Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 16 paź 2011

    dlaczego ktoś usuwa moje posty ?

    1 Cytuj
  • 16 paź 2011

    To, że Damian podobno pracował w Trendy nie oznacza, że przeszedł szkolenie w akademii w Trendy w Bielsku. Styliści którzy będą pracować w salonie w mce przeszli intensywne szkolenie ze strzyżeń koloryzacji i fryzur pod okiem najlepszych stylistów w Polsce i na świecie. wielu fryzjerów w mce nabrało swego doświadczenia metoda prób i błędów ponieważ jak wiemy praktykantki które uczą się swojego fachu w mce i później pracują w salonach uczą się tylko na zasadzie przyglądania się a tak uczyć się nie można. u z was bylo nie zadowolonych z koloryzacji po wyjsciu z salonu poniewaz fryzjer nie mial wiedzy na temat koloryzacji a o kole kolorow nie wspomne. tak jak wyzej pisala kolezanka ze wyplukiwal sie kolor z rozjasnianych a pozniej zafarbowanych wlosow. i tu widac brak wiedzy fryzjera. wystarczylo zapigmentowac wlosy przed koloryzacja i po problemie.

    2 4 Cytuj
  • 16 paź 2011

    posty usowaja tylko ci co sie boja konkurencjii to pewnie tez chwile po wyswietleniu zniknie no coz nie pierwszy i nie ostatni raz pozdrawiam fryzjerzy/ki

    1 3 Cytuj
  • 16 paź 2011

    a ja będe chodzić do TREDY ........

    2 4 Cytuj
  • 16 paź 2011

    A ja z mamą i bratem chodzimy do pani Majki (obecnie salon w Zakliczynie), Farba, strzyżenie, modelowanie a zwłaszcza warkocze i warkoczyki wszelkiego rodzaju i plotu to rewelacja.

    4 5 Cytuj
  • 16 paź 2011

    A w DOBCZYCACH gdzie najlepiej.

    5 Cytuj
  • 17 paź 2011

    [quote=gość: ania9876] To, że Damian podobno pracował w Trendy nie oznacza, że przeszedł szkolenie w akademii w Trendy w Bielsku. Styliści którzy będą pracować w salonie w mce przeszli intensywne szkolenie ze strzyżeń koloryzacji i fryzur pod okiem najlepszych stylistów w Polsce i na świecie. wielu fryzjerów w mce nabrało swego doświadczenia metoda prób i błędów ponieważ jak wiemy praktykantki które uczą się swojego fachu w mce i później pracują w salonach uczą się tylko na zasadzie przyglądania się a tak uczyć się nie można. u z was bylo nie zadowolonych z koloryzacji po wyjsciu z salonu poniewaz fryzjer nie mial wiedzy na temat koloryzacji a o kole kolorow nie wspomne. tak jak wyzej pisala kolezanka ze wyplukiwal sie kolor z rozjasnianych a pozniej zafarbowanych wlosow. i tu widac brak wiedzy fryzjera. wystarczylo zapigmentowac wlosy przed koloryzacja i po problemie. [/quote]
    yhm :P super swietnie :) i sugerujesz ze po tych 2 miesiacach szkolenia stana sie swietnymi fryzjerami ?:P skoro tak dużo wiesz to opowiedz jeszcze o umowach jakie podpisuja na 5 lat i co im grozi jeśli zrezygnuja :D obóz pracy .... tyle!

    2 3 Cytuj
  • 17 paź 2011

    tj str myslenic czy dobczyc?czytasz wogole co tu sie pisze na temat fyzjerstwa?

    1 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    no to się wiele nie dowiem chyba tutaj. bo tylko Damian.

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2011

    brawo brawo ihihhihi trendy czytając kilka artykułów niezłych fachowców i wirtuozów nożyczek tam maja zaszczytne miejsca na świecie wiec gratuluje komuś pomysłu stworzenia i u nas salonu czy 2 miesiące wystarczy myślę ze tak oby byli tam jacyś młodzi ambitni to może pokażą co poniektórym tego im życzę a jak nie to cóż wrócimy do swoich dawnych salonów i po problemie

    1 3 Cytuj
  • 26 paź 2011

    była któś w tym nowym zakładzie TREDY????

    2 4 Cytuj
  • 26 paź 2011

    ja byłam i byłam zaskoczona oczywiście pozytywnie bardzo fajni młodzi fryzjerzy, miła obsługa i jestem zadowolona :) polecam

    3 4 Cytuj
  • 26 paź 2011

    A ile zapłaciłaś i za jaką usługę?

    3 Cytuj
  • 27 paź 2011

    nie płaciłam bo było dodatkowe szkolenie z koloryzacji :) ale myślę ze będę klientka tego salonu :) polecam jeszcze raz :)

    2 5 Cytuj
  • 28 paź 2011

    to ciekawe nic nie wiedziałm że była darmowa koloryzacja

    2 Cytuj
  • 28 paź 2011

    jak darmowa to pewnie na z góry narzucony kolor! :D
    szukajmy teraz po Myślenicach zielonogłowych dam :D

    3 8 Cytuj
  • 28 paź 2011

    mmm zielen w modzie to kobietki napad na salon

    1 4 Cytuj
  • 28 paź 2011

    nowy salon trendy .slyszalam ze dobry !kolezanka wyszla zadowolona.byla u chlopaka .ja tez sie umowilam ,mam nadzieje ze mi dobierze kolor i fryzure odpowiednia

    1 5 Cytuj
  • 29 paź 2011

    ciekakwe u którego jest tam dwóch

    1 Cytuj
  • 29 paź 2011

    :P jak wyjde zadowolona lub nie! napewno sie wypowiem na ten temat!i ewentualnie pojde do drugiego ..jezeli mi nie spasuje poszukam dalej ....dobrego fryzjera

    1 Cytuj
  • 30 paź 2011

    ja byłam w TRENDY... i zadna rewelacja fryzura zaraz mi sie rozwliła :)

    5 5 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Ceny w TRENDY kosmos 64 zl -strzyzenie damskie + modelowanie, Dla mnie to masakra.

    3 7 Cytuj
  • 30 paź 2011

    przestałem chodzić do fryzjerów w runku nad Arkadami od czasu gdy się zorientowałem że goście nie dezynfekują brzytw porzadnie. Strzygę sie na jeża i zawsze mnie potem podgalali brzytwą, ale niema co ryzykowac, przecież zadraśnięcie skóry, krew itd przenoszą sie z brzytwy różne choroby. HCV można się zarazić. Radze uwazać na brzytwy. No i taniej wychodzi maszynką w domciu.

    ps. Pozdro dla pana KLARNECISTY :D

    4 1 Cytuj
  • 30 paź 2011

    [quote=gość: łys-oń] przestałem chodzić do fryzjerów w runku nad Arkadami od czasu gdy się zorientowałem że goście nie dezynfekują brzytw porzadnie. Strzygę sie na jeża i zawsze mnie potem podgalali brzytwą, ale niema co ryzykowac, przecież zadraśnięcie skóry, krew itd przenoszą sie z brzytwy różne choroby. HCV można się zarazić. Radze uwazać na brzytwy. No i taniej wychodzi maszynką w domciu.

    Myśle ze to dotyczy nie tylko fryzjera pod arkadami , ale wielu wielu innych
    ps. Pozdro dla pana KLARNECISTY :D [/quote]

    3 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    byłam w TRENDY poleciła mi koleżanka która była na darmowym byłam u tej z rudymi włosami jestem zadowolona fryzura się trzymała co do ceny nie narzekam przynajmniej wiem za co tyle place i nie 64 bo 58 tak płaciły inne widziałam to pisze czemu na szybie pisze tyle a biorą tyle nie mój interes wiec jak ktoś nie był to niech nie wypowiada się reszta osób tez wie co robi pyzatym ta mila atmosfera a nie czekanie i bycie obsłużonym jak przedmiot jak co w poniektórych zakładach warto zobaczyć jak się nie spodoba to wracać do swoich i po problemie

    Ps. jak ktoś kiedyś napisał wypowiadają się tu sami fryzjerzy robiąc reklamę sobie a inny kłody pod nogi pozdrawiam

    4 6 Cytuj

Odpowiedz