Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • adzygmunt 24 mar 2010

    Do Cugnusa
    Beton "twardnieje" i okopuje się za swoimi szańcami!!!

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    A ja ujął bym to inaczej:

    może ktoś nie znowu nadwyraz drogo sprzedał (bo przecież cena za ar w tym wypadku nie jest czymś oszałamiającym na myślenickim rynku nieruchomości) a tanio kupił? Pan Redaktor Półtorak powinien co nieco wiedzieć o wartości omawianej nieruchomości w chwili sprzedaży...

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    Mnie się wydaje, że nie ma sensu ta dyskusja. Aby do wyborów a potem się zobaczy kto robił przekręty i za nie będzie odpowiadał. Nie ma co gdybać.
    I tak nikt tutaj nie będzie żadnych dowodów w sprawie pokazywał bo od tego są odpowiednie urzędy.

    Liczymy na zmiany bo tego co jest do tej pory mamy SERDECZNIE dosyć. Podziękowanie za Pański trud i kolesiostwa Panie Ostrowski będzie w nadchodzących wyborach :D

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    Dokładnie przeglądajcie i czyście swoje wątki .Najlepiej Skasujcie wszystkie!!! Zostawcie tylko swoją PRAWDĘ objawioną!! Wszystko dla dobra tych NIEUŚWIADOMIONYCH DEBILI !![mogło to by być waszym hasłem wyborczym]

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    Wieśniaku napisałeś tak:

    "ponadto dalej nie rozumiem o co chodzi z tym śmietnikiem?? należy go zamknąć w imię grupki zainteresowanych tym ludzi i dalej płacić zawrotne sumy za rewitalizację, czy rozbudowywać, czy szukać dziury w całym żeby załatwić MO a potem dalej rozbudowywać??? ludzie o co chodzi???? ja naprawdę już się gubię w tym..."

    Dzieki wielkie - doszedłeś do sedna - ZAWROTNE SUMY ZA REWITALIZACJĘ.
    Wiesz dlaczego nie ma na to? Otóż po utworzeniu spółki z Panem Bronisławem - jednym z jej celów była ........... REWITALIZACJA ! Środki na reiwtalizację? Z eksploatacji - zasypania śmieciami starej niecki!
    Sprawdź Wieśniaku co się z tą kasą stało !!! Niech ktoś poda informacje ile wyciągnęły firmy powiązane kapitałowo i osobowo z byłym wspólnikiem. Dlaczego nikt nie podaje takiej informacji? Może byłaby ona ciekawsza niż operacje na gruntach.
    Dzisiaj zgadzam się z Tobą, nie ma kasy, bo większość starego wysypiska została zasypana.
    Dobczyce zarobiły na rekutywacji wysypiska ! Tak zarobiły ! I wcale nie płacą dużo więcej za śmieci od nas w Myślenicach.
    I jak Ci w dziubku Wieśniaku?

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    no a jak ma być? mam się pociąć czy jak ??? nie wiem to pytam się mądrzejszych i nie boję się do tego przyznać.

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    mądre przysłowie mówi "jaki jest koń każdy widzi" i każdy to, co miało miejsce przez ostatnie 4 lata oceni w głosowani, ot takie prawo ludu nam przysługuje :) W temacie "już za rok wybory" chciałbym się dowiedzieć o "alternatywie". Czy wiemy już coś, choćby mniej więcej kto startuje? Polityką się nie zajmuję, nie interesuję się tym co, kto, z kim, ale może czas ujawnić kontr kandydatów. A może to jeszcze nie czas na to?

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    [quote=:[hr][quote]Civic napisał]za przeproszeniem, jak można wciąż czytać to samo od kilku miesięcy? Chyba się to znudziło większości i zostali najwytrwalsi forumowicze. (jeszcze bardziej wytrwali coś czasem napiszą). Tylko co reszta robi? Może tą naszą "złą" Gminę stawia na nogi :P [/quote]

    Civic, wynaturzaj się w innym temacie, OK ?

    Jak nie masz nic do dodania...[/quote]

    wynaturzaj, ot ciekawe słowa, co mam tu goły latać czy jak? haha :) napisał mi gość, de_bill, a może sam sobie odpisałem, hmm nie pamiętam już. Ot takie prawo "Gości" na tym forum

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    Ja startuje!

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    [quote]
    Liczymy na zmiany bo tego co jest do tej pory mamy SERDECZNIE dosyć. Podziękowanie za Pański trud i kolesiostwa Panie Ostrowski będzie w nadchodzących wyborach :D[/quote]

    @de_Bill
    mów za siebie kolego Odnoszę wrażenie jakbyś był upoważniony do krytykowania i oskarżania MO za mieszkańców gminy Myślenice.

    Myśle że było wiele niejasności w obecnej kadencji ale nie zapominajmy o tym co powstało nowego w Myślenicach i ile rzeczy zmieniło się na lepsze!

    Drodzy Forumowicze!
    Zeszliśmy kompletnie ze tematu pierwotnego...
    Przyłacze się do pytania użytkownika Civic.
    Wiemy już coś o kandydatach?
    Liczę na informacje a nie na historie wyssane z palca od redakcji DNA..

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Civic a twój szef startuje?

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    no i właśnie wracamy do utartego schematu - jak broni MO to musi być jego pracownikiem lub rodziną. nie wiem czemu nie dopuszczacie do wiadomości faktu, że zwykli ludzie też mogą być jego zwolennikami.

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Pytając czy jego szef startuje nie miałem zielonego pojęcia gdzie Civic pracuje?.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 26 mar 2010

    Naszedł czas na odezwanie sie Pan Zdzich.
    Tak ja rzek Pan Otymistyczny wiele rzeczy tu siem wyssało z palca widzomc dokonania Pana Burmiszcza i nie mogomc ścierpieć takiego sukcesu.
    Wyssało siem z palca rze:

    - Pan Bronisław miał korzyści ze spółki na śmieciach i z Panienką Ewom zakombinowali przy handlu gróntem. A jusz całkiem siem wyssało rze Pan Burmiszcz wiedział rze siem zakombinowało, bo Pan Burmiszcz nie wiedział.

    - wyssało siem z palca rze Pan Burmiszcz zaprzedał działkę na PKS bez przetargu Państwu Kupiectwu

    - wyssało siem z palca rze zginoł beton

    - wyssało siem z palca rze nie ma dworzec w miast Myślenice

    - wyssało siem z palca o zakópie kamionkowy rury w rzekomości niepoczebnej i za drogo po prywatny wizycie o producemta Niemcach

    - wyssało siem z palca rze postawiono nieprawnie asfaltownie na gruncie Pan Bronisława, karzden widzi rze uciomrzliwość zamykneła siem na w granicy działki

    - wyssało siem z palca rze siem pozwało gazet Dziennik Polski i siem przegrało za piniomdz publiczny, nie majomc honoru na samoswoje wydanie przez Pana Burmiszcz

    - wyssało siem z palca rze siem pozwało Panienka Kielan Agnieszka i siem przegrało za piniomdz publiczny, nie majomc honoru na samoswoje wydanie przez Pana Burmiszcz

    - wyssało siem z palca rze siem wycieło wszyski dżew wew miast Myślenice

    - wyssało siem z palca rze siem praktykuje nepotyzm wew Urząd Miast Myślenice, wew szkuł, wew inne urzemdowe instytucje

    - wyssało siem z palca rze jest nieprawidłowość wew zamówieniach publicznyk
    jako przykład majomc jeden Pan z Droginia

    - wyssało siem z palca rze siem zaprzedało PKS Panowie osadzeni w areszt z MPK Łódź

    - wyssało siem z palca rze siem zaprzedaje Panowie Busiarze na łaska PKS

    - wyssało siem z palca rze siem zapszepaściło zespuł siatkówka ekstraklasa bemdomc Prezes Dalinu przez Pan Burmiszcz

    - wyssało siem z palca rze siem prowadzi wojne z lokalni przedsiembiorcy kiedy za przykład przyjaźń z Pan Bronisław co nie ma związekz firma ZIBET

    - wyssało siem z palca rze siem buduje bez semsu szczelnice bo jakisz ma być niby warzniejsze piniomdz wydanie? Morze na komunikacja wew miast? Morze Pan Burmiszcz miał pobudować dworzec dla bidoty?

    - wyssało siem z palca rze siem chciało zbudować wojewudzkie wysypisko śmieci wew miast Myslenice dla interes prywatny Pan Bronisław

    - wyssało siem z palca rze siem uczyniło z miast Myślenice na podobieństwie Białoruś jako przykład majomc gazet Pana Staszka gdzie dziennikarski żetelności wzór i cnutliwości szczyt

    - wyssało siem z palca kómoterstwo na urzemdzie, w załatwieniach, wew mianowaniach na stanowiska, wew zamówieniak publicznyk,

    - wyssało siem z palca rze siem nie informołuje opinia publiczna albo rze siem jom okłamywa wew wprost...

    - wyssało siem z palca rze siem zagrodziło Pan Sikora wew noc płotem sklep z pieczywo i ponczek za przyczynom zemsty Pan Burmiszcz

    - wyssało siem z palca rze siem nie prowadziło komsultacje społeczne poprzed plan na wysypisko

    - wyssało siem z palca rze siem nie miało pozwolenie na budowe jak siem budowało wał na wysypisko i inszy budów wew tam

    - wyssało siem z palca miasteczko seniora wew Zawada gdzie Pan Burmiszcz w rzekomości zapszepaścił imwestycju za 180 miliony

    - wyssało siem z palca rze siem doprowadziło przez Pan Burmiszcz do wyprowadzenia siem z Gmin Myślenice Pan Przedsiemborca z Osieczany co siem skutkuje utrata wpływy do gminny kasy ze spuł miliona w rok

    - wyssało siem z palca rze siem osobiście hodziło dwa razy poprzez Pan Burmiszcz z donosem na gazet SEDNO do prokóratóry rze jakoby nie był drukowan adres redakcji wew gazet

    - wyssało siem z palca rze siem pisało osobiście donosy na dziennikarzy poprzez Pan Burmiszcz do jakoby ich szefuw w redakcjach ujawniajomc rze siem zatrudniajom społecznie gdzie indziej

    - wyssało siem z palca rze siem zwolniło ze spracy Pan dyrektor Koczwara na rok poporzed emerytura oczerniajomc rze defraudował i siem nigdy nie wyjaśniło ani nie przeprosiło

    - wyssało siem z palca rze siem ie odpowiada urzemdowo na pisma na zapytanie Państwo dziennikarstwo, rze siem zabrania udzielać informacja poprzez Państwo Naczelnictwo

    - wyssało siem z palca rze siem nie szanuje ludzi, okłamywa siem ich, lekcewarzy, nie słóha, oczermnia, ignoróje, nie ma siem dla nik czasu, puszcza siem na nich fałszywe oskarrzenie poprzez Pan Burmiszcz

    Inszyk rzeczy co siem wysysa jest wew brud. Co siem rozumi jako konfabulacje mieskańcuw. Za przykład planowanie pod droga zachodnia gdzie siem konfabuluje rze siem robi plan pod Pan Gumowiec, niby rze kolega Pan Burmiszcz co czysta konfabulacja.

    Za czem wzywa siem mieskańcuw do opamientania i zapszestania komfabulowania.
    Karzden, któren zna Pan Burmisz wie o tej jego uczciwości, prawdomuwności i chonoże.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    amen i jeśli to prawda "niech aniołowie zaniosą (albo zabiorą - nie pamiętam) cię do raju"

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Pan Zdzich, trafisz Pan chyba do piekła za to ssanie tego palca

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Zdzichu bardzo dobrze, że tak pięknie w jednym miejscu podsumowałeś "dokonania" MO. Mieszkańcy mu tego nie zapomną;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 26 mar 2010

    Panie Wieśniak
    Nie zrozumiało się Pana wpis.
    Znaczy sie rze anioły zaniesom gdzie Pana Zdzich?\
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    do piekła Panie Zdzich... do piekła :D

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 26 mar 2010

    Muj Borze!
    To siem nie weźmie pod uwage przystojności ani uczciwości Pana Zdzich tylko da siem jego duszyczke do kotła? To nie do uwierzenia!
    Szczęscie rze choć Pan Burmiszcz ma raj pewny za dokonania i za ucciwość. Morze siem nawet w raju zostanie samorzomdowcem, morze Burmiszczem za świemtego Piotra.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Zdzichu nie patrz na tą podróbę powyżej. powinno być niech aniołowie zaniosą go do raju oczywiście w przenośni (patrz wybory do raju czyli stąd gdzieś....) oczywiście jeżeli to prawda

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Za uczynki doczesne wszyscy powiązani ze sprawami GMO skończą tam gdzie sobie przygotowali za życia, w kotle z gotującym się ASFALTEM. ;)

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Jam myślę że na niezapomnieniu się nie spończy !!!

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Jam myślę ,że dzięki Bogu to nie wy o tym decydujecie!!! Ja bym chciał w smole i żeby jeszcze dołożyli do kotła parę strażaków...i jakąś bombę [może być sexbomba)

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Za uczynki doczesne wszyscy powiązani ze sprawami GMO skończą tam gdzie sobie przygotowali za życia, w kotle z gotującym się ASFALTEM. ;)[/quote]

    No to już wiem dlaczego nie likwidują tej WMB :D

    Cytuj

Odpowiedz