Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 31 paź 2011

    witam ja tez tam byłam dzisiaj jestem bardzo zadowolona a 60 zł raz na miesiąc to ni duzy wydatek a zreszta nikt nikogo nie zmusza aby tam chodzić.....pozdrawaim miłą obsługe a jescze jedno co sie idzie do lepsszego salonu to najpierw patrza jka człowiek wygląda a póżniej ocsługuja,,,,

    2 5 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Ja też byłam dziś w TRENDY u chłopaka z grzywką na bok... kiedyś pracował w innym salonie stąd go znam... modelowanie i stylizacja super... obsługa świetna... polecam Trendy..

    4 7 Cytuj
  • adzygmunt 31 paź 2011

    Chłopak z grzywką?, to coś nowego. Do tej pory był modny cyt. "chłopiec z gitarą....".

    8 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    polecam p.Pauline z salon INSPIRACJA naprawde miła i wesoła obsługa bardzo byłam zadowolona ze strzyżenia. pracowła w salonie Czerneccy.

    4 10 Cytuj
  • 31 paź 2011

    ja też bylam w trendy uczesac sie u mateusza i jestem zadowolona fryzura trzymala sie bardzo dobrze :) polecam

    3 5 Cytuj
  • 1 lis 2011

    a ja nie polecam pani Pauliny fałszywa osoba:(

    8 4 Cytuj
  • 1 lis 2011

    Rozśmieszają mnie ludzi którzy obsmarowywuja TRENDY dlatego, że połowa z nich tam pewnie nawet tam jeszcze nie była skoro to otwarli dopiero w piątek. Ja byłam i jestem mega zadowolona w końcu w Myślenicach pojawił się zakład w którym ludzi mają pojecie o koloryzacji i modnym ścięciu. Myśle, że połowa negatywnych komentarzy to po prostu zwykli fryzjerzy pochochadzcy ze skromnych salonów i piszą tak ponieważ boja się dpbrej konkurencji:))

    3 4 Cytuj
  • 1 lis 2011

    ja polecam fryzjerki nad arkadami, super strzygą, miła obsługa szczególnie pani Dorotka

    1 5 Cytuj
  • 1 lis 2011

    dla mnie wszystkie komentarze to pisza osoby konkurencyjnych salonow wiec najlepiej nie sugerowc sie tymi opisami ze ktos jest taki czy owaki... najlepij skorzystac z usług i karzdy sie dowie.

    7 4 Cytuj
  • 4 lis 2011

    a gdzie jest ten salon tredny w myślenicach? i czy maj stronkę www, bo szukam ale nie mogę znaleść

    4 Cytuj
  • 4 lis 2011

    po tym co tu przeczytałem to wydaje mi sie, że w "TRENDY" pracują sami styliści

    1 5 Cytuj
  • 4 lis 2011

    salon trendy znajduje się koło cafe 7.

    4 4 Cytuj
  • 6 lis 2011

    jaznam jeden salon wświerczynie na osiedle

    2 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    jest taki nowy zakład - jeden facet chyba na razie, zaraz koło gimnazjum 1 - jak dla mnie ok i tak zawsze maszyną na 10 mm, cena jest spoko - jak wszędzie 15 zł, ale co czwarte strzyżenie gratis. co do fryzur nie mam pojęcia,

    2 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Byłam dziś w TRENDY. Jestem bardzo zadowolona. Pracują tam prawdziwi fachowcy, którzy robią cuda z włosami. Dobrze doradzą i dobrze obetną. Są wyszkoleni przez firmę i mogą się pochwalić swoimi umiejętnościami. A poza tym panuje super atmosfera. Nie ma zarozumialstwa, klient jest traktowany z pełnym szacunkiem i naturalnością.
    Szczerze polecam ten zakład. Ręczę, że będziecie zadowoleni z usługi.

    2 3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    rico jeśli oni obsługują tak samo jak wygląda ich szyld - to nigdy nie zaryzykuje tam! :)

    1 4 Cytuj
  • 8 lis 2011

    ciotka - i to jest właśnie podstawowy błąd, nigdy nie ocenia się książki po okładce, dla tego ja wydaję opinię tylko o czymś co sam poznałem, do niedawna np. strzygłem się pod arkadami u takich starszych gości na piętrze - jak dla mnie ok, a ten nowy fryzjer jest dla mnie po prostu tańszy i też OK - to po co przepłacać...??

    3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    w warzywaniaku nie oceniałbym jakości produktów po szyldzie... ale tam gdzie ktoś stylizuje, tworzy - zdecydowanie tak! jeżeli ktoś nie ma poczucia estetyki w tej kwestii - to nie dopuszczę kogoś takiego do mojej głowy...

    1 2 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Ciotka - ty chłop jesteś ?? fajny nick :) no cóż - jak dla mnie liczy się jakość usług lub produktów a nie szyld. napisałem w moim pierwszym poście, że obcina mnie maszyną - więc za dużo do tworzenia nie ma, wspomniałem również że oceniłem niski koszt usługi. jak ktoś jest dobry to mnie to wali czy ma neon co połowie miasta spać nie pozwala czy ma tabliczkę wielkości A4. a dodam że byłem kiedyś pod arkadami w salonie u takich Pań na pięterku - ale byłem tylko raz bo pani mnie zrugała że ona nie obcina maszyną bo to jest salon - kur. mać klientów nie ma ale pani nie będzie sobie brudziła rąk - no i to jest dla mnie niska jakość usługi.

    4 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    przepłacać nie lubię - jak większość... ale i maszynką można fryz spartolić... a nie z jednej maszynki i nożyczek korzystałem...

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    NIKT NIKOGO NIE SMUSZA TAM CHODZIĆ JA BYŁAM I JESTEM ZADOWOLONA

    2 3 Cytuj
  • 10 lis 2011

    trendersi wezcie sie za robote a nie siedzcie na forum :P pozdrawiam STYLISTÓW Z WIELKIEM NEONEM I BRAKIEM RUCHU ;)

    6 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    [quote=gość: MMm] trendersi wezcie sie za robote a nie siedzcie na forum :P pozdrawiam STYLISTÓW Z WIELKIEM NEONEM I BRAKIEM RUCHU ;) [/quote]
    salon jest otwarty dopiero 2 tyg :) wiec zobaczymy uwodzimy czy dalej będą świecić wielkim neonem i pustkami

    2 1 Cytuj
  • 11 lis 2011

    U Doroty Strzępek Zapłacisz za farbę GOLDWELL a Będziesz Miała Schwarzkop bo jest tańszy, zwłaszcza w makro ! Pozdrawiam :)

    8 6 Cytuj
  • 11 lis 2011

    [quote=gość: były] U Doroty Strzępek Zapłacisz za farbę GOLDWELL a Będziesz Miała Schwarzkop bo jest tańszy, zwłaszcza w makro ! Pozdrawiam :) [/quote]

    Ze niby daja schwarzkop zamiast goldwell?
    Skąd wiesz? Jestes tam na praktyce? Pracujesz tam? Pracowałas?

    1 Cytuj

Odpowiedz