Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 4 lip 2011

    podejdz na traugutta do salonu prestige podobno dziewczyny tam robia bardzo dobrze zabiegi.nie jestem pewna czy akurat ten robia ,ale zawsze mozna zadzwonic lub podejsc zapytac.otwarte maja do pozna

    1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Polecam RD- cosmetic,zabiegi rewelacyjne i na bardzo dobrych kosmetykach.Czyszczenie twarzy,zabieg na pięty,laser-pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona-polecam..

    Cytuj
  • 4 lip 2011

    Który to salon RD?

    Cytuj
  • 5 lip 2011

    RD to salon Renaty Dutkiewicz przy moście na Zarabiu (przy nowym rondzie).

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Pani kosmetolog Renata Dudkiewicz jest profesjonalistką,umie doradzić a zbiegi które wykonuje sąbardzo profesjonalne i fachowe-polecam.Przed mostem na Zarabiu pomarańczowy ,nowy budynek.

    1 7 Cytuj
  • 8 lip 2011

    Polecam Panią Maję nad arkadami. Obsługuje mnie już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.

    1 5 Cytuj
  • 24 lip 2011

    Czy w Myślenicach któryś z zakładów kosmetycznych oprócz zabiegów kosmetycznych wykonuje też zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej? Konkretnie ujędrnianie ciała, likwidacja pajączków, rozstępów?

    Cytuj
  • 24 lip 2011

    rozstępów nikt i nic ci nie usunie

    1 2 Cytuj
  • 24 lip 2011

    wiem, że jest zabieg polegający na spłyceniu i wyrównaniu skóry, Pytanie czy w Myślenicach ktoś się tym zajmuje

    Cytuj
  • 24 lip 2011

    Jedynie w RD Cosmetic i P. Renata Dutkiewicz. Mojej mamie ostatnio likwidowała pęknięte naczynka EPL. Myślę, że tylko tam znajdziesz to czego szukasz.

    3 1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Naczynka nic nie usunie na stale... wiem bo moja znajoma miala usuwane wprawdzie w Krakowie i po kilku miesiacach problem wrocil:( Zabiegi polegajace na splyceniu i wyrownaniu skory wykonuwuja w kazdym profesjonalnym gabinecie:) Wazne jest tylko zeby zrobili to dobrze... Ja robilam sobie serie takich zabiegow w Salonie Kamir na Rzemieslniczej. Jestem bardzo zadowolona z uslug Pani Kasi. Teraz chodze tam na henne:)

    3 2 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    osobiście polecam Panią Agnieszke nad lisem, tipsy robi naprawdę bardzo ładnie, jest efekt bardzo naturalny, nie ma efektu grubo nałożonego żelu, w dodatku bardzo długo się trzymają, cena bardzo przystępna, naprawde warto POLECAM!

    1 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    tipsy wykonują fabryki ludzie! ewentualnie można za ich pomocą przedłużyć paznokcie. tips to kawałek plastiku, kosmetyczka go nie zrobi.

    1 Cytuj
  • 10 paź 2011

    Polecam RD cosmetic,perfekcyjne Panie,a przy tym czyściutko i sterylnie w każdym najdrobniejszym szczególe.Pani Renatka wspaniały fachowiec,zna się na tym co robi-pełen profesjonalizm.Polecam ..

    4 1 Cytuj
  • 10 paź 2011

    Pani z Heliosa jest super i zna sie na tym co robi polecam

    4 Cytuj
  • 16 lis 2011

    A gdzie w Myślenicach można profesjonalnie przedłużyć i zagęścić rzęsy? możecie mi polecić jakieś salony?
    Będę wdzięczna :)

    1 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    A depilacje krocza w Myślenicach robią ? bo po zwykłym ogoleniu strasznie swędzi i kłuje gdy odrastają włoski.

    2 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    tu masz odp

    1 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    24.01.2011 - 19:17
    serpentka
    ±0
    Mistrzynią w depilacji bikini jest Maja nad Arkadami

    1 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Pani Klaudia jest swietna bylam u niej wczoraj i ma niezliczona ilosc pozmyslow, dokladna i bardzi mila polecam

    2 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: 999876556] 24.01.2011 - 19:17serpentka±0Mistrzynią w depilacji bikini jest Maja nad Arkadami [/quote]
    Nie twierdzę, że jest "mistrzynią w depilacji BIKINI" ale ja noszę bokserki... rozumiemy się ?

    Pozdrawiam Paweł

    1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    zadzwoń i się zapytaj czy przyjmują panów ( a w pytaniu trzeba było zaznaczyć że chodzi o depilację meżczyzny) ja ci przytoczyłam tylko cytat z forum.

    Cytuj
  • 19 lis 2011

    pani Klaudia to porażka!!!!

    1 Cytuj
  • 21 lis 2011

    Uczulam! Szerokim łukiem omijac salon beauty4ever kobieta kompletnie nie ma pojecia co robi i jak to robic. Bylam na opalaniu natryskowym. Nie zabespieczyla mi stop i wrocilam do domu z czarnymi nogami. Nawet pumeks nie pomogl.. :| zacieki na calym ciele a i kobieta mowila zeby sie nie myc juz wiem dlaczego bo po kapieli wszystko zeszlo. Zostaly tylko plamy. Bylam u niej bo wczesniej miala salon kolo dawnych busow obok salonu plusa.. Brwi nie potrafila wyregulowac.. Stanowczo odradzam.

    2 1 Cytuj
  • 22 lis 2011

    Amelka a jaka dziewczyna prowadzi ten salon?

    Cytuj

Odpowiedz