Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 10 cze 2010

    JA RÓWNIEŻ POLECAM IWONKĘ Z POD ARKAD, MA TALENT DZIEWCZYNA

    3 2 Cytuj
  • 11 cze 2010

    A jeśli szukacie inspiracji na własne zdobienia to zapraszam na :
    www.mska.blog.onet.pl

    1 Cytuj
  • 13 cze 2010

    Mska- tweety znajomy z konkursu na którymś z for... wizaż.pl? :)

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Ja polecam zakład fryzjerski na rzemieślniczej nad lisem. Od nie dawna pracuje tam młoda dziewczyna blondyna, zarąbiście robi z włosami tak jak Ty chcesz. Polecam bo warto.

    2 1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Zapraszam do siebie na makijaż na każdą okazję do salonu Czerneccy.

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Jestem absolwentką London School of Make up, na stronie szkoły można obejrzeć moją pracę jako jedna z najlepszych absolwentek. Do wglądu kilka moich prac. Zapraszam.

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Pracuję tylko na kosmetykach selektywnych oraz profesjonalnych (Kryolan, Chanel, MAC, Estee Lauder, Dior, Smashbox i inne). Oferuję makijaże ślubne (fotograficzne), wieczorowe, dzienne, oraz na ultrafoundation.

    3 1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    A ja jestem absolwentką New York academy of Make up polecam jestem najlepsza w M-ch tel.566108100 i jestem sexi

    2 1 Cytuj
  • 6 lip 2010

    Panią Izę z salonu Czerneccy naprawdę mogę polecić. Malowała mnie na ślub i wyszło przepięknie. Ślicznie zrobiła mi oczka, jakby trójwymiarowe wrażenie, a całość bez efektu maski itp. Pani Iza jest bardzo sympatyczna, dokładnie dopasowuje makijaż po wcześniejszym wywiadzie co do koloru sukni, kroju i dodatków. W 100% profesjonalistka.

    3 Cytuj
  • 6 lip 2010

    Polecacie pazurki w Heliosie, podobno jest tam nowa kosmetyczka ....

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    jeśli chodzi o panią Elę to bardzo ją polecam od 4 lat robi mi pazurki - jej klientki to jej największa reklama- u wielu kosmetyczek byłam i wiem co mówie - jest najlepsza

    2 Cytuj
  • 13 lip 2010

    Ja nie polecam nikomu Pani Gosi z salonu położonego obok sklepu Pana Kaźnicy. Wyjątkowy brak profesjonalizmu. Trafiłam do Niej przypadkiem, wcześniej korzystałam z gabinetu CONSENSUS w Krakowie przy Placu Szczepańskim i to jest gabinet godny polecenia, tam sie dba o klientki. Pani Gosia lekceważy klientów, zero zainteresowania chyba ,że się zorientuje, że może kogoś nieźle naciągnać. W dobrych gabinetach klienci są szczegółowo informowani o zabiegach i cenach. U Pani Gosi dosłownie wciśnięto mi nic nie warte badziewia za kosmiczne ceny, które wylądowały w koszu na śmieci - taka jest ich jakość. Dziewczyny jak możecie to jej unikajcie, chyba,że chcecie poczuś sie oszukane i rozczarowane. Poza tym jak chcecie zostawic gdzieś więcej pieniędzy to niech to jest profesjonalny gabinet gdzie jest lekarz dermatolog i taki jest CONSENSUS, mało tego w porównaniu z Panią Gosią jest tańszy, i nikt tam nikogo nie naciąga a zakres zabiegów jest olbrzymi i zachacza o medycynę estetyczną.

    5 Cytuj
  • 13 lip 2010

    A jakie opinie na temat Pań kosmetyczek z ulicy Konopnickiej przy salonie fryzjerskim???

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    do klaudusi: znając życie jest tak beznadziejna i nie umiejąca robić tipsów jak i ta stara (poprzednia), więc z góry nie polecam drogie panie robić tam żadnych zabiegów:D

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Jeśli chodzi o sprawy kosmetyczne to polecam Panią Renatę Dutkiewicz, natomiast jeśli chodzi o makijaż to rzeczywiście tylko Pani Iza z salonu Czerneccy-magiczne makijaże i świetne pomysły

    3 Cytuj
  • 13 lip 2010

    Ja również Nie polecam pani gosi jest bardzooooooooo droga a wcale nie robi rewelacyjnie jak za takie pieniądze

    1 Cytuj
  • 30 sie 2010

    A jak robią tipsy w heliosie? Był ktoś u nowej kosmetyczki?

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    nie plecam obecnej kosmetyczki z helios robila mi paznokcie ktore odpadly po 4 dniach.za tyle kasy!!! do wlasciciela"zmien kosmetyczke"tj porazka tyle jeste dziewczyn po lepszej szkole

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    A nie lepiej w końcu zmądrzeć i szukać stylistki a nie kosmetyczki i poprosić o przedłużenie paznokci na szablonie a nie przyklejanie tych przykrych tipsów?

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Polecam Pania Joanne Blak z Rudnika przyjmuje w salonie kosmetycznym w Sułkowicach na Sportowej naprzeciw stadionu, robia nową metoda na szablonach.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    I Tobie wiechu ta Pani robi tipsy! hahaha dobra reklama nie jest zła!

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    piszcie co chcecie ale i tak najlepsza jest PAni Iwonka z Pod Arkad. Paznkockie robi rewelacyjnie a makijażu lepszego nikt zrobić nie umie,

    4 1 Cytuj
  • 1 wrz 2010

    dobrej kosmetyczce nie trzeba reklamy każdy chodzi gdzie chce a ja tu widzę że panie pracują na procent i szukają zarobić i tyle w temacie

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    POLECAM GABINET KOSMETOLOGICZNY PANI RENATY DUDKIEWICZ,PEŁEN PROFESJONALIZM.GABINET MIESCI SIĘ PRZY TRASIE NA ZARABIE,ULICA PIŁSUDSKIEGO PRZED MOSTEM.ZABIEGI LASEREM,WSPANIAŁE MASECZKI,TIPSY,MAKIJAZ,KOŻYSTAŁAM JESTEM ZACHWYCONA-POLECAM...

    1 1 Cytuj
  • 2 wrz 2010

    Dziewczyny proszę Was o radę, gdzie w Myślenicach przedłużają paznokcie na szablonach? Zależy mi, żeby to było zrobione solidnie i żeby paznokcie nie odpadły po 2 dniach.

    1 Cytuj

Odpowiedz