Forum » Myślenice

Już za rok wybory ...

  • 4 maj 2010

    niestety u nas zawsze wybór między dżumą a cholerą....

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Wieśniaku zgłoś to do SANEPIDu

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 4 maj 2010

    Panie wieśniak a jak siem odnoszą te horoby do kogo?
    Bo chybie obie do opozycji?
    W ten deseń paczomc to wybór pomiendzy cholerom a Panem Burmiszczem Maciejem, niehrze mu zawsze słowik śpiewa wew ogrodzie.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • adzygmunt 4 maj 2010

    Zdzichó czytając ze zrozumieniem dotarłem do sedna:
    Cholera to choroba.
    Dżuma to "Burmiszcz Maciej"?
    Jak słowiki nie śpiewają tzn nie ma Macieja?

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Jak zwykle przyroda jest bezwzględnym weryfikatorem ludzkich zachowań. Nasi kandydaci na burmistrzów przestaną prześcigać się w złośliwościach a przedstawią nam teraz konkretny program naprawy ogromu zniszczeń. I to będzie wspaniała kampania. Również i przyboczni tutaj piszący "wszelakie mądrości" również mają pole do popisu. My wyborcy czekamy...no kto pierwszy może pan Kielan bo Ostrowskiemu dajmy ze dwa tygodnie bo teraz faktycznie jest zajęty.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Espumisan przestań pierdzieć bzdury Misiaczku.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice powołał Komisję, która zajmie się szacowaniem strat powodziowych

    Straty w mieniu prywatnym osób fizycznych można zgłaszać osobiście w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Myślenicach, ul. Słowackiego 82, lub pod nr tel. 12 272 19 98. Przewodniczącą Komisji do spraw szacowania strat jest Pani Dorota Kłeczek – Kierownik OPS Myślenice – czytamy na stronie miasta.

    Straty w mieniu gminnym, czyli drogi, mostki, osuwiska, budynki komunalne itp. Należy zgłaszać w Wydziale Mienia Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach, tel. 12 639 25 05, ewentualnie do sekretariatu Urzędu Miasta, tel. 12 639 23 03. Przewodniczącym komisji do spraw szacowania strat jest Marcin Słomka – Naczelnik Wydziału Mienia.

    Numer do sztabu kryzysowego: 12 372 94 28/29

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote]Espumisan przestań pierdzieć bzdury Misiaczku.[/quote]

    No proszę jak kolega się oburzył, mój Boże co za riposta a jaka inteligentna, zaiste godna rodzącej się bezprogramowej opartej na negacji kampanii pana Kielana. Brawo !!!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    ALMANZOR Ty chyba też masz wzdęcia - zażyj Espumisan lub umów się z nim na piwo. Uważajcie tylko później na błoto.
    Nie wiem kto to Kielan i nie zyczę sobie takich insynuacji. Patrząc na to co się w polskiej polityce oni wszyscy są tacy sami.
    Precz z polityką !!! Czy nazywa się Ostrowski czy Kielan czy jakikolwiek inny Almanzor czy Espumisan.
    Problem Ostrowskiego polega na tym, że jest najgorszym Burmistrzam w dziejach myślenic.
    Duże dziecko, doskonały i mega sprytny manipulator.
    Burmistrzem Myślenic powinien zostać Miś Jogi.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    No to faktycznie masz problem, nie zazdroszczę.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote=Zdzichó z Suwałk]Na Pana Macieja i bez ogłoszenia wybur najdzie, gdzie cała młodzierz zagłosuje, i strarze przeciwporzarne, i urzemdnicy, i nauczyciele, i pracownicy z firma Poldim, i szewcy.
    Tutaj karzden dopomorze, Pan Senator, Dziekan Jarosz, Pan Staszek i Paniena Anita.
    A Pan arhitekt sam w palcu.
    pozdrawiam
    Zdzichó[/quote]
    Zdzichu widze, że znowu przeszkadzają ci straże pożarne. Gdy koledzy ratowali życie i dobytek mieszkańcó powiatu ty zapewne robiłeś coś cennego dla ludzi
    Ps. zapewne w swoim stroju.
    Pozdrawiam wszystkich normalnych w tym powiecie.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 19 maj 2010

    Tak się nieszczęśliwie dla wszystkich składa że jestem z racji zawodowej w ogniu wydarzeń ostatnich dni /choć nie jestem strażakiem/. I naprawdę ktoś kto mówi coś złego o poświęceniu ww to naprawdę niech lepiej zamilknie na zawsze. Chłopaki z pełnym poświęceniem walczą o to aby uratować jak najwięcej i jak najwięcej pomóc.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Nigdy więcej interwencji strażaków !

    Jak się chałupa nie spali to ją zaleją... i tak źle i tak niedobrze :(

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    wiedziałem, że ta powódź to przez SEDNO i Dziennik Polski
    aha i przez Kielana, hehe

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    wiedziałem, że ta powódż to przez Gazetę Myślenicką
    aha i przez Ostrowskiego, hehe

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    nie, nie
    Maciej ratował, biegał w mundurze strażackim z workami z piaskiem. Widziałem. A Zalubowski z Kielanem i Półtorakiem stali w Pcimiu i dolewali wody do Raby wiaderkami, hehe...

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote]nie, nie
    Maciej ratował, biegał w mundurze strażackim[/quote]

    Prawda! Sam słyszałem jak w Droginii ordery mu brzęczały.
    Jak dzwon.
    Zygmunta!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Widziałem. A Zalubowski z Kielanem i Półtorakiem stali w Pcimiu i robili materiał do gazety. W razie powodzi się przyda,,.,.,.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 maj 2010

    Przepraszam czy to o mnie? Jeśli tak, to nie dzwon a dzwonki i to dwa. I nie Zygmunt tylko adzygmunt i nie ordery tylko wisiory i nie wiele, tylko jeden. i zapewniam Was, że jeszcze nie wisior. Uf ale mi gorąco!!! "Lete" skoczyć do Tereski na ochłodę!

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    A Zalubowski co tam robi? Kandydat na wiceburmistrza?

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Częsta pytana: jaka powinna była wzorcowa samorzomdowca? Jaka wymarzona burmistrza?
    Ja myślała, długa myślała. I wypisała najważniejsza cecha taka kandydata:
    solidarna, pracowita, przyjazna, poborzna, sprytna, nieprzebranie odwarzna. No i przystojna!
    Ale skąd taka człowieka?
    Szczęśliwa los! Taka człowieka ja znalazła na nasza forum!
    Przypadkowa odkryła zaleta mój przyjaciela Zdzichó z Suwałka!
    http://www.miasto-info.pl/profile/935/gallery

    Oto kandydata godna nasza miasta!

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Oj, zawiał wiatr i widać chorągwie łopocą. Ozywiście w kierunku w którym wieje wiatr. A zaczyna teraz mocniej wiać od strony Borzęty... ;)

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Z ostatnich przecieków
    PIS Wystawia Jarosława Sz
    Co wy na to ma szansę z Ostrowskim

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Jarek jest najlepszym kandydatem na burmistrza jakiego nie tylko ma PiS, ale jest bez wątpienia jednym z 2 może 3 ludzi związanych z partiami, który dobrze pełniłby obowiązki burmistrza - jest bowiem uczciwy, pracowity, przyjazny ludziom, nie gardzi wsiami i chce coś zrobić dobrego dla ludzi w gminie. Problem tylko w tym, że niestety on w tych wyborach nie wystartuje na burmistrza, tylko do sejmiku wojewódzkiego

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Chyba Pcimia.
    lampy są, fontanna jest, wystarczy zmienić nazwę i będzie prawie poważnie, prawie miasto :)
    Myślenice miłośników Pcimia nie potrzebują.
    Hasło wyborcze już było: "Z Pcimia na Wiejską"
    A teraz "Z Pcimia do Myślenice" czy coś takiego?

    Cytuj

Odpowiedz