Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 27 cze 2012

    lata chyba nie będzie

    2 3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Gdzie naprawić klimę,usterka elektryczna.Czy polecacie jakiegoś elektryka?

    2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    W myślenicach nie znam dobrego mechanika.

    W Krakowie klimę zrobiłbym tutaj:
    Są tani i nie naciągają. Tylko nie wiem ,czy robią też elektronikę.

    5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Marko piszesz o serwisie klimy tutaj ale tutaj to gdzie? nie ma żadnego linku... a mam klimę do serwisu.

    A co do regeneracji wtryskiwaczy to focusie 1.8TDCI znajomego padły właśnie wtryskiwacze i mimo różnych opinii o DISPOL z Myślenic będę oddawał je dziś lub jutro właśnie do regeneracji na Dąbrowskiego... zdam relację co i jak... do Zasania dodzwonić się nie mogę a opinie tez maja różne

    1 2 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Właśnie większość zajmuje się napełnianiem ,odgrzybianiem itp bo tu są szybkie pieniądze natomiast jeżeli chodzi o naprawę gdy szwankuje elektronika to trudniej znaleźć fachowca.

    1 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Sorki, ja robiłem w AllHappy:

    Właściciel jest dosyć...osobliwy:-), ale jak ktoś chociaż trochę zna temat, to od razu zauważy, że koleś zna się na rzeczy i nie ściemnia. Natomiast nie wiem jak głęboko wnikają w tematy elektroniczne.

    1 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    gdzie polecacie ustawic zbieżność w mondeo?

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    na drążkach kierowniczych .......głupie pytanie i głupia odpowiedź ;)

    3 4 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: luck] gdzie polecacie ustawic zbieżność w mondeo? [/quote]
    a może w myślenicach ;)

    2 3 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=Vivaldi] na drążkach kierowniczych .......głupie pytanie i głupia odpowiedź ;) [/quote]

    [quote=k--2] gość: luck napisał/a: gdzie polecacie ustawic zbieżność w mondeo?
    a może w myślenicach ;) [/quote]

    Proponuje przeczytać jaki jest temat wątku:)

    3 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Ostrzegam mechanik w Sieprawiu ( łysa góra ) totalna fuszerka nie dokreca srubek a w dodatku jak sobie nieradzi z naprawa SILNIKA DOLEWA DOKTORKA wiecie co to ....to srodek który daje silnikowi kopa na niecały rok i potem KAPUT SILNIK DO WYWALENIA .Doktorka kupi za 20 zł a uda że koszt naprawy silnika to1700.Umie zarobic!!!

    5 Cytuj
  • 22 sie 2012

    po przeczytaniu tego forum widzę, że w myślenicach i okolicy nie ma dobrego mechanika :( smutne to, ale widocznie tak już musi pozostać, naprawię sam ;)

    3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Mam pytanko znacie jakiś zakład mechaniczny lub mechanika, który naprawia zaerwane gwinty za pomocą sprężynek HeliCoil?

    Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=Vivaldi] gość: trek napisał/a: Masz świadomość, rozumiem, że jest ryzyko. Jeśli tak to w firmie specjalizującej się w spawaniu aluminium, z gwarancją na wykonanie. Nie wiadomo mi o kimś takim w naszym mieście, gro można znaleźć w przyzwoitej odległości. Najbezpieczniej kupić z pewnego źródła używaną w przyzwoitej kwocie.
    najbliżej Świątniki Górne [/quote]
    i tu akurat się mylisz waldku, jest gość w myślenicach który na spawanie aluminium i nie tylko ma wszelkie certyfikaty z gliwic, wszystkie myślenickie warsztaty i okoliczne spawają aluminium u niego, potrafi też pospawać np. rurki od klimy a to już naprawdę górna półka, nazwiska nie podam, zainteresowani wiedza któż to.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    trek to też Waldek? :-)
    ....bo się pogubiłem

    1 2 Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=Vivaldi] trek to też Waldek? :-)
    ....bo się pogubiłem [/quote]
    tego nie wiem, cytowałem Twoje zdanie dotyczące świątnik

    Cytuj
  • 25 sie 2012

    moje ? a nie treka? :-) Cóś Cię zapętliło delikatnie ale spoko

    Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=Vivaldi] moje ? a nie treka? :-) Cóś Cię zapętliło delikatnie ale spoko [/quote]
    qurde, kto napisał "najbliżej świątniki górne ?(14.06.2012, 21:18) na co logicznie, wg mnie, odpisałem, że można i w myślenicach jak się poszuka, ale też spoko

    Cytuj
  • 25 sie 2012

    aaaa chodziło o sam dopisek , to ok spoko, gość rzeczywiście ogarnia, nawet miałem spawaną u niego rurkę od wspomy we fi(u)acie , żesz wymyślili makarony rurke w alu akurat grubości folii do kanapek co to się od obejmy wyciera :-)

    Cytuj
  • 14 lis 2012

    Elektromechanik samochodowy potrzebny pilnie- problemy z tempomatem błąd P-0566. Prosze o kontakt na priv- żeby nie było że reklama:-)

    Cytuj
  • 24 sty 2013

    Witam,

    czy ktoś może słyszał o elektroniku samochodowym w Jaworniku, Przemek...... ogólnie zajmuje się sprawami elektronik, immobilisery itp...
    Z góry dzięki i pozdr.

    2 2 Cytuj
  • 24 sty 2013

    tobił mi pastylkę do immo jak dorabiałem kluczyk. Drobna robota więc w grubszych nie moge się wypowiedzieć.Generalnie do polecenia, robi dobre i poukładane wrażenie, nie szuka a widać , że wie gdzie ręce włożyć.

    2 2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    gdzie w myślenicach lub okolicy znajdę częsci blacharskie typu drzwi maski zderzaki?

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    zależy do czego, najwięcej chyba w Demont Głogoczów ale najefektywniej raczej allegro z selekcją na Małopolskę ;)

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    astra G

    1 Cytuj

Odpowiedz