Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 11 cze 2012

    Czasem maja luz Buaahhhha. Tam maja ciagle luz!!!

    2 9 Cytuj
  • 11 cze 2012

    ja też byłam w salonie TRENDY polecam bardzo miła "ekipa" ;)i dostałam karnecik :)

    16 8 Cytuj
  • 14 cze 2012

    jaki karnet? na co?

    3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    na zniżke przy kolenych wizytach - 10 % a przy 10 tym strzyżeniu modelowanie gratis

    13 9 Cytuj
  • 19 cze 2012

    U pani Doroty Strzepek beznadzieja , nie polecam kiedys bylo inaczej !!!

    19 7 Cytuj
  • 19 cze 2012

    Pod jakim wzgledem beznadzieja?

    5 2 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Salon p. Strzepek , przerost fomy nad trescia !

    17 3 Cytuj
  • 25 cze 2012

    A ja polecam panią Halinkę Pietrzak - na Średniawskiego, z miasta trzeba podjechać, ale warto!

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    Ja też "uciekam" już z salonu P.Strzępek - coraz drożej i gorsza obsługa
    Chętnie bym poczytała opinie o innym salonach Piszcie wrażenia i ceny za usługi!! PZDR

    18 5 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Pani H.Pietrzak to przecież krawcowa a krótkie kursy fryzjerskie to zbyt mało , nie polecam,jeszcze musi się dużo nauczyć,nie byłam zadowolona!

    3 2 Cytuj
  • 26 cze 2012

    Dlaczego tak piszecie o P Strzępek? ja do niej chodziłam 8 lat ale teraz byłam za granicą przez 2 lata i taka zmiana? mówicie że nie warto ryzykować?

    8 Cytuj
  • 26 cze 2012

    oj wiele się zmieniło niestety na gorsze

    12 Cytuj
  • 26 cze 2012

    [quote=gość: ania t.] Pani H.Pietrzak to przecież krawcowa a krótkie kursy fryzjerskie to zbyt mało , nie polecam,jeszcze musi się dużo nauczyć,nie byłam zadowolona! [/quote]

    To, że Ty akurat nie byłaś zadowolona wcale o niczym nie świadczy! A ja byłam u niej i byłam zadowolona, dlatego polecam serdecznie.....

    3 6 Cytuj
  • 29 cze 2012

    Jak tak dalej będzie to Pani S niedługo zniknie ze swoim salonem. Mało kto tam chodzi z resztą nie ma co się dziwić ,minęły czasy kiedy to klient musiał się uśmiechać żeby zostać przyjętym. Teraz to fryzjer ma mieć uśmiech od ucha do ucha już od wejścia klienta aż do jego wyjścia a Pani D. chyba o tym nie wie. A obgadywanie klientów też nie jest mile widziane. POWODZENIA.

    14 7 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Ja niezmiennie polecam TRENDY :) Wczoraj znowu syn się tam ścinał /obcinał go młody, miły chłopak/i syn jest zachwycony - ja zreszta też. Miła obsługa, czysto, przyjemnie, TANIO - rewelacyjnie :)

    11 7 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Ja byłam ostatnio w takim małym punkcie Kamir - tak na próbę, "prosto z ulicy" ;) i ogólnie jestem zadowolona. Pani fryzjerka miła, ceny przystępne (cennik dostępny w necie). Na proste farbowanie czy ścięcie polecam, nie wiem jak by było z czymś bardziej wymyślnym.

    3 3 Cytuj
  • 1 lip 2012

    mam pytanie ile kosztuje przedluzenie wlosow i gdzie najlepiej to robia ;)?

    1 1 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Polecam zakład fryzjerski w Głogoczowie centrum dziewczyny super obcinają i jest tanio są bardzo ładne.

    2 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    dziewczyny ładne czy fryzury :P Ja tez tam trafiłam w sumie to przypadkiem ale bardzo miłe dziewczyny i fajna luźna atmosfera przy okazji skorzystałam i zrobiłam sobie manicure u kosmetyczki

    1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    A czy któraś z was robiła dekoloryzację włosów? Jeśli tak to proszę o poradę, do którego fryzjera się udać. Nie chcę mieć zbytnio zniszczonych włosów.

    Cytuj
  • 6 lip 2012

    ja też polecam salon TRENDY obchodzą się z klientem bardzo dobrze, czułam sie tam nieskrępowana nie tak jak w niektórych salonach w Myślenicach siedzi sie z farbą na głowie a panie fryzjerki za plecami obgadują ;/ podcięcie włosów, koloryzacja(długich), modelowanie 150zł szampon gratis i karta lojalnościowa ze zniżkami, byłam ponad miesiąc temu farba się nie spółkuje a grzywka w końcu się układa ;) ja byłam u Pana Piotra

    11 2 Cytuj
  • 10 lip 2012

    Na początek - nie ładnie ktos usuwa moje wpisy , bo sa mało atrakcyjne dla salonu TRENDY w Myślenicach .... mozna sie domyślić komu zależny , zęby zle sie nie pisalo :)))))).ale to nie teks swiadczy o salonie - to usluga... Ja nadal uważam , ze to samobujstwo isc tam do fryzjera i bede pisal co chce :)

    5 5 Cytuj
  • 10 lip 2012

    mam pytanie ile kosztuje przedluzenie wlosow i gdzie najlepiej to robia ;)? moglby mi ktos polecic?

    Cytuj
  • 10 lip 2012

    [quote=gość: Kelner] Na początek - nie ładnie ktos usuwa moje wpisy , bo sa mało atrakcyjne dla salonu TRENDY w Myślenicach .... mozna sie domyślić komu zależny , zęby zle sie nie pisalo :)))))).ale to nie teks swiadczy o salonie - to usluga... Ja nadal uważam , ze to samobujstwo isc tam do fryzjera i bede pisal co chce :) [/quote]
    Nie ktoś, tylko redakcja. A robi to w każdym temacie, na potęgę. Więc nie dziw się, że Tobie też. Pewnie jakiś ich znajomy prowadzi ten salon.
    Ciekawe, jak długo mój post pożyje, hehe.

    6 3 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Ja też nie dawno byłam w tym nowym zakładzie fryzjerskim TRENDY i mogę go z czystym sumieniem polecić .Jest elegancko ,spokojnie a panie nie trajkoczą o głupotach i nie wypytują o wszystko tylko w miedzy czasie udzielano mi dobrych rad co do pielęgnacji włosów i moich szalonych zapędów co do zdjęcia koloru.Fakt ,że zakład nie jest najtańszy ale myślę ,że warto jest go odwiedzić i na własnej głowie się przekonać :-) Ciekawa jestem czy się przyjmie na naszym Myślenickim rynku bo raczej tam ruchu nie mają :-( a prawda jest taka ,że konkurencja jest ogromna ,na każdej prawie ulicy mamy zakład fryzjerski.

    6 3 Cytuj

Odpowiedz