Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 9 lip 2012

    Dla Pań zainteresowanych przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs - wykonuję to metodą, ktróą kilkakrotnie wcześniej wspomniano czyli 1:1 na produktach głównie SL, dojeżdżam również do klientek :)

    4 6 Cytuj
  • 11 lip 2012

    eye.s jaka jest cena takiego zagęszczania oraz czy mogę uzyskać gwarancję że rzęsy utrzymają się minimum 2 tyg, wyjeżdżam na 15 dni na wczasy i nie chciałabym przykrej niespodzianki,
    szukam kosmetyczki do której będę wracać, bo jak narazie kilkukrotnie się zraziłam i omijam te panie szerokim łukiem czy któraś z was robiła przedłużanie i zagęszczanie rzęs w salonie studio 24, oferują cenę 250 zł i trwałość do 3 miesięcy

    3 2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    gdzie robia najlepsza regulacje brwii?

    1 2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Czy w Myślenicach robi ktoś depilacje laserową.? Z góry dziękuje.

    4 2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    do eye.s gdzie masz swoj salon? jaka cena? i ile czasu się utrzymują?

    3 1 Cytuj
  • 22 lip 2012

    Ja polecam p.Anie kolo placu targowego .Świetnie robie paznokcie ,jest rowniez bardzo mila

    2 4 Cytuj
  • 23 lip 2012

    A ja jako świeżo upieczona mama mam takie pytanie: Czy jest jakaś godna polecenia pani kosmetyczka, która dojezdza do klienta do domu?

    Cytuj
  • 27 lip 2012

    Pani Karolina z k-cosmetic. Polecam, przyjezdza na telefon.

    4 Cytuj
  • 28 lip 2012

    Bardzo dziękuję:)

    Cytuj
  • 1 sie 2012

    ja mam pytanie czy słyszałyście o sprzedaży w Myślenicach kosmetyków
    Guerlain - Abeille Royale Krem serum młodości ?

    koleżanka twierdzi ze jest możliwość zakupu tego super kremu od jakiejś Pani która pracuje w fabryce i przywozi go z zza granicy

    ma ten krem w takiej tubeczce i dala niecałe 90 zł

    efekt jest niesamowity... też chciałabym kupić

    jak cos wiecie dajcie prosz znac

    3 Cytuj
  • 1 sie 2012

    czesc
    tak słyszałam ale ponoc tylko wysyłkowo to mozna dostac babka ma duzo z guerlain kosmetykow

    1 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Ja ostatnio byłam u Lisa na górze zrobić żele a wyszłam z super hybrydami i szczerze to chyba zrezygnuję z żeli na dobre!! Elastyczne, cienkie jak naturalne i niełamliwe wkońcu ;]
    Jutro idę tam na kawitację i już się doczekać nie mogę ;D

    1 1 Cytuj
  • 9 sie 2012

    Witam. Kto sie orientuje gdzie pracuje Klaudia Pulchny?

    2 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    [quote=gość: spoko] gdzie robia najlepsza regulacje brwii? [/quote]
    w stacji diagnostycznej

    3 Cytuj
  • 9 sie 2012

    [quote=gość: myslenice234] Witam. Kto sie orientuje gdzie pracuje Klaudia Pulchny? [/quote]
    Klaudia pracuje na osiedlu za stara mleczarnia u pani Klemensiewicz

    1 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    koło inesu?

    1 Cytuj
  • 14 sie 2012

    tak nad pizzerią

    1 1 Cytuj
  • 15 sie 2012

    Witam którą kosmetyczke polecacie do zabiegu Mikrodermabrazji???

    1 Cytuj
  • 15 sie 2012

    Renate Dutkiewicz :)

    1 7 Cytuj
  • 15 sie 2012

    A mozna jakies namiary do tej pani dostać?

    1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Czy ktoś może robił makijaż i fryzurę w studio24? Jaki efekt?

    2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    ja tylko robiłam kolor, więc nic nie wiem o makijażu, ale farbowanie zadowalające.

    2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    a gdzie dobry IPL?? Mikrodermabrazja tylko u Pani Kasi na krytym basenie. Super profesjonalna!! Włascicielka ponoć robi świetne paznokcie i makijaże...Aaa tez robia ponoć ten japoński...ktoś pytał...

    1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    szukam namiarow na p. Agate kosmetyczke z myslenic, dojezdza do domu, niestety numer mi przepadl a bylam bardzo zadowolona zarowno z makijazu jak i manicure. jak macie namiar prosze dajcie . bede bardzo wdzieczna !!! dzieki

    1 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    dubeltowa-na forum nie mogę Ci podać namiarów na panią Agatkę ale na NK jak ją wyszukasz ma zdjęcia swojej ulotki chyba z adresem w ten sposób możesz się z nią skontaktować a przy okazji jest cała galeria zdjęć tipsów jakie wykonuje .A i przy okazji nie nie jestem panią Agatką, bo z tego co tu widzę to aż huczy na jej temat.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz