Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 5 lis 2009

    [quote]Przeciez jak słynny i znany w okolicy społecznik pan Kielan zostanie burmistrzem to :

    Powie że to wina tamtejszej władzy
    Pamiętam JAk p. Kielan mówił coś o likwidacji stoku to byłaby tragedia[/quote]

    To sztab Gminy MO straszył koty w okolicy przed ostatnimi wyborami, rozsiewając plotki, że Pan Kielan pozamyka wszystko i wszystkich wzorem Konona, m.in wyciąg.
    Myslę, że ten lęk przed zamykaniem jest u obecnej władzy jak najbardziej zasadny, tyle że z pewnością nie dotyczy on wyciągu ;).
    Nieuzasadnione jest natomiast zarażanie nim społeczeństwa.
    To, że Mysleniczanie będą się bali czarownicy i ptasiej grypy nie uchroni przed upadkiem domku z kart jaki zbudowali sobie koledzy kolegów naszych przyjaciół z ich prześwietnym liderem.
    Ale oczywiście przyznaję, żeby dopieścić sarkastycznego bodzia:
    Pan Kielan w razie wygranych wyborów zamknie wysypisko śmieci, Zakopiankę i Ukrainę (żeby nie zarażała wirusem). Następnie zamknie centrum handlowe Bonarka, żeby chronić lokalnych kupców. Potem zamknie oczyszczalnię ścieków, halę, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja.
    Na końcu bodzia w psychiatryku, za sarkazm wyrażany na forum pod swoim adresem.
    Wtedy będzie się pisalo o czymkolwiek innym żeby nie draźnić społeczeństwa. Gazeta Myslenicka będzie na przykład pisała o przebiegłej staruszce sprzedającej sery na końskim rynku.
    Pozdrawiam Bodzio i zapraszam do lektury prasy, już od jutra. Najbliższe dni wleją pod tym względem nieco otuchy w twe zlęknione serce.
    ;)

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    [quote]A do mieszkańców Górnego przedmieścia - nie będziecie mieć spokoju od TIRÓW [/quote]

    Jeszcze rok jakoś wytrzymamy (byle do wyborów), ale później - jeśli nowy Pan i Władca nie zrobi z tym problemem porządku to - zapewniam Cię - grupa, która się jednoczy poweźmie bardziej niż dotychczas radykalne środki.

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    A dlaczego nie wezmą się teraz? Na co czekać?

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    [quote=Mysleniczanin007]A dlaczego nie wezmą się teraz? Na co czekać? [/quote]
    007, z tym betonem nie poradzisz. Obiecanki-cacanki jednych (z UMiG) i drugich (ze SP) a problem jest dalej i nikt go jakimś sposobem NIE DOSTRZEGA. Nawet Starosta pomimo, że mieszka i kilka razy dziennie przejeżdża w jedną czy drugą stronę jakoś NIE WIDZI patelni, nie widzi z dnia na dzień pogarszającej się nawierzchni ulic. Policja stojąca z radarem wtedy kiedy jedzie patelnia odwraca się plecami no to jak ma widzieć (z tyłu nie ma przecież oczu). A niejednokrotnie patelnia przegina z prędkością. Tych się nie czepiają (pomijając fakt przeładowania).

    Tak jak powiedziałem - tego betonu nic nie ruszy, ale wierzymy w następców, że staną "po naszej" i nie tylko po naszej stronie bo problem dotyczy CAŁEGO miasta.
    [u]Tym Panom[/u] już dziękujemy :P

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Co do wysypiska to leży ono w Myslenicach w dzielnicy Dolne Przedmieście a nie w Borzęcie - to do bodzia.

    Kielan na Burmistrza! - zgadzam się - A kto wtedy będzie pisał w Sednie?

    A wyobrażacie sobie dalszy proces pod nazwą Gmina Myslenice w osobie W. Kielana przeciw A. Kielan za naruszenie dobrego imienia?

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Górnowsioku - nie wycinaj mnie z kontekstu bo tego nie lubię.
    chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi do końca

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Po to jest cytowanie selektywne zeby nie przeklejać całych cytowanych wpisów. Mniejsze zamieszanie.

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Z całym szcunkiem, Górnowsioku, ale straszenie przyszłej, nowej władzy zanim jeszcze podejmie urząd, kimkolwiek by nie była ;) jest tylko żenadą postawy społecznej mieszkańców. Tłumaczenie się "betonem" nie zmienia faktu że nie robi sięnic w tym kierunku. I proszę, jak napiszesz że się mylę, prosze podaj fakty, co zrobili mieszkańcy "górnego" oprócz jednej pikiety i artykule w gazecie, żeby UMiG zajął się sprawą ruchu na ul. 3Maja. Bardzo prosze. Bo jak na razie najwiecej do powiedzenia mają osoby ktore po ul. 3Maja jada może dwa razy do roku.

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Plany zmian w centrum miasta pokazują gdzie władza ma mieszkańców ul.3 Maja

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    007, jeśli czytasz gazety (niekoniecznie Jedynie Słuszną) i jeszcze ze zrozumieniem to powinieneś jakieś wnioski wyciągnąć. Sprawa 3 Maja ciągnie się od co najmniej 5 lat i oparła się już o najwyższe instytucje (nawet i rządowe), po czym została skierowana do lokalnych instytucji (bo w imię czego Minister ma się zajmować jakąś tam pipidówą ?). Stąd mowa o tym betonie. Ale od Annasza do Kajfasza, mieszkańcy NIE ustają w dążeniach do celu.
    I proszę - nie wypowiadaj się w sprawie, której tak naprawdę nie znasz (albo tylko tyle co z GM).

    Swoją drogą, czy ktoś wie (tak gwoli przypomnienia) czy wyjaśniła się sprawa legalności działania kamieniołomu ?! Starosta obiecywał wyjaśnić ale nie wiem czy wyjaśnił i czy się wypowiedział w sprawie ?

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Tak, jasne. Najwyższe instytucje. A wystarczyło by się na wage poskładać i dopilnować żeby partol Policji ważył te TIRy i załatwiło by to sprawe. Od Annasza do Kajfasza, byle ktoś inny załatwił. Jakoś nie wydaje mnie się że przestanę sięwypowiadać na ten temat. Mimo że "nie jestem zorientowany" w temacie, jednak parę wniosków do odpowiednich mocodawców, skierowało temat na właściwy tor, przed 3 miesiącami. Czego mieszkańcy nie portafili zrobić przez jak wspomniałeś 5 lat. Zawsze jest ktoś kto może więcej. I beton daje sie skruszyć, wystarczy odpowiednie narzędzie.

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    [quote=Mysleniczanin007]jednak parę wniosków do odpowiednich mocodawców, skierowało temat na właściwy tor, przed 3 miesiącami. Czego mieszkańcy nie portafili zrobić przez jak wspomniałeś 5 lat.[/quote]
    I co z tych wniosków wynika? Jak obserwuję- ten "właściwy" tor chyba gdzieś skręcił bo ŻADNYCH zmian żaden z zainteresowanych mieszkańców nie zauważył, a 3 miesiączki minęły...

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Zapraszam na przyszły Czwartek, będzie spotkanie w Starostwie z mieszkańcami, tam szanowny Górnowsioku bedziesz mógł zadawać pytania. Ja tu tylko konfabuluję, nie mnie odpowiadać na Twoje pytania. I ja tam będe i mam nadziejęna maksymalną frekfencję zainteresowanych mieszkańców. A zaręczam Cię że przygotowuje się ostro do dyskusji. ;)

    Cytuj
  • 5 lis 2009

    Mnie nie będzie, już żałuje, bo chociaż jak pisałem kiedyś forum to dla mnie rozrywka i piszę dla swojej rozrywki, to to co się wyrabia po cichu( a czasem na głos)w mieście powoli przestaje mnie śmieszyć.

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    w odpowiedzi na to co napisał "CYRK" po pierwsze nic nie pisałem o zamknięciu stoku wiec coś ci się pokręciło. po drugie uważam, że ważne jest aby burmistrz i rada byli dobrymi fachowcami - w końcu Rada Gminy też za coś odpowiada, a aktualnej nie wybrał Kubuś Puchatek tylko ludzie z gminy (i jak patrzę na skład to chyba wcale nie najlepiej). nie wiem czy w tym momencie jest już aż tak źle jak tutaj piszecie. wyrażam po prostu swoje prywatne zdanie ( z którym nikt nie musi się zgadzać!!!), ale nie potepiam innych , którzy mają inne. dlatego nie wiem czemu uważasz, że trzeba zamknąć mnie w psychiatryku. myślę, że chyba nikogo nie obraziłem swoją opinią (chyba po to jest to forum żeby takie wpisywać) . no chyba, że obowiązuje zasada, że kto myśli inaczej to GŁUPEK i MATOŁ, pozdrawiam !!! a tak wogóle to co konkretnie zarzucacie MO ?

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    Bodzio, przewertuj sobie wiekszość tematów na forum, tam czarno na białym poczytasz konfabulanckie kłamstwa, oszczerstwa i nieprawde wypisywaną przez mieszkańców. A jak się zarejestrujesz, to dam Ci pare ciekawych linków ;)

    Cytuj
  • 11 lis 2009

    tak czytam opinie i niewiem jak mozna byc takimi hienami ... przejzyjcie na oczy ludzie!!!

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Ktoś musi byc "hieną" by czytać mógł ktoś. Przejżyjcie ludzie na oczy...

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Nie wiem kim jest ten Kielan i wielki bohater Pan Madej, ale wiem jedno jakby w to gniazdo buraków wrzucić granat to mielibyśmy buraczki na ciepło i spaprany żywot ludzi poczciwych, którzy póki co nie jedzą swoich śmieci i chcą spokoju, pokoju....,kto od miecza wojuje ot miecza/....?ot całe sedno?

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Jako człowiek poczciwy uwielbiam buraczki na ciepło!
    Izuniu, widzę że już Ci puszczają nerwy, dawno nie czytałem tak chamskiego posta.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Izabela
    A ja znam Pana Kielana, który po przeczytaniu Twojego posta całkowicie się załamał i teraz płacze.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Czasem na Forum odezwie się jakiś wychowanek naszych nauczycieli którzy zajęli się polityką.I teraz nie wiem co gorsze?Zostaną u władzy -źle,wrócą do zawodu jeszcze gorzej ponieważ przybędzie takich kulturalnych wychowanków jak kilka postów wcześniej.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Tak przez przypadek znalazłem tu nadzwyczaj ciekawą dyskusję, która podsumuję w ten sposób: "teroz rzondzom ONI to jest źle , a jak bedom rzondzić NASI to bedzie dobrze!!" ludzie opamientajta sie !!! myślita że poźniej bedzie lepi, bedzie tak samo zawsze bedom ci u żłoba i ci poza- niezadowoleni.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Wieśniak, skąd to wiesz?
    Myślisz wieśniak ,że NASI tak samo będą kraść jak ONI?

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    chłopie a czytojze ze zrozumieniem ! a pisołem gdzie o jakich złodziejach ? a po drugie po wyborach to zawsze som niezadowoleni ! najczęściej ci co im się dupy z domu nie kciało ruszyc jak było głosowanie, a potem biadolą, w koncu poprzednie wybory to chyba ten wasz MO wygrał bardzo zdecydowanie no nie ? a wcześniej to żeście narzekali na Kurowskiego , że ten to był dopiero ....,.... k...wa no nigdy nie dogodzi

    Cytuj

Odpowiedz