Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 1 mar 2010

    Logowanie ,logo wanie z czymś mi sie to kojarzy ??? ale z czym???

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    no i gdzie jest beton ????? szanowna Greto nie dziw się, że zaczynają pluć na ciebie , w końcu tylko cię naśladują...... choć chyba troszkę zaczyna mijać się to z kulturką ?????

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Wieśniak - prooszę cię ,wyjdż z wody, nie mięknij

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Szanowny Gościu kopcie i deptajcie po Grecie (w końcu ona też cały czas to robi), ale w kulturalny sposób (mówią, że prawdziwa cnota krytyk się nie lęka)....... no i gdzie jest beton ???

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Bosh, co za kadry ma miłościwie nam panujący...:)

    Beton nadal pod wagą na składowisku. Podejrzewam wieśniaku, że prędko stamtąd nie wyjdzie.
    :)

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    ale żeś się kobieto uparła na te kadry, dosłownie jak blondynka!!! nie wiem dlaczego wszyscy uważają, że jak ktoś NIE krytykuje MO to MUSI być pracownikiem UMiG, a może jestem spokojnym mieszkańcem gminy, może tacy też istnieją, ale w pewnym sensie rozumiem cię, ja na przykład nie cierpiałem poprzedniej władzy - pana K z Jawornika, choć prywatnie gość mi nic nie zrobił, i z dziką radością patrzyłem na jego porażkę.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    no i ja sie pytam !!!!! gdzie jest beton???????

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Kadry należy rozumieć w szerszym aspekcie. Nie jest konieczna umowa o pracę.:)
    Może po prostu burmistrz zlecił Ci bez przetargu odśnieżanie, wycinkę drzew czy łatanie dziur. Być może wyasfaltował Ci drogę w Droginii choć nie powinien bo to Twoja własność a nie trakt gminny. Albo kupił od Ciebie działkę i bardzo przyzwoicie zapłacił.
    Jak sam widzisz umowa o pracę nie jest konieczna.
    :)

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Krytycy, Sedna, Cyrka, Grety
    Mam do Was prośbę o odpowiedź na jedno pytanie:
    Czym zajmował się Maciej Ostrowski wraz z Witoldem Rozwadowskim, Władysławem Kurowskim i Ignacym Paniakiem w trakcie kampanii samorządowej w 1998r?
    Który Burmistrz i dzięki jakim metodom został zniszczony przez ich działalność?
    To tak w odpowiedzi na Wasze posty - ŻYCIE ODDAJE !

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    oj !oj !ale spiskowa teoria dziejów!! ktoś kiedyś w krainie radosnego komunizmu powiedział : dajcie mi człowieka, a znajdziemy mu paragraf. no faktycznie masz rację, jeżdżę po dobrze odśnieżonych gminnych drogach, mam działkę, którą mi gmina przekwalifikowała, moje dzieci chodzą do szkoły w gminie, chodzę na dni Myślenic, basen, do MDK, po rynku, no to jestem z UKŁADU MO !!!! moja wina ..... mojaa wina..... moja baaardzo wielka winaaaaa.... szkoda tylko, że nie chce odkupić moich działek........ no ale po kolejnych wyborach jak sie ujawnię to musowo to zrobi......

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    W 1998?
    Hmm, nie wiem... może np. sprawdzał uczciwość przetargów na budowę kanalizacji w Skomielnej B.?

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    Jest wiele faktów, które w sposób pozytywny odróżniają obecne kadencje od poprzednich. Nikt nie może potępiać Pana Ostrowskiego za budowę infrastruktury sportowej, choc dyskusyjny może byc jej rozmach czy koszt a ściślej ich proporcja z wielkością Gminy, to sama intencja jest prawidłowym budowaniem rozwoju miejscowości rekreacyjnej i satelitarnej wobec Krakowa.
    Niestety to tylko jedna strona medalu w przypadku tego młodego polityka.
    Wieśniak bądź choć trochę obiektywny. Skoro taka dysząca nienawiścią potwora jak cyrk dostrzega i pochwala niektóre działania tej władzy to z Twojej strony ucziwie byłoby przynać, ze wcale nie jest tak idyllicznie w Gminie, która pozywa własnych obywateli broniących swoich podstawowych praw demokratycznych do sądu na ich koszt i ma kilka innych nieciekawych grzeszków na sumieniu. Udawanie, że tego nie ma nie wydaje mi sie poważne.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    a czy ja twierdzę, że jest super ????? też bym wolał chodniki na wsiach od np. strzelnicy, wolałbym hale sportowe przy wszystkich szkołach niż jedną na Zarabiu, w ogóle to MO dopieszcza Myślenice, a wiele spraw na wsiach leży sobie odłogiem od ......lat.

    Cytuj
  • 1 mar 2010

    wrzucę Wam tu moi drodzy forumowicze taki pół godzinny program o Myślenicach, a właściwie o pewnych zawodach rowerowych, co się odbyło pod koniec zeszłego sezonu... i aż się boję komentarzy odnośnie wypowiedzi Burmistrza z pierwszej części filmu politycznie tu nachalnych forumowiczów :) hehe, ale mnie to mało obchodzi, ważne żeby promować i żeby się tu coś działo, i żeby inni wiedzieli, że Mce to nie tylko "zły Burmistrz i władza" ale ciągle nastawione na sport miasteczko, w którym ciągle ktoś coś cos robić chce... Pozdrawiam :)
    http://www.youtube.com/watch?v=qxPAUf3N4sU resztę znajdziecie :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 2 mar 2010

    Pan Kielan? A słyszało się arhitekt w uzdolnienió, a jakosz muwiło się tu i tam.
    Ale po co jemu kandydowanie? Kiedy i tak Pan Maciej wybór pewny. Niech Pan Architekt usiądzie w spokojności i zastanowi się - kampania droga a jak przyjdzie do poraszki to pieniąszkuw za plakaciki nikt nie odda, i za uloteczki i za inszy koszt.
    A Pan Maciej kiedy ustąpienie od kandydowania to po wyborze inaczej morze popaczy.
    Może i co do pobudowania znajdzie się dla taki zdolny arhitekt, jaki szkuł albo co? A morze i jakiesik stanowisko na prestisz, na ten przykład Prezes na Wodociągu albo naczelnictwo. To niech w spokojności zastanowi się jaka to i strata dla arhitektóry byłaby.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    post skriptum:
    Pana Ciwika docenia się tu trud i kiedy przyjdzie do organizacji wyścik to parking się da i z tysiąca się żuci na koszt. Tylko czeba pamientać o podziemkowaniu.

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Startować każdy może, ot - taka demokracyja nam nastała, ale jak widzę Ty jeszcze do niej nie dorosłeś/nie dojrzałeś.

    Kto wygra - się okaże ale nie możesz bronić/ zakazywać NIKOMU NICZEGO !

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 2 mar 2010

    A gdzie się muwi o zakazywanió, kiedy tylko do rozsądności przemawia się.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Ja zamierzam glosować na osobę która nie będzie nic robić - przynajmniej nic wtedy nie zepsuje

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    i słusznie !!!!! cytując znanego kandydata na prezydenta : " i żeby nie było nic...." to jest pomysł, żadnych ustawionych przetargów, znikającego betonu, wątpliwych inwestycji.. Kurde, zróbmy sobie skansen!!!!!!!!!!
    Ja dorzucę jeszcze jeden pomysł: jak nie wybierzemy radnych to nie będzie ANI JEDNEGO GŁUPIEGO RADNEGO!!!!!!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 6 mar 2010

    Jeszcze raz Wam mówię tylko S.Kot nas wyzwoli.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 mar 2010

    Wieśniak a czy nie mógłbyś objąć tą maksymą. Zacząłeś od radnych, przejdź do członków władzy wykonawczej sołtys, wójt, burmistrz, starosta, prezydenci, marszałkowie etc, etc.
    Zenku. Myślę że formuła Kota po raz trzeci się nie sprawdzi. Mimo znanego przysłowia: do trzech razy sztuka.
    Kulisy rezygnacji Kota są znane. Te uwarunkowanie nie zmienią się w Myślenicach długo.
    Prawica najróżniejszych opcji nie ustąpi pola. A w radzie bez większości pracować się nie da!

    Cytuj
  • wiktor kielan 6 mar 2010

    Zenku,

    Chciałem Cię lojalnie ostrzec, moja żona mówi do mnie "kotku".

    Cytuj
  • Marek Stoszek 6 mar 2010

    Szczerze mówiąc tego nie przewidziałem ale oczywiście wezmę ten fakt pod uwagę.

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    kotku koteczku ratuj mnie biednego !!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    Panie Wiktorze z całym szacunkiem chciałem ostrzec w co się Pan pakuje, zanim Greta "kolbami do drzwi załomoce" z pytaniem NO I GDZIE JEST TEN BETON?????? (albo co z tym ustawionym przetargiem na.........), w każdym razie pozdrawiam!!!!

    Cytuj

Odpowiedz