Forum » Myślenice

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

  • 28 sie 2012

    Ja wiem, że forum jest jakie jest, konkurencja, wzajemne obrzucanie się błotem, ale chciałabym się zapytać, jakie macie opinie na temat p. Anny Jania i jej gabinetu Woman, na Mickiewicza? Mam tam najbliżej, bo tylko przejść przez ulice, i nie wiem, czy korzystać z usług tam, czy może szukać gdzieś indziej?

    3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Gdzie zrobic paznokcie hybrydowe?
    Nigdy tego jeszcze nie miałam i nie wiem gdzie sie wybrać,
    może ktoś napisze gdzie chodzi i co ile trzeba uzupełniać ?

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    rd cosmetic , co miesiac

    Cytuj
  • 6 wrz 2012

    w ktorym gabinecie doczepianie rzęs 1:1? w jakiej cenie?

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    panią Anię Jania z Women polecam z czystym sumieniem " dokladnie z czystym " Gabinet bardzo bardzo czysty ma własny autoklaw wszystkie narzędzia sterylizowane wyjmowane z torebek pokazujących że naprawdę były sterylizowane, a nie psikane przy kliencie jakimś płynem nadmienie że jest taki przepis prawny że każdy gabinet powinien sterylizować narzędzia typu cążki i takie tam. Bardzo dokładna, super manikir,pedikir pełny profesjonalizm frezarką a nie jakąś żyletką ,wszystkie rzeczy jednorazowe klapki ,separatory ,ręczniki ,pilniki do stóp wszystko jest wyrzucane lub można sobie zabrać .Ma super lakiery z opi które utrzymuja się do tygodnia, na stopach ponad miesiąc.ma również zabiegi na twarz ,makijaże ,hennę i inne .Bardzo dba o klienta ,nie śpieszy się ,potrafi dobrze doradzić ,

    2 3 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    a jescze jedno byłam w różnych gabinetach w Myślenicach co do higieny wiele do życzenia a do pani Ani chodzę od ponad roku i wreszcie tu mam pewnośc że nie zafunduje mi ŻÓŁTACZKI C albo HIV-a. P.Ania oprócz tego że jest kosmetyczką to jest jeszcze pilęgniarką i pracowała w szpitalu ponad 10 lat więc wie co robi i jak robi polecam

    4 1 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    Witam, trudno nie zgodzić się z moją przedmówczynią, Pani A. Jania z gabinetu Kosmetycznego WOMEN jest profesjonalistką. Korzystałam z jej usług wielokrotnie i jestem zadowolona za równo z zabiegów pielęgnacyjnych jak i makijażu. Pan Ania liczy się z pomysłami klienta i potrafi je dostosować do jego indywidualnych predyspozycji wizualnych. Ceny są przystępne a atmosfera bardzo miła. Gorąco polecam:)

    2 2 Cytuj
  • BEata 19 wrz 2012

    Również z czystym sumieniem moge polecić p. Janiową :) każdy pilniczek jest nowy, a każde cążki, wiertełka itp swierzo wysterylizowane. Jak narazie robiłam tam tylko paznokcie u rąk, stopy i brwi i jestem bardzo zadowolona.
    Czysto i sterylnie!
    Niestety w Mysleniciach gabinety, które dbają o bezpieczeństwo i zdrowie klienta oraz pracowników wykonujacych zabiegimożna policzyc na palcach

    2 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    A gdzie ten salon Women?

    1 Cytuj
  • BEata 20 wrz 2012

    na Mickiewicza na przeciwko bloku nr 14, ale z tego co wiem to Pani chyba jest na urlopie, ale nie jestem pewna

    1 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    Zna ktoś SOHO?
    Przez przypadek trafiłam na ich strone na facebooku, w galerii mają ładne zdjęcia paznokci, ale nie wiem jak to się ma na żywo ?
    BYł ktoś ?
    tylko szczerze poproszę :)

    3 1 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    [quote=gość: CELUNIA]POLECAM GABINET KOSMETOLOGICZNY PANI RENATY DUDKIEWICZ,PEŁEN PROFESJONALIZM.GABINET MIESCI SIĘ PRZY TRASIE NA ZARABIE,ULICA PIŁSUDSKIEGO PRZED MOSTEM.ZABIEGI LASEREM,WSPANIAŁE MASECZKI,TIPSY,MAKIJAZ,KOŻYSTAŁAM JESTEM ZACHWYCONA-POLECAM...[/quote]

    pani renata kazda klientke ponizy , stwierdziła ze mam przebarwienia i inne rozne rzeczy:) mam cere jak mało kto! a pani renacie sugeruje wyciac sobie to cos na nosku -meza podobno chirurga ma:) śmieszna kobieta a makojaz widzialam jej dzielo krzywy i pretensjonalny
    NIE POLECAM!

    4 6 Cytuj
  • 29 wrz 2012

    [quote=gość: ola333333]jaka cena w myslenicach zageszczania i przedluzanaia rzes metoda 1:1?[/quote]

    w srodę robiłam u pani uli kazaneckiej i zaplacilam 160 zł . rzęsy sa przepieknie zalożene polecam

    Cytuj
  • FM GROUP Michał Flaga 10 paź 2012

    a czy mozesz podać mi nr do Pani Kazaneckiej bo tez umówiłabym się na rzęsy:)

    1 Cytuj
  • 25 lis 2012

    Mam pytanie czy korzystał ktoś z salonu kosmetycznego galeria zmysłów w Myślenicach?

    Cytuj
  • FM GROUP Michał Flaga 25 lis 2012

    co sądzicie o V Kim kosmetik na Pardyaka?

    1 Cytuj
  • 9 gru 2012
    JA13 napisał/a:

    Mam pytanie czy korzystał ktoś z salonu kosmetycznego galeria zmysłów w Myślenicach?

    Tak, ja tam chodzę regularnie na paznokcie i makijaże. POLECAM. Panie są bardzo miłe, jest czysto jak mało gdzie i bardzo profesjonalnie, bardzo wysoki poziom. Robią też super pedicure z hybrydami. Teraz mają promocje na IPL (aż 30%), już się zapisałam :) bardzo Ci polecam.
    A czy ktoś robił botoks na ustach, szukam sprawdzonego i godnego polecenia specjalisty

    1 Cytuj
  • 14 sty 2013

    czy korzystal ktos z uslug Madlen Day Spa Magdy Lijewskiej. Chodzi mi glownie o przedluzanie rzes?

    1 Cytuj
  • Agnieszka 14 sty 2013

    Polecam salon kosmetyczny Women, byłam tam pierwszy raz jakiś czas temu. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta i efektów.

    1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    Sluchajcie jezeli chodzi o metode 1:1 !
    trzeba miec glownie na uwadze to, ze takie rzesy to koszt minimum 400-500 zl za norki i 250-300zl za jedwabne , a czas zakladania od 3,5h w gore ( w zaleznosci od tego jakie mamy swoje rzesy) radzilabym unikac salonow gdzie zageszczanie 1:1 kosztuje 150zl i trwa godzinke, dwie"
    W myslenicach jak narazie chyba nikt nie robi tego profesjonalnie, bylam i sprawdzalam...
    jestem wiena klientka NailSpa, od 6 lat zageszczam tam rzesy i wiem co mowie. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 8 lut 2013

    Hej dziewczyny:)
    Czy któraś z Was robiła sobie w Myśl. lipolizę przy rondzie na Zarabiu RD-Cosmetics? ?
    To chyba jedyne miejsce w Myśl. z medycyną estetyczną? Będę wdzięczna za inf. na temat ceny , no i efektów... :)
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 11 lut 2013

    Hej, polecam z czystym sumieniem gabinet kosmetyczny Galeria Zmysłów Dorota Szumiec. Pełen profesjonalizm, nowoczesny gabinet, pani Dorota miła dla każdej klientki (nie ważne ile kasy zostawicie w gabinecie....), potrafi dobrać odpowiednie zabiegi i nie naciąga na niepotrzebne, pełna dyskrecja, super sprzęt. fajne promocje zwłaszcza na zabiegi IPL . Jestem pod dużym wrażeniem, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    8 Cytuj
  • 13 lut 2013

    Witam gdzie można zrobić depilację laserową w dobrej cenie oczywiście macie jakieś namiary>??:)

    Cytuj
  • 15 lut 2013

    witam, mam pytanie. chciałabym się dowiedzieć który salon w myślenicach wykona i czy może wykonać przebicie wargi . polecacie jakiś ? znajoma robiła w wieliczce i jest zadowolona ale to kawałek drogi.

    Cytuj
  • 17 lut 2013

    aa ja mamy pytanie gdzie można zrobić makijaż permanentny???

    Cytuj

Odpowiedz