Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 30 wrz 2009

    którą kosmetyczke polecacie w Myślenicach? jakie ceny?

    4 6 Cytuj
  • 1 paź 2009

    Polecam panią Ulę Dziuba - gabinet ma na ulicy Jordana, ja jestem bardzo zadowolona zarówno z usług jak i z cen.

    14 63 Cytuj
  • 1 paź 2009

    a do jakich konkretnie usług poszukujesz eloinka?

    2 Cytuj
  • 2 paź 2009

    do zabiegów kosmetycznych

    11 Cytuj
  • 3 paź 2009

    niesamowite, myślałem że potrzebujesz kosmetyczki do smażenia frytek..

    32 6 Cytuj
  • 5 paź 2009

    Hm, dużo u nas jest salonów kosmetycznych ale które są najlepsze?? Ja chodzę do kosmetyczki koło banku PKOSA tam gdzie dawniej był rybny. Tam są fajne młode dziewczyny super doradzą.

    4 6 Cytuj
  • 6 paź 2009

    a tipsy gdzie najlepiej zrobić?

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2009

    W Myślenicach dość słabiutko, polecam Kraków.
    Tylko ten naprzeciw dawnego BPH jako tako się broni.

    :)

    2 4 Cytuj
  • 6 paź 2009

    Kiedyś to se baby na dworcu te cuda robiły!

    9 Cytuj
  • 6 paź 2009

    Polecam p. Kamile, co prawda to nie Myślenice a Rudnik, ale cuda wyczynia z paznokciami. Nacięłam się już tyle razy na myślenickie pseudokosmetyczki że aż strach. Poza tym v-ce mistrzostwo małopolski w zdobieniu to nie przelewki :) Polecam z czystym sumieniem.

    5 5 Cytuj
  • 7 paź 2009

    Jeżeli chodzi o paznokcie to polecam punkt w Krakowie w budynku HERBEWO Al.Słowackiego 64 przy nowym kleparzu zaraz,paznokcie naprawde rewelacyjne www.tipsywkrakowie.pl Robie tam paznokcie od dawna i jestem bardzo zadowolona,pozdrawiam.

    3 Cytuj
  • 7 paź 2009

    do Violetta- jakis namiar na p. kamile?

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    A kogo polecacie na makijaż ślubny, mój ślub tuz tuz, a ja nie mam kosmetyczki, pomóżcie, byłabym zainteresowana makijażem z modelowaniem tazr, doklejenie ewentualnie rzęs, czy możecie kogoś polecić,

    1 Cytuj
  • Danuta Krzan Janeczek 5 mar 2010

    zapraszam tutaj troche dalej od myślenic ale można w miarę łatwo dojechać 20m od przystanku, w samym centrum koło gminy..

    2 6 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Jezeli chodzi o robienie paznokci to polecam zaklad fryzjerski koło P.Doboszowej niewiem jaką ma nazwe ten zakład ale jest tam kosmetyczka od tych rzeczy niedrogo a solidnie i ładnie ....robi rownież tipsy żelowe,makijaż ,regulacje.

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2010

    Witam
    również poszukuję dobrej kosmetyczki w Myślenicach, jednak nie chodzi mi o tipsy a o oczyszczanie twarzy (głównie walka z zaskórnikami ) oraz regulacje brwi. Super jakby zakład połączony był dodatkowo z usługami fryzjerskimi :) Może ktoś poleci coś dobrego w rozsądnej cenie.

    9 2 Cytuj
  • 8 mar 2010

    A kogo polecacie na makijaż ślubny?

    Cytuj
  • 11 mar 2010

    Kto maluje dobrze chodzi mi o makijaż slubny?

    Cytuj
  • 12 mar 2010

    venusstudiourody jestem bardzo zadowolona z usług, miła obsługa i bardzo dobre kosmetyki, zachaczyłam też o fryzjera i solarium, a Raciechowice wcale nie są tak daleko, w każdym razie warto

    Pozdrawiam Ewelina

    4 Cytuj
  • 16 mar 2010

    a czy polecacie cos w samych myslenicach, jesli chodzi o makijaż slubny?

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    polecam salon nad arkadami w Myślenicach

    1 6 Cytuj
  • 17 mar 2010

    tylko nie tam! moją synową tam tak "zrobiły" że wyglądała jak "pisanka". Przed ślubem należy się chociaż zobaczyć z kosmetyczką, ustalić charakter makijażu. Ślub to nie tylko trwałość ale głównie wydobycie piękna młodej osoby. Synowa została "pomalowana" oko na niebiesko, usta róż, całość typu maska. Nic dodać nic ująć.

    2 3 Cytuj
  • 17 mar 2010

    witam,a co powiecie o salonie na Matejki,polecono mi go do makijarzu ślubnego oraz do fryzury ślubnej,jak ktos tam byl to prosze o rade :)

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    jeli chodzi o salon strzępek iwony na matejski to polecam tam bernadete, która pieknie czesze,sama jetem d niej umowiona sna slubna fryzure chodzę do niej od 2 lat, kosmetyczki nie znam sama poszukuje kogoś, proszę radę

    5 2 Cytuj
  • 18 mar 2010

    A czy jest może w Myślenicach gabinet gdzie można lasorowo wyleczyć pęknięte naczynko na czole, a może ktoś wie o dobrej klinice - może być Kraków. Proszę o namiary i dziękuję.

    2 Cytuj

Odpowiedz