Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 6 gru 2010

    ja kiedyś chodziłam do Gosi K. ale dość że zawsze długo czekałam ,długo robiła paznokcie efekt dobry ale bez rewelacji, to jeszcze jest strasznie droga , i wychodziła jeszcze na papierosa w między czasie -dramat

    1 Cytuj
  • 6 gru 2010

    iwonka znad arkad kiedyś przepiłowała mi płytkę , tak ze lała mi sie krew- fakt że mam zniszczona i cienka płytkę i moze dlatego paznokcie odpadły mi na drugi dzień ,ale na makijaż bym do niej nie poszła..., widziałam jak wymalowała moją koleżankę , makijaż był dość ze nie trwały to jeszcze puder z dwóch metrów na prostej żucał się w oczy a ona ma ładną cere- efekt przed impreza zmyła twarz ,i miała kiepski humor bo ten makeup trochę kosztował

    2 1 Cytuj
  • 7 gru 2010

    A ja polecam pania Karoline. Na pazurki przyjechała do mnie do domku a pozniej w dniu mojego slubu na makijaż:) rewelacja, makijaż tzrymał się do rana a pazurki ponad miesiąc:) fajna sprawa, nie musiałam nigdzie jezdzic

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    mysia masz jakis namiar na ta pania karoline????bo ja za kilka miesiecy biore slub i nie mam pojecia za kim sie ryszyc....nie znam za bardzo myslenickiej branzy i szukam pomocy!bede wdzieczna za kontakt.pozdrawiam

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    O widzę, że pisze się o pani Karolinie , również polecam:)
    Ja robię u niej paznokcie i oczyszczanie twarzy. Pazurki zawsze trzymają mi się bardzo długo:) i fajny pomysł z tym dojazdem-przynajmniej nie muszę się chować przed ludzmi, jak jestem po czyszczeniu:P

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    a ta pani Karolina dojezdza tylko do ludzi do Myslenic czy jeszcze gdzies dalej? ma ktos na nią jakis namiar?

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Gdzie w Myślenicach przedłużają rzęsy?

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    do mnie przyjechała pani z K-cosmetic mozna poszukac ich strone internetowa w googl...rzesy tez robi

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    polecam Ele jest nie do przebicia byłam u wielu kosmetyczeka ale elka to juz pełen profesjonalizm!jest bardzo miła i dba o swoje klijentkik i nawet na swięta prezenciki rozdaje polecam:)

    2 1 Cytuj
  • 1 sty 2011

    kubowska polecam wyjżeć poza myślenice, bo poza nimi rozwój stylizacji paznokci jest już sporo do przodu, a na paznokcie już nie wali się ton brokatów i świecidełek :)

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    Najładniejsze paznokcie robi pani Angelika w RD-cosmetic. Dobre, elastyczne żele i żadnych ozdóbek...i trzymają się...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 3 sty 2011

    Byłbym zainteresowany kosmetyczką dla panów, taką z laserem i innymi drobnymi zabiegami.
    Jest ktoś taki w Myślenicach?

    1 Cytuj
  • 4 sty 2011

    [quote=gość: majusia] Dobre, elastyczne żele i żadnych ozdóbek...i trzymają się... [/quote]
    Tylko czy "Żadnych ozdóbek" to zaleta czy wada :)

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Ja jako kosmetyczkę polecam Panią Maję która pracuje nad Arkadami. Bardzo miła kompetentna osoba, delikatna , zawsze uśmiechnięta. Ma niesamowitą wiedzę kosmetyczną , odpowie wyczerpująco na każde pytanie. Szkoda tylko że nie wykonuje mikrodermabrazji tylko jej niemiła szefowa bo na ten zabieg muszę chodzić do innego gabinetu ( jak inni moi znajomi). Zawsze dobrze doradzi lub pokieruje w inne miejsce gdzie robią inne zabiegi np.dermatolog lub kapsuły czy laser. Ja z usług Maji jestem zadowolona i tylko ją mogę polecić.

    1 4 Cytuj
  • 9 sty 2011

    Kogo polecacie na makijaż ślubny? tylko potrzebuję żeby ktoś przyjechał do mnie do domu.

    1 Cytuj
  • 24 sty 2011

    Mistrzynią w depilacji bikini jest Maja nad Arkadami

    3 Cytuj
  • 29 sty 2011

    Również polecam Maję nad Arkadami , pięknie robi hennę ,
    ( a na moich rzadkich brwiach to nie lada sztuka, żeby uzyskać efekt ładny, a równocześnie nie przerysowany ).

    4 2 Cytuj
  • 29 sty 2011

    gdzie ma gabinet pani ela

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    Ela, wszystkie bzdury które są pisane na twój temat pisze Klaudusia z Heliosa z koleżaneczką ........sama mi to powiedziała - ona ci wszystkiego zazdrości

    5 Cytuj
  • agata suder 3 lut 2011

    ja robiłam paznokcie u lisa i nagle okazało się ze przedłużane wcale nie muszą być grube i szerokie, a nawet mogą wyglądać naturalnie :)

    2 Cytuj
  • 3 lut 2011

    może mi ktoś polecić jakaś dobrą kosmetyczkę chodzi mi o oczyszczanie twarzy, regulację brwi i hennę???

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    wiesz co na ulicy gałczyńskiego w myślenicach nad sklepem alkoholowym koło diversa moja żona była tam przed ślubem na makijaż i powiem szczerze że nie dość że kobieta robi rewelkę to jeszcze za małe pieniądze :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Henna i oczyszczanie tylko u Maji nad arkadami , polecam bo korzystam regularnie i nie mam zastrzeżeń.

    2 1 Cytuj
  • 3 lut 2011

    hahaha wyszla prawda na jaw kto tak smaruje ele!i co jej to dalo ?posmiewisko z siebie zrobila tak jak jej braciszek wielki stylista

    1 Cytuj
  • 3 lut 2011

    [quote=gość: karolinaa] może mi ktoś polecić jakaś dobrą kosmetyczkę chodzi mi o oczyszczanie twarzy, regulację brwi i hennę??? [/quote]
    ALDA na Kazimierza myje TIR-y to i z twarzą dadzą radę

    Cytuj

Odpowiedz