland ponoć ogarnia choć ja osobiście nie miałem kontaktu. Generalnie wszyscy którzy dadzą Ci grubszą gwarancję na piśmie mogą być godni polecenia.

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    [quote=CONSTANS]odnośnie paliwa to mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym olejem mixolem?? Polecali mi przez kilka tankowań wlewać do paliwa.

    Niestety terminowość i pielgrzymki nadal istnieją.... [/quote]
    kto Ci polecał lać mixola do PD? To stara szkoła dotycząca pomp rotacyjnych i wtrysków jak strzykawki lekarskie a nawet w tych przypadkach lejąc dobre paliwo żadnego mixola nie potrzeba. Mixol potrafił zakoksić nawet starej budowy końcówki wtryskiwaczy, dla pompowtrysków są śmiercią podobnie jak woda w paliwie. Lej dobre-markowe paliwo, ewentualnie depresatora w zimie nic poza tym.

    1 Cytuj
  • 10 lis 2010

    W okręgowej stacji kontroli pojazdów w Krakowie. Chłopcy, którzy sprawdzali mój samochód tak powiedzieli.

    Dziękuję:) za informacje.

    1 Cytuj
  • 10 lis 2010

    hmmm faktycznie chłopcy ... jak u szewca. Ile takimi bzdurami mogą dziadostwa narobić to już wiesz.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Diesel Zasan:-) Spoko chlopaki, trzeba tylko pamietac o kilku zasadach:
    - zabieramy radio i gadzety z soba;-)
    - zapisujemy stan paliwa ;-))
    - zapisujemy stan licznika kilometrow;-)))
    - dajemy na msze (w Trzemesni blisko) aby auto wrocilo cale i zdrowe:-D
    Jezeli chodzi o silnik to Pan Wiesiek napewno pomoze.

    2 7 Cytuj
  • adzygmunt 13 lis 2010

    Nie jestem zadowolony z trybu naprawiania mojego auta. Dałem temu wyraz.
    Ale nie mogę zgodzić się z postem j/w.
    Nic takiego się nie stało mimo że auto było tam prawie półtora miesiąca.

    3 Cytuj
  • 14 lis 2010

    A czy ja napisalem, ze musi Cie to spotkac?
    Zeby nie bylo, ja tak zawsze robie jak oddaje auto do serwisu...;-)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 lis 2010

    To nie zapomnij wziąć wszystko w cudzysłów.Łatwiej o zrozumienie.
    A brnąc dalej w tok Twojego rozumowania: naznacz wszystkie części niezmywalną farbą!

    1 Cytuj
  • 14 lis 2010

    "...a może jednak dobrze rozumiesz?" Pamiętaj, to jest forum publiczne, nie konfesjonał.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 lis 2010

    "Sofistyka etot" I. Kwiatkowska w kabarecie "Starszych Panów".

    Cytuj

Odpowiedz