Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 29 lis 2009

    Szukam dobrego lakiernika w Myślenicach do malowania jednego elementu oraz przepolerowania autka. Polecicie kogoś ?

    1 Cytuj
  • 14 gru 2009

    ja polecam NORBERTA SAWICKIEGO i tyle

    2 Cytuj
  • 15 gru 2009

    A co z Agrobudem? Nikt nic nie wie?

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Szukam dobrego speca w okolicach Myślenic co wyczyści turbosprężarke (zapieczone kierownice)

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Mechanik w myślenicach...kiepska sprawa przynajmniej dwa razy każdy z nich był u Darka w warsztacie na Bysinie . Jest chybna jdnym z najlepszych fachowców w obrebie powiatu wiem bo mąż tam pracuje i na codzień musze słuchać co tam sie dzieje i jakie samochody robią;) Nie ukrywam że sie ceni ale przynajmniej jest to zrobione pożądnie ponoć ;p

    1 5 Cytuj
  • 12 lut 2010

    [quote]Szukam dobrego speca w okolicach Myślenic co wyczyści turbosprężarke (zapieczone kierownice)[/quote]w sułkowicach ktoś za chyba 3 lub 4 stówki czyścił. Nie wiem jak, nie widziałem. Ponoć OK. Dawaj na priv.

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    [quote=anel1902]Mechanik w myślenicach...kiepska sprawa przynajmniej dwa razy każdy z nich był u Darka w warsztacie na Bysinie . Jest chybna jdnym z najlepszych fachowców w obrebie powiatu wiem bo mąż tam pracuje i na codzień musze słuchać co tam sie dzieje i jakie samochody robią;) Nie ukrywam że sie ceni ale przynajmniej jest to zrobione pożądnie ponoć ;p[/quote]
    Potwierdzam, Darek Mitana (bodajże) ma dobre recenzje. Anel1902 a to słowo "pożądnie" to pochodzi od pożądać ? Bo mnie zmyliło.

    5 Cytuj
  • 12 lut 2010

    hih no tak miało prawo cie zmylić Vivaldi nie pierwszy i nie ostatni mój byk ;) ale na szkołe podstawową dla mnie już za pózno poprostu nie zwracaj na to uwagi w moich wypowiedziach :D
    Wracając do Darka Mitany to powiem tylko tyle że mechanika jest jego pasją...potrafi do 4 rano siedzieć nad wadą z którą nie radzą sobie inne warsztaty i naprawić to, za to go podziwiam ;)

    1 5 Cytuj
  • 13 lut 2010

    nie pamiętam dobrze ale naście lat temu byłem u niego w niedziele, bo się wydech urwał a wyjazd pilny. Nie dość , że wstał od stołu imieninowego to chciał wziąć normalną stawkę. Dostał drugie tyle i jedni mogą uważać to za głupotę (przepłacić na życzenie) a dla mnie to oznaka szacunku dla takich ludzi. Wiedza połączona z pasją rokuje sukces lokalny i nie tylko. Oby więcej takich fachowców.

    4 3 Cytuj
  • 13 lut 2010

    Żeby być dobrym mechanikiem to chyba trzeba być pasjonatem. Jak sobie pomyślę że miał bym włazić pod samochód z ktorego kapie woda i śnieg, babrać się w smarach, ubić łapy kluczami, to aż mi skóra cierpnie.

    1 Cytuj
  • 19 lip 2010

    [quote]Szukam dobrego speca w okolicach Myślenic co wyczyści turbosprężarke (zapieczone kierownice)[/quote]

    na łokietka jest bardzo dobry mechanik edek piatek mi czyscił turbinke i chodzi juz dwa lata bez zastrzezen wzioł mi wtedy 350zł

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lip 2010

    Zasań Łabędź b.duży zakład.

    1 6 Cytuj
  • 19 lip 2010

    I temat diesla ma w małym palcu....

    5 Cytuj
  • 19 lip 2010

    Tak w oderwaniu od wszystkich mechaników o których tutaj piszecie, to czy któryś daje gwarancje na swoją robote, czy wystawiają paragon/fakture na podstawie której można w razie czego egzekwować roszczenia gwarancyjne.
    Załóżmy że robimy rozrząd, który się wysypał po np. 2000km, co wtedy.

    1 Cytuj
  • 20 lip 2010

    Wtedy taki mechanik wszystkiemu zaprzecza. Raz się przejachałem na takich naprawach u pseudo mechaników. Nie dość, że końcowa cena była o wiele wyższa niż jakbym takiej samej naprawy dokonał w renomowanym serwisie to jeszcze spartolił i musiałem ponownie płacić.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2010

    Jestem w sytuacji j/w. Zobaczę co firma, w której gwarancyjnie naprawiam auto zrobi. Dam znać!!!

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Nie chcę być źle zrozumiany, ale jeżeli mechanik świadczy usługi , to chyba powinno się to odbywać w cywilzowany i uczciwy sposób.
    Płace za usługę to dostaje jakies potwierdzenie wykonania tej usługi, a przeciez wszystko odbywa się na gębe i nawet jak robimy u znajomego, to przy reklamacji wyprze się , bo kieszeń boli.

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    adzygmunt twoja sytuacja nie jest odosobniona. Były (są) na rynku pewny rzut pasków (pewnej firmy) który zrywał się nawet po kilkuset kilometrach. Dobry mechanik a przede wszystkim sklep w którym się zaopatruje i dalej sieć dystrybucji pozytywnie załatwi temat. Ja osobiście nie miałem takiej nieprzyjemności jednak znam co najmniej 3-4 osoby które złożyły protokoły reklamacyjne w sklepie, do tego paragon + oświadczenie mechanika (z pieczęcią+wycena roboczogodzin), że wykonano zgodnie ze sztuką i odzyskano wycenę (części + naprawa głowicy + zaworów). O ile pamiętam coś między 2 a 3 tyś zł.
    Ponoć teraz zakłada się tylko paski Contiego.
    P.S. W przypadku pytań mogę postarać się o bezpośredni kontakt z kimś kto przerabiał taką interwencję.

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    Piszesz mechanika z pieczęcią, a co jeżeli ów mechanik działa całkiem na czarno. Pozostaje kombinować pieczątke i wycene z serwisu.

    1 Cytuj
  • 20 lip 2010

    Najlepszy jest moj ojciec

    7 Cytuj
  • 20 lip 2010

    dokładnie jak piszesz cygnus, tylko znajdź takiego co się podstawi ;)

    1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Szukam speca od centralnego zamku i alarmów w Myślenicach, kogo możecie polecić ???

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    ja polecam pana łukasza z sienkiewicza nie zdziera z ludzi i nie wymienia czesci.pozdro

    2 Cytuj
  • 5 sie 2010

    a pro doradzcie co zrobić z klimą w zafirze?

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Korzystałem z Agrobudu kilkakrotnie,
    podobało mi się to, że wszystko na miejscu, full service jak to mówią. Tak Panowie, zwłaszcza synowie prezesa potrafią zadbać o klienta, przy dwóch/ trzech pierwszych wizytach. Wszystko było dobrze robione, dopóki nie zaczęli partolić podstawowych rzeczy (wymiana uszczelek, błędne diagnozy, nie dokręcone śruby) do tego astronomiczne kwoty za części ( które sami w sklepie o wiele taniej dostaniecie).
    Reasumując, jak was nie znają i macie coś konkretnego w aucie, to polecam, ale na dłuższą metę ostrzegam. Moja zeszłoroczna i ostatnia wizyta kosztowała mnie -500 zł za zniszczony dekiel.
    Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz