Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 25 mar 2010

    najlepsza kosmetyczka w myslenicach miala dawniej "stoisko" w solarium helios, teraz przeniosla sie kolo placu targowego, nie wiem jaka to ulica ani jak nazywa sie jej salon, za to pani ma na imie Ela. Rewelacyjnie robi tipsy, makijaz itd

    5 2 Cytuj
  • 28 kwi 2010

    a gdzie w myślenicach robią profesjonalne zabiegi na twarz np.kawitacja itp.?

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    Polecam Centrum Urody przy ul. Gałczyńskiego- obok "kurczaka"- dobra fryzjerka, a na piętrze kosmetyczka- ja chodzę do Asi- robią też piling kawitacyjny- polecam:)

    2 1 Cytuj
  • 28 kwi 2010

    Zdecydowanie nie polecam kosmetyczki koło placu targowego!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paznokcie nie trwałe , szkoda pieniedzy na takie badziewie !!!!!!!!!!!!!!!! Polecam salon kosmetyczny koło postoju taxi nad sklepem RTV-AGD pana Kaźnicy

    1 10 Cytuj
  • 28 kwi 2010

    A robiła któraś z Pań może tipsy żelowe w Albercie na górze? Teraz to już w sumie nie Albert a Carrefour Express. Chodzi mi o to czy dobrze robią tam tipsy czy są trwałe czy nie. Bo cena ze tipsy tam jest nie duża tylko czy warto?

    1 Cytuj
  • 13 maj 2010

    LUDZIE NIE POLECAM KOSMETYCZKI W NOWO OTWARTYM SALONIE NAD LISEM NA RZEMEŚLNICZEJ PORAŻKA...

    8 7 Cytuj
  • 25 maj 2010

    KRZYWO BRWI ZROBIŁA I DO TEGO NA FOTELU FRYZJERSKI NO PORAŻKA NIE ZDZIWIĘ SIE JAK NIEDŁUGO ZAMKNĄ TEN ZAKŁAD:))))))))))))))))

    1 6 Cytuj
  • 25 maj 2010

    Nieprawdą jest, że Pani Ela, która ma gabinet koło placu targowego robi tipsy, które są nietrwałe!!! Jestem jej klientką od 3 lat i jest rewelacyjna. Użytkownik Zuza, która napisała wcześniejszy post to pewnie Pani z konkurencji rywalizująca z Panią Elą.. Porażka!! Ha ha

    8 3 Cytuj
  • 25 maj 2010

    Venus Raciechowice lub Visage Kraków. W Myślenicach kiepsko i drogo.

    4 Cytuj
  • 25 maj 2010

    A JA POLECAM POD ARKADAMI PANIA IWONKE, SUPER DZIEWCZZYNA Z TALENTEM W REKU

    5 5 Cytuj
  • 25 maj 2010

    A ja polecam wodę, mydło, ewentualnie szczoteczkę do paznokci dobry pilnik, cążki niezłej jakości lakier odżywkę i to wtedy paznokcie wyglądają naturalnie, elegancko bo niestety tipsy to raczej brak dobrego smaku i elegancji chyba że w wersji francuskiej.

    21 1 Cytuj
  • 25 maj 2010

    Do pestka: Jezeli nie chcesz polecic żadnej kosmetyczki to nie pisz na tym forum, twoje rady na tym forum są zbyteczne, zreszta sama bys do niej poszła ale pewnie cie nie stać i nie pisz tutaj ze delikatne tipsy to brak dobrego smaku

    2 10 Cytuj
  • 25 maj 2010

    każdy może zabrać tu głos i chyba dotknęłam czułego punktu polecam zalogować się i nie zabierać anonimowo głosu i dobra rada naucz czytać się ze zrozumieniem "wersja francuska"to delikatne tipsy i o mój portfel się nie martw :)

    10 1 Cytuj
  • 25 maj 2010

    Jeszcze jedno stawiam równość pomiędzy tipsami białymi kozaczkami różowymi dodatkami i Krysią od McDonald'sa :-)

    8 2 Cytuj
  • 25 maj 2010

    wiesz co jesteś śmieszna napisałaś: "polecam zalogować się i nie zabierać anonimowo głosu" i cóż z tego że się zalogowałaś jak i tak nie podałaś swoich danych i tak czy inaczej jesteś anonimowa wiemy tylko tyle że wymyśliłaś sobie śmieszmy nick który brzmi pestka i prawdopodobnie jesteś kobietą hahaha no naprawdę nie jesteś już anonimowa hahaha

    7 Cytuj
  • 25 maj 2010

    [quote=pestka]Jeszcze jedno stawiam równość pomiędzy tipsami białymi kozaczkami różowymi dodatkami i Krysią od McDonald'sa :-) [/quote]

    Fajnie to ujęłaś ! Jestem za! :)

    4 1 Cytuj
  • 26 maj 2010

    Ja się dziwię że w dobie szybko rozwijającej się stylizacji paznokci, dziewczyny w ogóle pozwalają sobie na robienie tipsów żelowych :) Nie ma czegoś takiego jak tipsy żelowe. Są paznokcie przedłużane metodą żelową na tipsie. Tipsy są z plastiku. Szkoda że myślenickie tipsiary nie uświadamiają swoich klientek, że obecnie TIPS to już historia i stosuje się beztipsowe metody stylizacji paznokci.
    A łopatologia stosowana w Myślenicach czyli biały tips przyklejony w połowie płytki, skracający optycznie paznokcia, paznokcie szerokie tak że spokojnie można nimi w zimie śnieg odgarniać to już jest szczyt. I dziwie się dziewczynom, że pozwalają sobie w ten sposób szpecić paznokcie.
    Pozdrawiam

    10 1 Cytuj
  • 26 maj 2010

    Ja polecam Panią Gosię z gabinetu na piętrze koło Kaźnicy-mila i profesjonalna obsługa.Na problemy z naczyńkami to w Myślenicach jedynie chyba gabinet p.Dudtkiewicz ale troszke nie wykorzystuje możliwosci swojego sprzetu:)

    3 Cytuj
  • 29 maj 2010

    a ja polecam naturalność, przedłużane paznokcie wyglądają okropnie i są niehigieniczne. Makijaż tez najlepiej robić samemu bo kosmetyczki wychodza z załozenia ze im więcej na gębie tym lepiej, a chyba nikt nie chcialby wygladac np na swoim ślubie jak papuga.
    popieram wypowiedzi pestki

    9 5 Cytuj
  • 4 cze 2010

    Andreo szkoda że masz tak ograniczone pole widzenia. Ładnie przedłużonych paznokci nawet być nie poznała. Kinga Rusik, Edyta Górniak czy Edyta Herbuś mają niehigieniczne i okropne paznokcie? Nie wydaje mi się.

    5 5 Cytuj
  • 4 cze 2010

    kurcze ale zestaw celebrytek święta trójca piękności....żałosne

    7 1 Cytuj
  • 5 cze 2010

    [quote]Nieprawdą jest, że Pani Ela, która ma gabinet koło placu targowego robi tipsy, które są nietrwałe!!! Jestem jej klientką od 3 lat i jest rewelacyjna. Użytkownik Zuza, która napisała wcześniejszy post to pewnie Pani z konkurencji rywalizująca z Panią Elą.. Porażka!! Ha ha [/quote]
    Zgadzam się z Zuzą !!!!!
    JAK MOŻNA KONKUROWAĆ Z KIMŚ , KTO NIE BARDZO PRZYKŁADA SIE DO SWOJEJ PRACY !!!!
    gosia25 - skoro już 3 lata uczęszczasz do tej "pani" Eli to zapytam - masz w ogóle jeszcze swoje paznokcie pod tym żelem??? :) a jaką zniżkę dostałaś , że wyrabiasz na częste poprawki ??????

    1 6 Cytuj
  • 10 cze 2010

    Żaden zestaw celebrytek Droga Szminko, a losowe trzy postaci życia publicznego, które mają bardzo ładnie przedłużone paznokcie. Nie wzniecałabym się aż nad to i nie doszukiwała nieistniejących ideologii :)

    1 2 Cytuj
  • 10 cze 2010

    Ja polecem Pania Iwone, która pracuje w salonie kosmetycznym Pod Arkadami, zarówno paznokcie jak i robiony przez nią makijaż moge spokojnie polecic, zajeła się mną w dniu mojego wesela i efekt był zadziwiajacy:-)

    3 3 Cytuj
  • 10 cze 2010

    wszystkie zabiegi o ktorych piszecie- czy piling kawitacyjny, czy makijaże- też ślubne bardzo fajnie robią w nowym stosunkowo salonie na Gałczyńskiego 2 - nad dawnym divers'em na 2 piętrze. mają też tam zabiegi na ciało- odchudzanie bez skalpela! bardzo fajne

    1 Cytuj

Odpowiedz