Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: longsleeve] kto najlepiej wykona fryzurę ślubną? pilne! [/quote]
    odpowiadam!! FRYZJER!!!

    4 2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Bardzo proszę o namiar na p Agatę Krygier, ma jakąś stronę internetową? W ogóle to gdzie ma salon?

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: klarapicasso] Bardzo proszę o namiar na p Agatę Krygier, ma jakąś stronę internetową? W ogóle to gdzie ma salon? [/quote]

    ul.Zielona ( równoległa do Parkowej) na zarabiu.
    jest to gdzieś na wysokości "Chinczyka "

    2 Cytuj
  • 21 maj 2012

    A co myślicie o Asi Szczurek? pracowała u D Strzępek a teraz ma salon w Rudniku.

    2 4 Cytuj
  • 21 maj 2012

    A ja polecam fryzjerkę w Jasienicy. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona i mają naprawdę niskie ceny. Zresztą kolejki do nich mówią same za siebie:)

    3 5 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Czy wie ktoś czy w Myslenicach można sprzedać włosy ? córcia ma do pasa i bardzo chce je ściąć.

    2 Cytuj
  • 23 maj 2012

    bardzo proszę o jakiś namiar...

    1 Cytuj
  • 23 maj 2012

    do mama - google nie gryzie, wpisz i szukaj - pewnie w krk znajdziesz

    1 Cytuj
  • 25 maj 2012

    Wybieram się do salonu P Doroty Strzępek. Chcę ściągnąć kolor i obciąć włosy dodam że włosy mam długie. Nie wiem do której Pani się umówić.

    6 Cytuj
  • 25 maj 2012

    [quote=gość: @ldon@] Wybieram się do salonu P Doroty Strzępek. Chcę ściągnąć kolor i obciąć włosy dodam że włosy mam długie. Nie wiem do której Pani się umówić. [/quote]

    Moje typy: do Bernatki lub do Iwonki

    3 4 Cytuj
  • 26 maj 2012

    ja polecam tego typu zabiegi w salonie Tredy fachowa obsługa polecam

    7 4 Cytuj
  • 26 maj 2012

    W zeszłą sobotę, chciałam mojemu synowi obciąć włosy. Zrobiliśmy rundkę po zakładach gdzie obcinał się do tej pory - panie były zajęte i odsyłały nas z kwitkiem. Przechodząc obok TRENDÓW zajrzeliśmy zrezygnowani i tam. Okazało się,że jeden chłopak jest wolny i może syna obciąć . Obciął moje dziecko REWELACYJNIE - nigdy wczesniej , nigdzie pomimo tłumaczeń nikt nie zrobił mu na głowie tego o co nam chodziło a Temu młodemu chłopakowi sie udało! Mój 15-to latek jest zachwycony, ja zreszta tez!!!
    Zapłaciłam 23 zł - z myciem włosów i modelowaniem zelem. wczesniej płaciłam w innych "salonach" 15-17-20 zł a efekt nigdy nie był zadawalajacy. Salon jest duzy, czysty , przyjemny - obsługa miła, kulturalna.
    Z czystym sumieniem polecam tego młodego chłopaka z TRENDÓW a jezeli chodzi o innych pracowników tego salonu to niestety nie mam wiedzy, nie korzystałam.

    11 2 Cytuj
  • 29 maj 2012

    W Trendy obniżyli ceny. Widzieliście? Teraz chętnie tam pójdę... bo wcześniej mieli trochę za drogo.

    11 4 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Witam a jak w salonie Trendy jest z obcięciem trzeba się umawiać ?? i do którego fryzjera bądź fryzjerki z tego salonu polecacie iść ??: )

    7 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Ja polecam w 100% zakład w Jasienicy.

    2 4 Cytuj
  • 30 maj 2012

    a gdzie jest ten salon trendy?

    6 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Kolo Cafe-7, naprzeciwko dziadkowca...

    5 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    A gdzie se mozna irokeza postawić, któro fryzjerecka cosik takiego umiy zmalować?

    1 1 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Zdecydowanie nie polecam p. Doroty Strzepek , pod kazdym wzgledem nie tylko jako fachowca !!!

    8 8 Cytuj
  • 31 maj 2012

    a gdzie ta Pani Dorota przyjmuje

    3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Edytko - "MASAKRA"
    spotkajmy się na kawie i opowiedzmy sobie tę historię ;)

    2 2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Na ul. Kazimierza koło pizzeri Legendario podobno otwierają jakis nowy salon. Wiecie coś może o tym ?

    Cytuj
  • 6 cze 2012

    Na forum siedzą prawie same fryzjerki i wypisują bzdury jedna na drugą. Beee

    9 1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    witam tez slyszalam ze na kazimierza kolo legendario otwiera sie dobry fryzjer.podobno jakas dobra fryzjerka z krakowa otwiera ?ma ktos moze info gdzie dokladnie bedzie ten salon?

    4 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=gość: Mini] Witam a jak w salonie Trendy jest z obcięciem trzeba się umawiać ?? i do którego fryzjera bądź fryzjerki z tego salonu polecacie iść ??: ) [/quote]

    Byłam w Trendy kilkakrotnie na strzyżeniu u p.Iwony. Fajnie dobrała mi fryzury. Jestem z niej zadowolona, więc polecam:) umawiałam się wcześniej telefonicznie, ale czasem jest tak, że mają luz i można wejść od razu.

    9 3 Cytuj

Odpowiedz