Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 2 wrz 2010

    Pipi z tego co wiem to nigdzie tak żeby się trzymały dłuzej niż tydzień. Dlatego ja się fatyguje do Rudnika, ale mam miesiąc spokoju i jestem ogromnie zadowolna. Nie będę nazwiskami sypać bo o tej Pani już tutaj ktoś wspomniał jakiś czas temu.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    To nie jest reklama pytacie kto jest dobry to polecam chuba po to jest forum, ze kazdy moze napisac co chce

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    ja polecam Iwonkę która pracuje pod Arkadami, super, fachowo

    3 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    a wiechu tipsy robi, to wie kto jest dobry ha ha!

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    a ja polecam panią Krysie przyjmuje w szaletach koło kurczaka. super,fachowo wszystko robi sterylnie w rękawiczkach....

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Alu bardzo Cię proszę o jakiś namiar na p. Kamilę z Rudnika, bardzo mi zależy i dziękuję za odpowiedź.

    2 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Bardzo serdecznie Ci dziękuję Alu. Faktycznie paznokcie zdobione przez p. Kamilę to dzieło sztuki. Pozdrawiam cieplutko :)

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    A wiecie może czy w tym salonie naprzeciwko dawnego BPH robią paznokcie? Jeśli tak to jak je oceniacie?

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Robią, ale szerokie łopaty i nietrwałe. Nie polecam. W zasadzie w Myślenicach nie ma nikogo kto zrobiłyby ładny naturalny french tak żeby nie wyglądał od razu jak sztuczny.

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Orientujecie się może ile trzeba zapłacić za french pod arkadami?

    Cytuj
  • 17 wrz 2010

    ja polecam zakład na rzemieślniczej ale nie w galerii u lisa a po drugiej stronie ulicy robię tam od 2 lat paznokcie i są super dopracowane i wystarczy je uzupełniać raz w miesiącu a pani Jola robi na nich takie cuda że ludzie mnie w sklepach zaczepiają i pytają gdzie je robię

    3 Cytuj
  • 17 wrz 2010

    jak ktoś będzie chciał to dam nr telefonu wcześniej robiłam u pani Eli koło placu ale umówić się tam to koszmar a tu jakość ta sama a niższa cena i nie ma tej monotonni w zdobieniach bo pani Ela robi wszystkim to samo

    2 Cytuj
  • 17 wrz 2010

    Pani Ela hoduje swoim klientkom bardzo ładne pseudomonasy na paznokciach, i zawodowo przepiłowuje płytkę tak że najmniejszy kontakt z wodą powoduje ból.

    4 Cytuj
  • 18 wrz 2010

    Polecam kosmetycyke na osiedlu Monike

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Polecam gabinet RD-cosmetic, pełna profesja, pracują na najlepszych kosmetykach i sprzęcie, a do tego najładniejszy gabinet w Myślenicach.

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    A ja polecam p. Kamilę z Rudnika, która przedłuża paznokcie na formach, wyglądają bardzo naturalnie i długo się trzymają.

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    [quote]nie plecam obecnej kosmetyczki z helios robila mi paznokcie ktore odpadly po 4 dniach.za tyle kasy!!! do wlasciciela"zmien kosmetyczke"tj porazka tyle jeste dziewczyn po lepszej szkole[/quote]

    haha.... a z kąd wiesz po jakiej jest szkole obecna kosmetyczka??
    jakoś nie zauważyłam u niej braku klientów ani osób które by reklamowały zrobione paznokcie. Osobiście jestem bardzo zadowolona !!!!!
    Skarbie pilnuj swojego biznesu a nie wypisuj bredni :)

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    jolka... czy jak Ci tam na prawdę :)zejdź na ziemie haha....

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    lahony nie pobijcie się

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    a tipsy są już nie modne tipsiary HAHA

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    A ja myślę, że jeżeli paznokcie i dłonie są zadbane to tylko bardzo dobrze świadczy o ich właścicielce! Polecam Anię która zakłada sztuczne paznokcie, ale też dba o własne jak nikt inny w "Metamorfozie" Na Gałczyńskiego 2a. No i zdobi ręcznie- ślicznie i bez naklejek, szabloników! Unikatowa, ręczna robota!!

    1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Pewnie jest po tej samej szkole co Ty, sądząc po ortografii ;)

    Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Polecam Panią Gosie Kowalczyk zakład KIM KOSMETIK ulica Jordana nad sklepem wojas.Bardzo ładnie robi i nie drogo ;)

    1 2 Cytuj
  • 22 wrz 2010

    co do pani Gosi to że jest niedroga to nie mogę się zgodzić siostra tam robiła i zapłaciła 140 zł a to wcale nie jest tanio i zaraz jej powietrze zaczęło podchodzić

    1 1 Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Pani Gosia wycenia paznokcie pod względem wyglądu klientki :) Jesli przyjdzie ubrana w droższe ciuchy i obwieszona biżuterią to ciachnie i nawet 150, jeśli przyjdzie nastolatka to jej powie ze 100. Apracuje na żelach, których zużycie na przedłużenie całeych paznokci wynosi ok 15 zł :) Czysty zysk!

    1 1 Cytuj

Odpowiedz